iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın

+2
katip
ulvi
6 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın Empty
MesajKonu: Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın   Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 6:42 am

Kardeşlerim bakın şu doğru değil, formun bir ton yardımlaşma başlığı var ama kimse oralara yazmıyor direk özelden bana yazıyor

Sonra herkes tek tek cevap bekliyor, yok kırılıyor, yok üzülüyor

Kardeşlerim peki biz bu kadar başlığı niye açtık

Şu andan itibaren tarafımdan hiçbir özel mesaj okunmayacxak ve hiç bir özel mesaja yardımcı olunmayacaktır

Herkes sıkıntısıyla ilgili başlığa kendine ait yeni konu açarak yardım istesin

Benim özel mesaj kutum forumdan daha çok işliyor bunun bir anlamı yokki

O zaman bizler dünyaya vermek istediğmiz anlamı veremeyiz, ha kendi işiniz olsunda karşınızdaki ne olursa olsun, ne Dinib önemi var, nede Türkiye 'nin diyorsanız bilemem

Şu andan itibaren benim özel mesajlarımı okumaları ve yardımcı olmaları talebelerede yasaklanmıştır

Herkes kendisine ait başlığında istesin lütfen

En son ulvi tarafından C.tesi Kas. 20, 2010 9:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın Empty
MesajKonu: Geri: Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın   Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 7:38 am

Hocam sanırım ben sinirlenmenize sebep oldum benim yüzümden diğer kardeşlerimi mesajdan mahrum bırakıyorsanız bende kendimi affetmem.

Bir hata işlediğiniz vakit, onu itiraftan çekinmeyiniz. Eğer böyle yaparsanız, o hatayı görmüş olanların, aleyhinize verecekleri hükmün önüne geçersiniz.

Der Hz Ali efendimiz ..Zannımca hata yaptım...

Hakkınızı helal edin...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın   Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 9:29 am

Hayır benim güzel abim senle hiçbir alakası yok, sende misafir talebesin değilmi sonuçta.

Herkes bana yazarsa formun bir anlamı kalmaz sonuçta, o zaman ben mail adresimi vereyim formu kapatalım gitsin değilmi

Bu değil abim, bu doğru değil. Bakın biz burda insanlara hizmet etmiyoruz biz burda İlme Hizmet ediyoruz.

Bu hareket tarzı ise İlmin Gücünü açığa çıkarıp varlığını ortaya koymamıza engel oluyor

Olmaz bu doğru değil, ortanda uyulması gereken kurallar nelerse kardeşlerimiz onlara uyacak

Aynı zamanda ikinci bir durum var, özelden şifasını alıyor, açıktan hareket edip gidiyor bazı hain yapılılar.

Artık, yalancı, hain , nankör yada temiz süt emmiş asalet sahibi hepsi açığa çıkacak

Herşey göz önünde olacak İnşaAllah
gece001
Yeni Üye

Yeni Üye
gece001

MesajKonu: Geri: Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın   Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 11:57 am

Hocam Allah sizden razı olsun. Çok yanık bir zamandır bu siteye üye oldum. Üye olduğumda böyle insanlara Allar Rızası için yardım ettiğiniz bilmiyordum, inşallah bende birşeyler öğrenirim diyerek üye oldum. Sonra sizin ve Haydar hocamın (Allah Ondan da Razı olsun cümlesinden inşallah), yazılarını gördüm ve size özelden msj yazdım bir kaç kere. Evet durumum biraz sıkıntılıydı ve ben biliyorum ki derdi veren Allah dermanıda veriyor. Kadere rıza. Eğer bizden kaynaklanan bir sıkıntın olduysa hakkını helal et. Allah'a emanet ol.
Selamunaleyküm
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın   Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 11:59 am

bilgilendirme için rahman razı olsun abicim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın   Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 12:00 pm

Gece kardeşim Allah Razı Olsun , kardeşim seninle alakalı bir sıkıntı yoktur kardeşim İnşaAllah

Asıl olarak forum aktifliğinin devam etmesi, hemde hainliklerin önlenmesi babından bu karar alındı
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın   Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 12:39 pm

ulvi demiş ki:
Hayır benim güzel abim senle hiçbir alakası yok, sende misafir talebesin değilmi sonuçta.

Herkes bana yazarsa formun bir anlamı kalmaz sonuçta, o zaman ben mail adresimi vereyim formu kapatalım gitsin değilmi

Bu değil abim, bu doğru değil. Bakın biz burda insanlara hizmet etmiyoruz biz burda İlme Hizmet ediyoruz.

Bu hareket tarzı ise İlmin Gücünü açığa çıkarıp varlığını ortaya koymamıza engel oluyor

Olmaz bu doğru değil, ortanda uyulması gereken kurallar nelerse kardeşlerimiz onlara uyacak

Aynı zamanda ikinci bir durum var, özelden şifasını alıyor, açıktan hareket edip gidiyor bazı hain yapılılar.

Artık, yalancı, hain , nankör yada temiz süt emmiş asalet sahibi hepsi açığa çıkacak

Herşey göz önünde olacak İnşaAllah

Gönlü zengin kardeşim benim herkes yapsa da ben yapmamalıydım..Sen problem yok desende bizler daha temkinli davranmalıydık...

Her türlü sıkıntımızda yanımızda olduğunun beyan edilmesi davamız açısından da önemliydi..dediğin gibi yapılacak hainliklere de yol göstermemiş olurduk...
nexfox
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın   Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 1:02 pm

haklısın abi forumlamı mesajlarlamı ugrascaksın abi dogru söyluyosun ben cok önemli olmadıkca mesaj yazmıcam inş abi yazcam mesajca talabelikle ilgili olucak

allah razı olsun abi herkezi çekiyosun işin zor.
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

MesajKonu: Geri: Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın   Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 1:29 pm

s.a hocam aslında haklısınız hocam elimden geldigince sizi özel msjlarımla rahatsız etmemeye çalışıyorum.çünkü çok yogun oldugnuzu biliyorum ve başka kardeşleriminde sıkıntılarını paylaşabilmesi için ikide bir msjlarımla sizi yormamaya çalışıyorum.belki benden daha zor durumda olan vardır .ben msjlarımı ilk önce ehli sünnet yeni üye manevi yardım bölümüne yazmıştım.daha sonra ordaki yardımların bir süre askıya alındıgnı söylemiştiniz bu yüzden oraya tekrar yazmadan özelden gönderdim msjımı kusura bakmayın hocam siz ne derseniz benim kabulümdür ona göre hareket ederim .ALLAH razı olsun abim artık sıkıntılarımız yeni başlık açar yazarız şifamız ALLAHIN izniyle sizden teşekkür yazılarımızda bizden tabiki ayrıntılı olarak.

Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...
» ulvi hocam yardım et bana
» teşekkür Yazısını Yazmayanlar Hemen Yazsın
» ULVİ HOCAM BABAMLA İLGİLİ KONUDA BANA YARDIM EDİN.
» yaptırılan büyüden korunmak için ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edermisiniz?