iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı

+5
songul23
ByNoKTa
ulvi
haydarı kerrar
MatRaKs
9 posters
YazarMesaj
MatRaKs
Yeni Üye

Yeni Üye

s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Empty
MesajKonu: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 10:39 am

Hocam ben bir hocamıza nusha yaptırdım nazar ve daha sonrakı sıhır ve buyulerın ıptalı ıcın hocam ama sunlar kafama takılıyor hocam bana dedıkı cuzdanında tası cuzdan ıse arka cebımde ve bu nuska ıle lavaboya gırmem dogrumu bu konuda cevaplarınızı beklıyorum hocam ARO
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 2:08 pm

Cüzdanınızda taşıttırdığı rızık içinmi yapmıştı kardeşim normalde muskalar cüzdan da taşınmaz bilgi verirseniz. verilen muskalar 7 kat naylona veya balmumu muşambaya sarılıysa tuvalete banyoya gitmenizde bir beis olmaz.vesselam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 6:15 pm

haydarı kerrar kardeşim, özür dileyerek birşey bende sormak istiyorum. Kardeşimizin taşıdığı muskada Ayet varsa veye Allahu Teala'nın İsmi Şerifi yada Peygamber Efendimiz'in İsmi Şerifi varsa göbekten aşağıda taşınmaz Cüzdanda ve arka cepte taşımak oldukça günahtır olarak biliyorum doğrumuyum. Bilgilendirirsen sevinirim.
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 6:33 pm

ulvi demiş ki:
haydarı kerrar kardeşim, özür dileyerek birşey bende sormak istiyorum. Kardeşimizin taşıdığı muskada Ayet varsa veye Allahu Teala'nın İsmi Şerifi yada Peygamber Efendimiz'in İsmi Şerifi varsa göbekten aşağıda taşınmaz Cüzdanda ve arka cepte taşımak oldukça günahtır olarak biliyorum doğrumuyum. Bilgilendirirsen sevinirim.

ulvi hoca bende dedıklerınıze katılıyorum zaten haydar hocamda o konuyu merak edıyo nuskanın ıcerıgı nedır dıe merak edıyo ınsallah arkadas gelıp net bır cevap verır
http://www.bynokta.com
MatRaKs
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 8:02 pm

birinin sorunu için tanınan bi hoca varmıs ona gitmiştik.hazır gitmişken bende dedim ki hocam hangi işe başvursam sonuç alamıorum dedim.
Hoca da tamam bir bakalım dedi kuranı kerimi actı bazı ayetler okudu sonra bi kız ismi verdi bu sana sihir yapmıs dedi verdiği isimle ilgili birini hiç tanımıom dedim.sonra dedi iş konusunda üzerinde bi sihir vs. yok. ama istersen daha sonra sihir ve nazarlardan korunmak için bi nuska yazayım dedi dedim peki olsun. nuskayı yazdı verdi bana dedi bi jelatin yada naylona sar cüzdanına koy. bende naylona sıkı sıkı sardım cüzdanımda tasıyorum. ama cüzdanımı arka cepte tasırım ben.

ilgiiniz için Allah Razı Olsun...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 8:12 pm

Kardeşim hocanın kalbini bilmiyoruz belkide cüzdanını ceketinin iç cebinde taşıdığını baz almıştır belkide dalgınlıkla söylemiştir. Şimdi hoca hakkında sui zan etmek bize yakışmaz.

Ama bence sen o muskayı cüzdanından çıkar, ve göbeğinden yukarıda biryerde taşımaya başla. Eğer içinde Ayet varsa ve sen cüzdanda pantol cebinde taşırsan faydadan çok zarar görürsün zaten iç sıkıntıları oluşmaya başlamış üç aydır içinde zannedersem. Yinede Allah Bilir.
MatRaKs
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 11:27 pm

tamam hocam saolun dediklerinizi yapcam A.E.O
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 9:04 am

ulvi demiş ki:

evet kardeşim doğrusun Allah razı olsun bu dediğin kuran ve ayetlere edebi gerektiren bir hususiyettir dikkat etmek lazım.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 9:07 am

ulvi demiş ki:
Kardeşim hocanın kalbini bilmiyoruz belkide cüzdanını ceketinin iç cebinde taşıdığını baz almıştır belkide dalgınlıkla söylemiştir. Şimdi hoca hakkında sui zan etmek bize yakışmaz.

Ama bence sen o muskayı cüzdanından çıkar, ve göbeğinden yukarıda biryerde taşımaya başla. Eğer içinde Ayet varsa ve sen cüzdanda pantol cebinde taşırsan faydadan çok zarar görürsün zaten iç sıkıntıları oluşmaya başlamış üç aydır içinde zannedersem. Yinede Allah Bilir.

Allah razı olsun verdiğin cevab için kardeşim. kardeşimiz o muskayı boynunda veya sağ kolunda pazument olarak taşırsa daha iyi olur hem üzerinde olur daima hemde edebe aykırı davranmamış olur.vesselam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 3:33 pm

Allah Razı Olsun kardeşim, doğrusunu açıkladığın için. Senden habersiz bu cevabını alıp konu başlığı olarak açtım. Hakkını helal edersen sevinirim.
songul23
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 1:31 am

slm aleykum arkadaşlar bizim evde çok şey kayboluyo acaba kaybolan eşyaları bulmak içn bu dua varmı yardımcı olursanız çok sevinirim
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 7:39 am

eski zamanda cüzdanlar belden aşağı arka cepte taşınma olmadığı için
eski kitaplardan günümüze de tarifler aynı şekil gelmiştir

oysa bugün cüzdanlar ayetlerin taşınamayacağı bir şekilde taşınmaktadır
eğer cüzdanınızda taşımak istiyorsanız gömlek ceket vs... de taşıyın
yoksa boyunda yada sağ pazu vs... de taşıyın
arka cepte belden aşağı taşımayın
vesselam
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 7:45 am

songul23 demiş ki:
slm aleykum arkadaşlar bizim evde çok şey kayboluyo acaba kaybolan eşyaları bulmak içn bu dua varmı yardımcı olursanız çok sevinirim
aleyküm selam
bulana kadar besmele çekeceğim deyin yada tevhid getireceğim diyerek sesli olarak niyet edin
vede başlayın besmele yada tevhid çekerek aramaya
inşallah kısa zamanda bulursunuz
kitaplarda yazmıyor fakat ben birçok kez tecrübe ettim..

başka bir formül daha var lakin her kaybettiğinizde mendil lazım
...
prof
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 4:40 pm

S A HAYDAR HOCAM BİR SORUM OLACAK HOCAM ÜZERİMİZE NUSKA YAPILMIŞMI YAPILMAMIŞMI BUNU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM BİZE YOL GÖSTERİRSENİZ MEMNUN OLURUZ MEVLAM İNANALARIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN
songul23
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:40 pm

tşk ederim yarın başlıycam tekrar armaya inş bulurum sağolun
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 9:22 am

güncel.........
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı   s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 9:24 am

HAVVASUL_ESRAR demiş ki:
songul23 demiş ki:
aleyküm selam
bulana kadar besmele çekeceğim deyin yada tevhid getireceğim diyerek sesli olarak niyet edin
vede başlayın besmele yada tevhid çekerek aramaya
inşallah kısa zamanda bulursunuz
kitaplarda yazmıyor fakat ben birçok kez tecrübe ettim..

başka bir formül daha var lakin her kaybettiğinizde mendil lazım
...
ALLAH c.c razı olsun

s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDAR HOCAM SİZE ÖZELDEN MESAJ YOLLADIM
» ulvi hocam ben zersin inş. bakarsınız haydar hocamda size söyleyecekti
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim
» LÜTFEN YARDIM EDİN ULVİ HOCALARIM HAYDAR HOCAM EMİR HOCAM YADA BİR BAŞKASI