iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....

+6
kübra2
misKİN
DİLEK-HİLAL
ruşenali
ulvi
ilim hoca
10 posters
YazarMesaj
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Empty
MesajKonu: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:41 pm

s.a. hocam.sizi rahatsız ediyorum özür dilerim.bir kardeşimizin şuanda derdi var yardım ediyorum ama karşı grup hocalarından kıza baskı yapıyorlar.nasıl başa çıkarım hocam...
http://ilimhoca.tr.gg/
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:45 pm

Aleyküm Selam ilim hoca

Kardeşim İnşaAllah sıkıntısı olan kiş,inin üzerine 113 tane Fatiha oku, baskıların hesi kaybolur gider.

Bunu yapmadan önce 11 Besmele çek etrafına daire şeklinde üfürerek korumaya al

113 Fatiha okuyup kişinin rahatlamasını sağladıkatn sonra kişiyi 11 Besmele okuyarak daire içine al ve 113 Besmele okuyarak yüzüne doğru üfür

Bir daha hocaların gücünün yetmeyeceğini zannediyorum İnşaAllah
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:47 pm

ulvi demiş ki:
Aleyküm Selam ilim hoca

Kardeşim İnşaAllah sıkıntısı olan kiş,inin üzerine 113 tane Fatiha oku, baskıların hesi kaybolur gider.

113 Fatiha okuyup kişinin rahatlamasını sağladıkatn sonra kişiyi 11 Besmele okuyarak daire içine al ve 113 Besmele okuyarak yüzüne doğru üfür

hocam kişi almanyada yaşıyor.uzaktan nasıl yaaprım bilmyorum.ben tamamen temizlemek üzereyim abi.az kaldı.ama hocanın durmucak biliyorum.fatihayı kardeşim okusa olurmu hocam?
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:50 pm

Senin ağzınla okursa olur kardeşim yada kişinin kendi senin demenle okursada olur İnşaAllah
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:51 pm

ulvi demiş ki:
Senin ağzınla okursa olur kardeşim yada kişinin kendi senin demenle okursada olur İnşaAllah
tamm hocam ben dicem ona.hocam zaten şimdi bitcek az kaldı.sonra kişiyi kapatcam giriş yollarını rabbimin izni ile.giremicekler bir daha.
Allah razı olsun hocam...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:53 pm

Kapattıktan sonra 111 Besmeleyle çevirmeyi ihmal etme kardeşim bu kaleyi kolay kolay kimse geçemez İnşaAllah

Ancak Besmelenin Sırrını Bilenler aşarlar rahatlıkla
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:54 pm

ulvi demiş ki:
Kapattıktan sonra 111 Besmeleyle çevirmeyi ihmal etme kardeşim bu kaleyi kolay kolay kimse geçemez İnşaAllah

Ancak Besmelenin Sırrını Bilenler aşarlar rahatlıkla

tamam hocam.besmelenin sırrına varamaz onlar.kafir ordusu.uzak olsun benden inşallah...
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 8:02 pm

hocam savaşı kazandık Allahın izni ile.okumaları verdim inşallah kardeşim iyi olucak.Allah razı olsun senden...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 8:17 pm

Allah Razı Olsun kardeşim bu arada insanlar anlamazlar diye açıklamada bulunmak istiyorum

İlim hoca kardeşin savaş diye nitelendirdiği olay sıkıntıda olan bir insan üzerinde hocalar arası mücadeledir

Yani aldığı para mükabili o kişiye kötülük yapmak isteyen hocalar ve görevlileri ile yine Allah Rızası İçin yada aldığı ücret mükabili o kişiyi korumaya çalışan hoca ve görevlileri arasındaki
ruşenali
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 8:21 pm

bu tür kişilere hoca denmese daha iyi olur kanaatindeyim ,bir tarafta büyü yapan diğer tarafta kuranı kerim ile tedavi yapan kişilerden bahsediliyor ve bunların her ikisinede hoca denmesi gücüme gidiyor .ALLAH cc muvaffak eylesin .
DİLEK-HİLAL
Banlı Uye

DİLEK-HİLAL

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 8:22 pm

Selamün Aleyküm Ulvi Abim Bu Verdiğin Duayı Terkibi Bende İstediğimde kendim İçin okuyabilirimiyim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 8:24 pm

ruşenali Allah Razı Olsun kardeşim

nurşifa kardeşim senin kendini çevirme sayın 113 tür, 113 Besmeleyi yapabilirsin İnşaAllah
DİLEK-HİLAL
Banlı Uye

DİLEK-HİLAL

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 8:29 pm

Teşekkür ederim abim Allah Razı Olsun Senden
Sıkılıp bunaldığımda uyguluyacağım İnşallah
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 8:35 pm

ulvi demiş ki:
Allah Razı Olsun kardeşim bu arada insanlar anlamazlar diye açıklamada bulunmak istiyorum

İlim hoca kardeşin savaş diye nitelendirdiği olay sıkıntıda olan bir insan üzerinde hocalar arası mücadeledir

Yani aldığı para mükabili o kişiye kötülük yapmak isteyen hocalar ve görevlileri ile yine Allah Rızası İçin yada aldığı ücret mükabili o kişiyi korumaya çalışan hoca ve görevlileri arasındaki

Allah razı olsun hocam...
misKİN
Yeni Üye

Yeni Üye
misKİN

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:08 pm

HOCAM VERMİŞ OLDUGUNUZ BU TERKİBİ BİZDE KENDİMİZİ KORUMA ALTINA ALMAK İÇİN YAPABİLİRMİYİZ ?
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:27 pm

Miskin yapabilirsin kardeşim Besmele okumasını İnşaAllah
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 12:23 am

ulvi hocam bende kendime uygulayabilirmiyim acaba korunma amaçlı bilgilendirirseniz sevinirim hocamm.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 1:33 am

kübra2 demiş ki:
ulvi hocam bende kendime uygulayabilirmiyim acaba korunma amaçlı bilgilendirirseniz sevinirim hocamm.

kübra kardeşim evet Besmele korumasını uygulayabilirsin İnşaAllah
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 1:38 am

s.a hocam

bende uygulaya bilirmiyim kactane besmele cekmek gerekir hocam fatiha süresi ile berabermi cekmek gerkir yoksa sadece besmelemi
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 1:40 am

Aleyküm SElam kardeşim, sadece Besmele korumasını uygulayabilirsin İnşaAllah
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 1:45 am

ulvi demiş ki:

hocam 111 mi 113 mü sayisi ve nasil yapacagim size zahmet kisaca anlata bilirmisiniz lütfen
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 1:47 am

türkislam74 demiş ki:
ulvi demiş ki:

hocam 111 mi 113 mü sayisi ve nasil yapacagim size zahmet kisaca anlata bilirmisiniz lütfen

Kardeşim sendeki rakam 114, İnşaAllah 114 yapacaksın
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 1:57 am

ulvi demiş ki:
türkislam74 demiş ki:
ulvi demiş ki:

Kardeşim sendeki rakam 114, İnşaAllah 114 yapacaksın

can hocam ben sizin affiniza siginiyorumummarim bagislarsiniz hocam bir sorum dahá var ben nasil yapacagim anliyamadim bir zahmet anlatirmisin lütfen
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 2:02 am

Kardeşim 11 Besmele oku etrafına üfür, sonra 114 Besmele oku karşına üfür İnşaAllah

Bu şekilde yapacaksın
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 2:10 am

ulvi demiş ki:
Kardeşim 11 Besmele oku etrafına üfür, sonra 114 Besmele oku karşına üfür İnşaAllah

Bu şekilde yapacaksın

allah razi olsun hocam sizde siz bizim iki cihan hocamizsiniz. hakinizi helal edin. can hocam sizin hakinizi ödesilmez rabbim sizi iki cihandada basimzdan ayirmasin
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 6:02 pm

s.a hocam bu besmele korumasında asıl sayı kaçtır rakamlar farklı farkı kiminde 113 kiminde 114 verilmiş.kişiye göre degişiyomu bende yapacagım bu korumayı kaç tane okumam lazım bilgilendirirmisiniz .kusura bakmayın anlayamadım.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 6:06 pm

s.a gül yüzlü abim besmeleyi şerifi bende hem kendime hemde aileme okuyabilir miyim inşaALLAH ALLAH c.c razı olsun senden vesselm
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 6:07 pm

Benim niye rakamım yok.. Razz Neye göre hocam bu rakamlar.. Bana niye demiyorsunuz kardeşim sende şöyle yap diye..

Ben kıskançmıyım acaba.. Razz Hocam bana da verin dua lütfen..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 6:12 pm

Razz Very Happy Very Happy
kıskanç bacım
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....   s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 6:16 pm

Sanırım o benim Very Happy ne yazık ki yani..

s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi Hocam Yardım İstiyorum
» Ulvi hoca bende sizden talebelik ve gerektiğinde hastalarım için yardım alabilmek istiyorum
» ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum
» huzur bulmak istiyorum yardım hocam
» LÜTFEN YARDIM EDİN ULVİ HOCALARIM HAYDAR HOCAM EMİR HOCAM YADA BİR BAŞKASI