iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...

+3
yazgüneşi
ulvi
kurbaaam
7 posters
YazarMesaj
kurbaaam
Yeni Üye

Yeni Üye

beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler... Empty
MesajKonu: beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...   beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler... Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 11:38 am

merhaba arkadaşlar ,
sizlerinde birçoğunuzun tanıdığı ,islami konuşmalarıyla benim kendisine kayıtsız şartsız güvenmemi sağlayan güvenmemi sağlayan bir hocanın yapmış olduğu vefklerin zararından ulvi abim beni allah razı olsunki bir çırpıda kurtardı...intaharın eşiğine gelmiştim...birçoğumuz sıkıntılarımızın ağarlıyğıyla hatalar yapıp herkese kayıtsız şartsız güvenip sonuçlarını düşünmeden teslim oluyoruz halbuki birçok insan inanılmaz güçlü maskeleriyle sıkıntısı olan insanlarla oynayıp dahada dara sokuyorlar...Allah ben son noktaya dayanmışken çok şükür tekrar Ulvi abimi karşıma çıkardı ve sayesinde tekrar normale döndüm ... Allah razı olsun Ulvi abi iyiki varsın ve hayatımızdasın ... lütfen herkese kayıtsız şartsız güvenip yazıp çizdiklerine tamah etmeyin arkadaşlar...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...   beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler... Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 11:44 am

Allah senden de Razı Olsun ablam,

Kendisi her ne kadar ismini saklamaya çalışsada

Kardeşimizin burda bahsettiği zamanında bize kafa tutupta ekibiyle beraber sitemize gelip küfürler savuran d..... dir. ona hoca demiyorum zaten hoca değil

Arkadaşlar sizi vaazla kandırmaya çalışıp böyle tehlikelere bilinçsizce ve cahilce atan insanlardan uzak durun

En son ulvi tarafından Perş. Mart 04, 2010 11:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kurbaaam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...   beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler... Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 11:45 am

Allah razı olsun abicim ... senin dostluğunu bizden eksik etmesin ... sen olmasaydın şimdi ya mezarde ya hapishanedeydim...
kurbaaam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...   beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler... Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 11:47 am

Abi ben sana isim vermemiştim ama nasıl bildin anlamadım ... tekrar teşekkürler...
kurbaaam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...   beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler... Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 11:55 am

abi şimdi tekrar tekrar düşünüyorumda konuştklarımızı ben sana bahsetmedim sadece rahatsızlığımı söyledim ,ve sen rahatsızlığımı allah razı olsunki en kısa zamanda tedavi ettin , ve sebebi vefkler dedin , şimdi bıraya yazınca yazanıda bildin ... ben söylememişken nasıl bildin ... dediğim gibi Allah senden razı olsun abicim ... senin dostluğunu bizden eksik etmesin ... sen olmasaydın şimdi ya mezarda ya hapishanedeydim...
yazgüneşi
Normal Üye

Normal Üye
yazgüneşi

MesajKonu: Geri: beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...   beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler... Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 1:24 pm

Büyük geçmişler olsun kardeşim, Duaların ULVİ Hocamız, Haydarı Kerrar Hocamız ve Dost Sitemiz ByNokta üzerine olsun.... sağlıkla kal kardeşim
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...   beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler... Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 1:31 pm

sevgili kurbaaam bizim hocalarımız gerçek hoca ismi sana söylemesi zor birşey değil onun için en azından ben böyle görüyor ve düşünüyorum
kurbaaam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...   beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler... Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 2:42 pm

teşekkür ederim iyi dileklerin için yazgüneşi... haklısın nisra ... AEO...
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...   beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler... Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 5:15 pm

GÜNCEL
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...   beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler... Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 5:26 pm

Allah hocalarımızı başımızdan eksik etmesin
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...   beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler... Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 7:36 pm

.

beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» korkularımdan beni kurtaran hocama sonsuz teşekkürüm..........
» Ulvi Hocama Sonsuz Teşekkürler
» ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
» ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER
» Sonsuz Teşekkürler Ulvi Hocam