iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...

+3
gespenst
Tevazu
zersin
7 posters
YazarMesaj
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Empty
MesajKonu: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 1:03 pm

RÜZGARIN KEMANINI ÇALDIĞI VE YAĞMUR DAMLALARININ PENCEREYE VURDUĞU GECEDE KEŞKE DEDİĞİNİZ BÜTÜN GÜZELLİKLER KABUL OLSUN MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN KARDEŞLERİM....el açıpta ettiğimiz bütün hayırlı dualar kabul olur inş.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Empty
MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 1:17 pm

*seda (hayırlısı ile evlenebilmek için)
*kardeşim samet içinde (hakkında hayılı olan eczacılık fakültesini kazanması için)
*bu formdaki bütün darda kalanlar, hastalığı olanlar, hastası olanlar, borcu olanlar, üniversiteye girmeye çalışanlar, evlenmek isteyenler,
ev sahibi olmak isteyenler..... en önemlisi rabbim dünyada bizleri sınadığı imtihanlardan geçmemizi, kul, ümmet olmamızı ve ahiretinde
cennetle müşdelenen kullardan olabilmemiz nasip etsin. rabbim bütün hakımızda hayırlı olan dile dökemediğimiz dularıda kabul etsin...
*buradaki "ulvi hocamın, haydar hocamın, havvasul esrar hocamın, emir sultan hocamın " sağlık sahıt versin, günüllerinden ne geçiyosa bir
değil bin versin, ilimleri çoğalsın.hocaların için ne dua yazsam burada az kalır.rabbim hocalarımı firdevs cennetiyle müşdelendirsin.
Tevazu
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 1:33 pm

Amin İnşallah..

Ben bu gece nöbetçiyim,Önceki kandilde bir yakınım hastaydı onunla ilgilenmem gerekti.İzin münasebetiyle nöbetimi değişemedim.Bırakın duayı namazlarımı dahi kılamayacağım.Sad.Çok ama çok üzgünüm.Artık dayanamıyorum.Artık kaldıramıyorum.Benim için de dua ederseniz çok sevinirim.Allah razı olsun...
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 3:24 pm

Tevazu demiş ki:
Amin İnşallah..

Ben bu gece nöbetçiyim,Önceki kandilde bir yakınım hastaydı onunla ilgilenmem gerekti.İzin münasebetiyle nöbetimi değişemedim.Bırakın duayı namazlarımı dahi kılamayacağım.Sad.Çok ama çok üzgünüm.Artık dayanamıyorum.Artık kaldıramıyorum.Benim için de dua ederseniz çok sevinirim.Allah razı olsun...
rabbim yardımcın olsun, inş. öncelikle namazlarını rabbim zamanında kılmanı nasip eder, mesleğin ne bilmiyorum ama mesleğini hakkıyla yeriine getirmekte bir ibadettir, inş. mesleğini güzel icra ediyosundur. rabbim yardımcımız olsun. öncelikle taz zamanda 5 vakit kılman ve diğer sıkıntılarını gidermen için ismen duanı edeceğim...
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: BU GÜZEL GECEDE BİRBİRİMİZ İÇİN DUA EDELİM DİYE BÖLÜM AÇTIM FAKAT BİR ARKADAŞ HARİÇ KİMSE ORAYA GİRMEMİŞ....   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 6:03 pm

"Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah..." BU BÖLÜMDE İSMEN BİRBİRİMİZE DUA ETMEK İÇİN BULUŞALIM, RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.Kandiliniz mübarek olsun....
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 6:29 pm

Rabbim ümmeti muhammede rahmet etsin, hidayet etsin ,kaldıramayacağı yükleri vermesin, kazalardan belalardan afetlerden korusun, şifa bekleyenlere Şafii ismi ile tecelli etsin ...amin
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 6:31 pm

Konular tarafımdan birleştirlidi
Heja
Normal Üye

Normal Üye
Heja

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 6:41 pm

zersin demiş ki:
*kardeşim samet içinde (hakkında hayılı olan eczacılık fakültesini kazanması için)
*bu formdaki bütün darda kalanlar, hastalığı olanlar, hastası olanlar, borcu olanlar, üniversiteye girmeye çalışanlar, evlenmek isteyenler,
ev sahibi olmak isteyenler..... en önemlisi rabbim dünyada bizleri sınadığı imtihanlardan geçmemizi, kul, ümmet olmamızı ve ahiretinde
cennetle müşdelenen kullardan olabilmemiz nasip etsin. rabbim bütün hakımızda hayırlı olan dile dökemediğimiz dularıda kabul etsin...
*buradaki "ulvi hocamın, haydar hocamın, havvasul esrar hocamın, emir sultan hocamın " sağlık sahıt versin, günüllerinden ne geçiyosa bir
değil bin versin, ilimleri çoğalsın.hocaların için ne dua yazsam burada az kalır.rabbim hocalarımı firdevs cennetiyle müşdelendirsin.

Amin . Allah cümlemizin bilerek veya bilmeyerek işlediği tüm günahları affetsin inşallah. Banada hem iş hemde eş nasip etsin rabbim hayırlarla inşallah.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 7:04 pm

gespenst demiş ki:
Konular tarafımdan birleştirlidi

allah razı olsun,iyi olmuş.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 7:05 pm

Heja demiş ki:
zersin demiş ki:

Amin . Allah cümlemizin bilerek veya bilmeyerek işlediği tüm günahları affetsin inşallah. Banada hem iş hemde eş nasip etsin rabbim hayırlarla inşallah.

amin inş. kardeşim isminle dua edecğim.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 7:06 pm

gespenst demiş ki:
Rabbim ümmeti muhammede rahmet etsin, hidayet etsin ,kaldıramayacağı yükleri vermesin, kazalardan belalardan afetlerden korusun, şifa bekleyenlere Şafii ismi ile tecelli etsin ...amin

amin abicim
onur82
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 7:22 pm

S.a öncelikle hepinizin mübarek miraç kandilini kutlarım.
Büyük haksızlığa uğradım,sırtımdan vuruldum,mazlumlardan oldum.
Hiç günahım yokken aklımın ucundan geçmeyecek zalimliğe maruz kaldım.
Dua ediyorum sürekli.
Allaha havale ediyorum, ama ben bu kadar zulme ugramısken bana bunu yapanları gününün gün eder,eğlenir hiçbirşey olmamış gibi yoluna devam eder gördükçe ruhumda fırtınalar kopuyor kendimi çok zor tutuyorum.
Bu mübarek gecede hiç tanımıyorda olsanız bu kardeşinizede dualarınızda bir cümle olsun yer verirseniz çok minnettar olurum allaha emanet olun.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:08 pm

onur82 demiş ki:
S.a öncelikle hepinizin mübarek miraç kandilini kutlarım.
Büyük haksızlığa uğradım,sırtımdan vuruldum,mazlumlardan oldum.
Hiç günahım yokken aklımın ucundan geçmeyecek zalimliğe maruz kaldım.
Dua ediyorum sürekli.
Allaha havale ediyorum, ama ben bu kadar zulme ugramısken bana bunu yapanları gününün gün eder,eğlenir hiçbirşey olmamış gibi yoluna devam eder gördükçe ruhumda fırtınalar kopuyor kendimi çok zor tutuyorum.
Bu mübarek gecede hiç tanımıyorda olsanız bu kardeşinizede dualarınızda bir cümle olsun yer verirseniz çok minnettar olurum allaha emanet olun.
rabbim yardımcın olsun kardeşim, inş. edelim birbirimize dua...
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:22 pm

Yarabbi şu ahiret azığı az olan adama

Lütfunla cömert davran.

Hakikaten o,

Günahlarından dolayı iflas etmiştir,çaresizdir.

Senin kapına gelmiş,sana sığınmıştır.

Ey kudreti sonsuz Allah'ım!

Onu boş çevirme.

Şu kulunun günahları çoktur.

Kapına sığınmış bir fakirdir.

Hata üzerine hata yaptı

Sense sonsuzca verdin.

İsyankarlara bile verdin.

Ey cömert Allah'ım benim günahım çok büyüktür.

Sen büyük günahları bağışlayansın.

Bilerek yada bilmeyerek günah işlemekten beni koru!

Rabbim sende fazıl, bereket vardır.

Ey Rabbim benim günahlarım,

Kum taneleri kadar çoktur,sayılmaz!

Yarabbi günahlarımı affet!

Beni arınmış kıl!

Bilmiyorum ne olacak şu perişan halim.

Hiç hayırlı amelim yok.

Halbuki kötü işim ne çok.

Sana, beni getirecek ibadetim yok.

Sıkıntılarımdan beni kurtar.

Yarabbi benim hasta bir kalbim var.

Hastalara sen şifa verirsin.

Şu çaresiz hastaya şifa ver.

Hani, Hz.İbrahim'i yakacak olan ateşe dur dedin,

İbrahim'e zarar vermeyen bir soğukluğa dönüş buyurdun;

Benim içinde öyle buyur.

Allah'ım cehennemde beni yakacak olan ateşe dur de!

Sen yetersin her işlere.

Sen dostsun.

Sen çok verensin.

Sen şifa verensin.

Kuluna yetensin.

Bütün problemleri çözensin.

Sen benim Rabbimsin!

Sahibimsin.

Sen bana yetensin.

En güzel vekilsin.

Kalbimde olan şeyleri sen ver Allah'ım!

Çözemediğim hazinelerin kapılarını açıver!

İçimdekini düzelt Yarabbi.

Mahşer gününde Senin hakim,

Cebrail'in ise mübaşir olduğu o günde

Bizi korktuklarımızdan güvende kıl!

Korktuğum şeyden bana haber ver.

Beni en güzel yöne çeviriver.

AMİN..!
Kul
Yeni Üye

Yeni Üye
Kul

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 10:40 pm

AMİN! kardeşlerim. Cenab-ı Hak dualarımızı kabul etsin.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...   Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 11:19 pm

Kul demiş ki:
AMİN! kardeşlerim. Cenab-ı Hak dualarımızı kabul etsin.
allah razı olsun...hepimzin kabul olsun inş...hayırlı kandiller....

Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu mübarek gecede gördüm Umarım hayırlıdır
» Elazığ da Deprem...Dua Edelim İnşallah
» Regaib Kandili, kandiliniz mübarek olsun
» kandiliniz mübarek ve hayırlara vesile olsun inşallah
» Siteye her girişimizde şükür edelim inşAllah.