iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi Hocama Sonsuz Teşekkürler

YazarMesaj
Ehli_İslam
Yeni Üye

Yeni Üye

Ulvi Hocama Sonsuz Teşekkürler Empty
MesajKonu: Ulvi Hocama Sonsuz Teşekkürler   Ulvi Hocama Sonsuz Teşekkürler Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 9:48 pm

Bacak kaslarımdaki güç kaybından dolayı yürümekte güçlük çekiyordum. Ulvi Hocam tedavimi üstlendi. Bacaklarıma güç geldi. Şuanda kendimi çok iyi hissediyorum. İnşallah vakti oldukça tedavime devam edeceğiz. Onun da yardımıyla tamamen iyileşeceğime inanıyorum. Ulvi Hocamdan Allah razı olsun, ilmini arttırsın.

Ulvi Hocama Sonsuz Teşekkürler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
» beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...
» ulvi hocam Allah sizden razı olsun sonsuz teşekkürler..
» ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN
» ulvi hocama emırsultan hocama teşekkurler