iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sizce cinayet mi intihar mı?

+3
mümine sultan
erzurum25
jupiter
7 posters
YazarMesaj
jupiter
Aktif Üye
Aktif Üye
jupiter

sizce cinayet mi intihar mı? Empty
MesajKonu: sizce cinayet mi intihar mı?   sizce cinayet mi intihar mı? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 4:36 am

Bir gün polisler bir ihbar üzerine bir evi basmışlar.İçeri girdiklerinde dehşete düşmüşler. Tavana asılı bir kadın cesedi varmış ve içerisi inanılmaz dercede kötü kokuyormuş. Kokunun nedeni hem ceset hemde rutubetmiş.Asılı kadının yanında yada altında çıkabileceği hiç bir şey yokmuş.Yerdeki halıda biraz nem warmış.Polisler dublex evin bahçesine girmişler.Durdukları yerden kadının asılı olduğu yere güneşin tam tepeden vurduğunu görmüşler.Herkes cinayet olduğu savındaymış.Çünkü intihar olsaydı kadının üstüne çıkabileceği bir yükseklik olurdu... ve kadının odasındaki günlüğünü bulmuşlar.Günlükte " Kocamla tartıştık, beni dövdü.Beni başka kadınlarla aldatıyor.Bundan eminim.Bu aralar eve hem çok geç hemde sarhoş geliyor. Bana bir şey yapmasından korkuyorum. Yazıyordu...
Melekler Mekanı - sizce cinayet mi intihar mı?

Cinayet amiri olayı araştırmış ve kısa süre once kadın kocası ile tartışmış ve ayrıldıklarını öğrenmiş.Cinayet amiri hariç herkes bu olaya cinayet diye bakıyormuş. Ama amir bu olayın intihar olduğunu söylemiş.

Şimdi soru şoyle sizce bu olay cinayet mi yoksa cinayet amirinin söylediği gibi intihar mı ? İntiharsa amir bunu nasıl kanıtlamıştır ?
sizce cinayet mi intihar mı? Icon_rolleyes sizce cinayet mi intihar mı? Icon_rolleyes sizce cinayet mi intihar mı? Icon_rolleyes sizce cinayet mi intihar mı? Icon_rolleyes sizce cinayet mi intihar mı? Icon_rolleyes
erzurum25
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: sizce cinayet mi intihar mı?   sizce cinayet mi intihar mı? Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 8:17 pm

intihar....kadın buzdan bir kalıbın üzerine çıkmış Very Happy
https://www.facebook.com/album.php?profile=1&id=814748534
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: sizce cinayet mi intihar mı?   sizce cinayet mi intihar mı? Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 8:19 pm

intiharr erzurum25 katılıyorum
jupiter
Aktif Üye
Aktif Üye
jupiter

MesajKonu: Geri: sizce cinayet mi intihar mı?   sizce cinayet mi intihar mı? Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 10:13 pm

sizce cinayet mi intihar mı? Smile2ui5qy2wf9cevabı doğru bildiğiniz içinnnnnnn

neskafeler bereş hadin buyrun bakem,,,,,,,,, sizce cinayet mi intihar mı? Icon_biggrin

ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: sizce cinayet mi intihar mı?   sizce cinayet mi intihar mı? Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 11:34 pm

Ama haksızlık onlar bilmeseydi ben bilecektim
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: sizce cinayet mi intihar mı?   sizce cinayet mi intihar mı? Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 11:39 pm

İp ucu güneş ve ıslaklık tı,tiyo ordaydı.Ulvi hocamın dediği gibi onlar bilmeseydi biz bilecektik. Very Happy
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: sizce cinayet mi intihar mı?   sizce cinayet mi intihar mı? Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 7:23 pm

Ama bu güneş niye buzu erittikden nem kalmışki Smile yeride kurutması gerekiyordu Very Happy
MAVİL
Aktif Üye
Aktif Üye
MAVİL

MesajKonu: Geri: sizce cinayet mi intihar mı?   sizce cinayet mi intihar mı? Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 8:30 pm

Ama bu güneş niye buzu erittikden nem kalmışki

sizce cinayet mi intihar mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İntihar ve Günahı
» Bir kronik intihar aracı ‘’Kola’’
» SİZCE EN GÜZEL PAYLAŞIM NEDİR?
» Sizce Haytın Anlamı Nedir?
» SİZCE İSLAMİYETTE TESEETÜR NASIL OLMALI?