iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kardeşim için yardım

2 posters
YazarMesaj
ensar
Yeni Üye

Yeni Üye

kardeşim için yardım Empty
MesajKonu: kardeşim için yardım   kardeşim için yardım Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 4:57 pm

Selamün Aleyküm.Ulvi Hocam Benim babam ve kardeşim de aynı benim akıbete uğramışlardı.Ben onlar için de dua istiyorum.Kardeşim bayağı işsiz kaldı.Ama şu anda yaklaşık 1 aydır bir işte çalışıyor.
Bir de kardeşimin evlilikte bir problem yaşıyor.Yaşı 34 oldu.İnşallah dualarınızı bekliyorum.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: kardeşim için yardım   kardeşim için yardım Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:31 pm

Kardeşim İnşaAllah ensar kardeş diye ayrı bir nik alarak ordan yaz, ileride karışıklık çıkmaması için bu lazım, kardeşin için tabiki elimizden geleni yapmaya çalışacağız İnşaAllah
ensar
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: kardeşim için yardım   kardeşim için yardım Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 7:01 pm

Tamam.Allah razı olsun.

kardeşim için yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» somut yardım için
» asi evlatlar için yardım
» ALLAH rızası için yardım ....
» Oğlumun İş Bulması için Yardım
» Eşim için yardım istiyorum