iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

intihar düşüncesi geliyor artık aklıma

4 posters
YazarMesaj
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Empty
MesajKonu: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:41 am

ALLAH kimsenin başına vermesin artık yaşamak istemiyorum.......................
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:48 am

garibullah senin gibi güzel ve nadide bir kardeşimize bu düşünceyi hiç yakıştıramadım.

Sen bu kötü düşünceden kurtul, bende seni bir kardeşim kabul edeyim. Sana söz İnşaAllah en kısa zamanda hiçbir manevi sıkıntın kalmayacak
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:50 am

abim ALLAH senden razı olsun sen bu sözü verdinya bana nefsim elinde olan ALLAHa yemin ederimki ağlattın beni ALLAH senden razı olsun abim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:51 am

Amin hepimizden ,güzel düşünceli kardeşim, BVak üzerine şu an okunuyor, rahatkısın şimdi İnşaAllah
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:52 am

ewt abim rahatlıyorum ALLAH razı olsun
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:55 am

Kardeşim içinden Üç Fatiha Oku ve için için söyle

Devrin Kutbu , Ulvi Hocamın Selamıyla Geldim kapına, Şifamı almadan dönmem yurduma,

Ya Ulvi Hocamı Kırma, Ya Benide Al Yanına

içinden üç sefer tekrar et kardeşim. Sonra Eline bir Fatiha üç İhlas Okuyarak Üfür ve yüzünü Tüm Vücudunu Mesht et İNşaAllah. Yapınca yaptım diye yaz bana
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:59 am

yaptım can hocam benim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 2:00 am

Annenden yeni doğmuş gibi rahatmısın şimdi İnşaAllah

Büyük ihtimal bugün yeşillikler içinde bir rüya göreceksin İnşaAllah, o rüyandan sonrada ömür boyu sıkıntın kalmaz tahmin ediyorum kardeşim İnşaAllah
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 2:04 am

şuanda çok rahatım can hocam bakış açım değişti hamd olsun uykum geldi ALLAH senden razı olsun ALLAHım seni ehli sünnetten bir karış ayırmasın ALLAH sana iki cihandada versin ALLAHım seni kayırsın .....İNŞAALLAH ruyamıda gösterir rabbim şifamıda verir senin hürmetine senin bu menfaatsiz yardımının hürmetine ellerinden öperim can hocam vesselam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 2:06 am

Allah Razı Olsun kardeşim benim, rab 'bim Şifamızı ve Şifanızı Daim Etsin Amin İnşaAllah

Hayırlarla Dolu bir dünyaya İnşaAllah
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 2:07 am

amiiin sendende can hocam.beni sakın sahipsiz bırakma abim benim ALLAHta seni sahipsiz bırakmasın şimdi müüsadenle uyumak istiyorum ellerinden öperim selamınaleyküm
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:14 pm

Rab 'bime Emanetsin Kardeşim Hayırlı Geceler
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:28 pm

ALLAH razı olsun ulvi hocamdan.
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:31 pm

ALLAH ım ne muradı varsa versin hocamın ALLAH ondan razı olsun belki o olmaqsaydı dün gece yanlış şeyler yapacaktım sıkıntıdan belkide canıma kıyacaktım ALLAH onu çıkardı karşıma hamd olsun ALLAH ondan razı olsun can hocam hemen kucak açtı kardeline yardım elini uzattı sıkıntım gitti çok şükür ALLAH onu ehli sünnet velcemaatin başından eksik etmesin amiiiin.......
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:34 pm

selamınaleyküm canım abim ALLAH senden razı olsun.ama yeşillikler içinde ruya göremedim ama iyiyim hamd olsun İNŞAALLAH senin himmetinle dahada iyi olacağım tamamen iyi olup bir an önce rabbimin emri evliliğimi gerçekleştireceğim ALLAH senden razı olsun ne ne diyeyim abim bol bol dua ediyorum sana ellerinden öperim abim benim
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:53 pm

GECMIS OLSUN KARDESIM ALLAH SIFANI DAIM ETSIN
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: intihar düşüncesi geliyor artık aklıma   intihar düşüncesi geliyor artık aklıma Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:59 pm

amiiin ALLAH hepinizden razı olsun abilerim ablalarım kardeşlerim

intihar düşüncesi geliyor artık aklıma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor
» İntihar ve Günahı
» sizce cinayet mi intihar mı?
» bynokta budüstlere bu kadar yetmez allah ordusu geliyor
» Bir kronik intihar aracı ‘’Kola’’