iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

korkularımdan beni kurtaran hocama sonsuz teşekkürüm..........

3 posters
YazarMesaj
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

korkularımdan beni kurtaran hocama sonsuz teşekkürüm.......... Empty
MesajKonu: korkularımdan beni kurtaran hocama sonsuz teşekkürüm..........   korkularımdan beni kurtaran hocama sonsuz teşekkürüm.......... Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 1:14 pm

s.a hocalarım ben hanne ablamın sıkıntılarıyla ugraşmaktan kendi sıkıntılarımı yazamamıştım size lütfen onu kurtardınız benide kurtarın.hocam bende korku var özellikle geceleri oluyor yattıgım odanın kapısı kapalı oldugu halde uyku esnasında bişey beni uyandırıyo ve içeri birinin girdigini hissediyorum veya uyurken hissediyorum ayak kısmımda yada yan tarafımda dikilen biri varmış gibi .birde yatınca bazen burnuma koku geliyo sigara kokusu veya yanık gibi kulagıma sesler gelio arasıra biri beni çagırıyomuş gibi bazen evin içinde özellikle odama giderken arkamdan biri geliyomuş gibi hissediyorum korku geliyo geceleri kalp çarpıntım oluyo korkuyla beraber kendime kendime rahatlamak için dualar okuyorum biraz faydasını görüyorum .ama sizden daha iyi bir yardım alacagıma yürekten inanıyorum.hakkınızı helal edin .
ALLAH razı olsun ULVİ hocam ve diger hocalarımızdan.arkadaşlar beni yukarda yazmıştım oldugum şikaytelerimden kurtardılar şükür RABBİME.bu benim hocalarıma atmış oldugum msjımdır.bu msjımdan sonra kendimi çok çok iyi hissetmeye başladım korkularımdan ,takip ediliyormuşum gibi olan hislerimden ve en önemliside odama birinin girdigini hissediyor ve korkuyordum bundan kutulup rahat bir uykuya kavuştum.şükür ALLAHIMA çok iyim şimdi hocam sayenizde zaten sizler bizle ilgilendignizde hemen farkediyoruz degişiklikleri ablama ,bana kardeşime .anneme çok yardımlarınız oldu hocam annemin agrıları iyileşti en kısa zamanada onun teşekkür yazısınıda sizlerle paylaşacagım ayrıntılı olarak inşllh.ablamı derseniz yıllardır ona çektiren musallatından kurtardınız .inanınki hocam size diyecek söz bulamıyorum sadece duacınızım elimizden başkada bir şey gelmiyor hakkınızı helal edin bize .kimsenin kimseye karşılıksız yardımda bulunmadıgı bir zamandayız.oysaki siz bizi iyleştirmek için hiç bir menfaat beklemeden o degerli zamanınızı bizlere ayırıyorsunuz.sizi ben ve ailem gerçekten kaybedilmiycek çok degerli bir insan olarak görüyoruz güçlü bir ilime sahipsiniz ALLAH inşallah sizi istedigniz makama ulaştırır hocam.sizin şu sözünüzde beni çok etkilemiştir hocam İLMİN BEREKETİNİ DÜNYAYA YAYMAK.inşallah hocam tüm dünyaya bu bereketi ulaştırırsınız bizlerde elimizden geldigince sizinleyiz .zaten sizinle tanıştıktan sonra birazda olsa bu bereket evimize ulaştı .ALLAH razı olsun .MAŞALLAH .
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: korkularımdan beni kurtaran hocama sonsuz teşekkürüm..........   korkularımdan beni kurtaran hocama sonsuz teşekkürüm.......... Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 1:19 pm

Rabbim şifanızı daim etsin kardeşim Ulvi hocamdada razı olsun onu başımızdan eksik etmesin..
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

MesajKonu: Geri: korkularımdan beni kurtaran hocama sonsuz teşekkürüm..........   korkularımdan beni kurtaran hocama sonsuz teşekkürüm.......... Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 1:32 pm

AMİN kardeşim hocamında dedigi gibi bizim için hayat ULVİDEN önce ve ULVİDEN sonra diye ikiye ayrıldı artık .iyki varsın hocam iyki tanımışız seni .
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: korkularımdan beni kurtaran hocama sonsuz teşekkürüm..........   korkularımdan beni kurtaran hocama sonsuz teşekkürüm.......... Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 1:36 pm

hanne kardeşim ne güzel avatar bayıldım maşallah

bu arda rabbim şifanızı daim etsin ne güzel haber verdiniz sağ olun rabbimde sizleri sevindirsin vesselam

korkularımdan beni kurtaran hocama sonsuz teşekkürüm..........
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...
» Ulvi Hocama Sonsuz Teşekkürler
» ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER
» ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
» lale kardeşinizden ulvi hocama sonsuz teşekkürler