iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yaptırılan büyüden korunmak için ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edermisiniz?

2 posters
YazarMesaj
büyülü ebe
Yeni Üye

Yeni Üye

yaptırılan büyüden korunmak için ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edermisiniz? Empty
MesajKonu: yaptırılan büyüden korunmak için ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edermisiniz?   yaptırılan büyüden korunmak için ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edermisiniz? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:12 pm

selamın aleyküm sayın hocam. ben bir köyde ebe olarak çalışıyorum.5,5 yıllık evliyim.evlendikten bir ay sonra eşim askere gitti ve kayın pederim kadınların alışveriş yapmasından hoşlanmadığını söyleyerek bankamatik kartımı kendisine vermemi istedi,köyde itediği hastanın evine gitmeme izin verirken istemediğine gitmeme izin vermiyordu. bende baskıya alışık olmadığım için onlarla kavga ettim.kayınvalidem sihirle büyüyle alınan gelin böyle olur 40gün gelinlik etmedi diyekaynatama bayırdı. o günden beri sürekli benim çok kötü bir gelin olduğumu ve çok cimri bir insan olduğumu, onlara bakmadığımı gördükleri herkese söylüyorlar. eşimde her kavga edişimizde ailesinin haklı benim çok kötü bir insan olduğumu söylüyor. onların sözünden hiç çıkmıyor. aile bana karşı kötü tavır sergilediğinde eşime söyleyince eşim benim uydurduğumu ailesinin böyle bir şey yapmayacağını,her zaman benim kötü ailesinin madur olduğunu söylüyor. köylü bana saygı duymuyor,nefretle bakıyor. ayağımı kaydırmak için fırsat kolluyor. ben gülmeyi unutum,yaşama sevincimi kaybettim. çoğu zaman ölümü düşünüyorum fakat çocuklarımın varlığı beni her türlü girişimden alı koyuyor.çakılı kadroyum tayın alamıyorum, bu köyde boyulduğumu hissediyorum. çoğu zaman nefes almakta güçlük çekiyorum. ne yapacağımı bilemiyorum.işimde ve özel hayatımda çok mutsuzum ama eşimi seviyorum.eşime, ailesine bağlılık büyüsü yapıldığını düşünüyorum.
gonurca
Yeni Üye

Yeni Üye

yaptırılan büyüden korunmak için ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edermisiniz? Empty
MesajKonu: Geri: yaptırılan büyüden korunmak için ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edermisiniz?   yaptırılan büyüden korunmak için ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edermisiniz? Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 10:08 am

sayın hocam benimde önemli bir sorunum var evimde domuz yağı olduğu söylende evimizde hiç huzur yok bu domuz yağı büyüsünden nasıl kurtulurum lütfen bana yardım edin.şimdiden teşekkürler.adım fatime gonca doğum tarihim 25 07 1982
büyülü ebe
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: yaptırılan büyüden korunmak için ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edermisiniz?   yaptırılan büyüden korunmak için ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edermisiniz? Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 1:11 pm

adım meryem 23 03 1976 doğumluyum. herkesten allah razı olsun.

yaptırılan büyüden korunmak için ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edermisiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyüden Korunmak İçin
» ALLAH c.c rızsı için akra kardeşimizin cüzününe yardım edermisiniz kardeşlerim
» ULVİ HOCAM ALLAH RIZASI İÇİN BANA YARDIM EDİN
» Yardım Edermisiniz
» Tefriciyeme Yardım Edermisiniz ?