iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eşim için yardım istiyorum

+3
ByNoKTa
mümine sultan
byrslf
7 posters
YazarMesaj
byrslf
Yeni Üye

Yeni Üye

Eşim için yardım istiyorum Empty
MesajKonu: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 4:36 pm

Esim kucuk yasta tumore yakalanip omurilik felci oldugu icin yuruyemiyor ve vucudu duzgun bir yapiya sahip degil, onunla baslarda arkadas iken icimde ufacik bir ses bir gun onun duzelecegini soylerdi ama ben bu sesi kendim uydurdugumu dusunurdum. Muhtesem bir kalbe sahip oldugu icin asik oldum ve 7 mayis'ta evlendik, asla ama asla istedigimiz gibi yasayamayacagimizi biliyorduk ama birbirimizi cok ama cok seviyoruz, Engelli oldugu icin istedigimiz gibi yasayamiyoruz.

Mantikli dusununce duzelmesi iyilesmesi yurumesi imkansizdan ote ama ben Nisan ayindan beri surekli 4444 tefriciye 41 yasin ve gunde iki kere 313 ayet'el kursi okudum bu zamana kadar. Ayrica yuruyup yuruyemeyecegini Ulvi hocam veya diger hocalarim bilip bize soyleyebilir mi?

Her gün ölüyoruz sinir hastasi olduk.
Manevi ameliyat esim için iyi gelebilir mi lutfen yardim edin.

Allah razi olsun simdiden
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 5:13 pm

rabbim şifa versin inşaALLAH kardeşim zor bir durum
merak etmeyin hocalarımız gerekeni yapıcaktır inşaALLAHU RAHMAN c.c
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 5:24 pm

güncellllll
http://www.bynokta.com
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 5:31 pm

Kardeşim korkma İnşaAllah geldiğinde geldim diye mesaj at Rab 'bim Neylerse Hoş Eyler
byrslf
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 7:03 pm

Allah sizden razi olsun, Ulvi hoca size ozelden mesaj attim su anda sitedeyim...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 7:05 pm

Kardeşim şu an normalde bacaklarda hiç hareketlilik varmı tam olarak felçli kısımları say lütfen bana
byrslf
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 7:09 pm

Hocam belden asagisi tamamen tutmuyor, his yok ve cok kasiliyor. 1.5 yasinda felç oldugu icinde bacaklari kisa ve zayif ayaklari da kucuk kalmis...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 7:11 pm

şimdi bacaklarını ve ayak parmaklarını kıpırdatmaya çalışsın bakalım hareketlilik başladımı. Ama vücudunda geri kalmışlık varsa çok zor demektir
byrslf
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 7:14 pm

Simdi deniyor ama sunu tekrar belirteyim hocam, esimin vucud sekli cok kucuk yasta felc oldugu icin cok bozuk. Bacaklari cok kisa ve ayaklari kucuk ve yamuk. Omurgasi ice dogru egri ve gogus kafesi disa dogru cikik... Duzgun ayaga kalkacak kadar bir vucuda sahip degil...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 7:16 pm

Rab Büyüktür kardeşim, hareketlilik ne alemde

En son ulvi tarafından Çarş. Ekim 13, 2010 7:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
byrslf
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 7:17 pm

kimildatmaya calisiyor hocam ama his olmadigindan bir hareketlilik yok...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 7:21 pm

Kardeşim elinle bir temas sağla hste bir açılım varmı onu kontrol et sana zahmet İnşaAllah
byrslf
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 7:26 pm

Bende esimde bakiyoruz dokunuyoruz hocam ama bir degisiklik yok
byrslf
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 8:04 pm

Hocam ben buradayim sizden haber bekliyorum..
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 8:08 pm

Rabbim acil şifalar versin kardeşim,çok üzüldüm duruma.. Ulvi hocamdan da Allah razı olsun.. Sad
byrslf
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 8:11 pm

Sag ol kardesim, Allah kimseye boyle bir dert vermesin, insallah Ulvi hocamiz bize yardim edecek...
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 8:16 pm

İnşAllah kardeşim.. Ulvi hocamın hakkı ödenmez,burda herkes sıkıntı anlatır hocalarımız yardımcı olur.. Kimse kimsenin derdini sormazken en yakınlarımız bile, hocalarımız yalnız bırakmaz kendilerne güvenenleri.. Hem hiç karşılık beklemeden.. Rabbim razı olsun..
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 8:21 pm

Kardeşim araştırmalar yeni bitti şimdi denesin ayağını kıpırdatmayı İnşaAllah
byrslf
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 8:26 pm

Şimdi deniyor hocam
byrslf
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 8:32 pm

Hocam durmaksızın denedi ama olmuyor bir değişiklik yok... Size çok teşekkür ediyor Allah razı olsun hakkını helal etsin diyor eşim... Peki bir gün eşimin yuruyup yurumeyecegini hissedebilir misiniz acaba hocam?
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 8:39 pm

Geleceği bilemryiz kardeşim ama İnşaAllah bizlerin kardeşimiz için okumaları devam edecek şimdilik iyi akşamlar
byrslf
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 8:41 pm

Allah hepinizden razi olsun hocam... Iyi aksamlar.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 3:13 am

Allah yardımcın olsun kardeşim, hocam elinden gelenı yapıcaktır hıc şüphen olmasın takdir Allahın umudunu yitirme sakın
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Eşim için yardım istiyorum   Eşim için yardım istiyorum Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 10:05 am

Allah yardımcın olsun kardeşim inşallah Rabbim hocalarımızın yüzü suyu hürmetine şifa verir eşine..

Eşim için yardım istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum
» Ulvi hoca bende sizden talebelik ve gerektiğinde hastalarım için yardım alabilmek istiyorum
» allah rızası için dua eşim için
» yardım istiyorum
» yardım istiyorum......