iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor

5 posters
YazarMesaj
Bynok
Banlı Uye

ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Empty
MesajKonu: ulvi hocam banada bakarmisin ins.   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 10:32 pm

Hocam sabah aksam her dk vesvese geliyr napmaliyim hocam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 10:35 pm

sabah onda bir bardak suya 11 Besmele okuyup icersen İnşaAllah fayda goreceğini umuyorum
Bynok
Banlı Uye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 10:42 pm

A.r.o hocam Allah gani gani RAZI OLSUN SENDEN..
Bynok
Banlı Uye

MesajKonu: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 11:53 am

Hocam senin duan bizden makbul 11 besmele okudum sabah 10 da azaldi ama hala var sen tedavi etsen komple gitse nolur ulvi hocam
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 12:47 pm

konular tarafımdan birleştirilmiştir ,lütfen bu şekilde mesajlar için konu açmayın kardeşim aynı başlıktan sıkıntılarınızı paylaşın selamla
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 1:43 pm

Bende bu konudan muzdaripim Ulvi hocam banada yardım etseniz keşke....
Bynok
Banlı Uye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 1:53 pm

Ulvi hocamin terkibi azaltti ama bi nebze sadece:(
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 1:55 pm

İnşallah geçer kardeşim en kısa zamanda ne kötü şeydir bende biliyorum hocamın yardımına ihtiyacımız var inşallah yardım eder bizede....
Bynok
Banlı Uye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 6:57 pm

Ulvi hoca beni ameliyat masasinda unuttu Razz
Ehli Sünnet Manevi Yardım
Administrator

Administrator

MesajKonu: Geri: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 9:39 pm

siyang demiş ki:

Selamun Aleykum, kardeşim İnşaallah vesvese kalksın dye elimizden gelen yapılacaktır. Ama vesvese insan tabiatının içinde vardır, en güzel çözümüm ise asla önemsememektir.
Administrator

Administrator

MesajKonu: Geri: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 9:40 pm

Bynok demiş ki:
Hocam senin duan bizden makbul 11 besmele okudum sabah 10 da azaldi ama hala var sen tedavi etsen komple gitse nolur ulvi hocam

Selamun Aleykum, BismillahirRahmanirRahim. Kardeşim İnşaallah vesvese kalksın dye elimizden gelen yapılacaktır. Ama vesvese insan tabiatının içinde vardır, en güzel çözümüm ise asla önemsememektir. Verilen terkibe ara vermeden devam edeceksin İnşaAllah.

En son Ehli Sünnet Manevi Yardım tarafından Paz Ekim 10, 2010 9:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Administrator

Administrator

MesajKonu: Geri: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 9:41 pm

[quote="Ehli Sünnet Manevi Yardım"]
siyang demiş ki:

Selamun Aleykum, BismillahirRahmanirRahim. Kardeşim İnşaallah vesvese kalksın dye elimizden gelen yapılacaktır. Ama vesvese insan tabiatının içinde vardır, en güzel çözümüm ise asla önemsememektir. Bynok kardeşimize verilen terkibi sende uygulayacaksın İnşaAllah.
Bynok
Banlı Uye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 10:05 pm

ALLAH Bize ayirdigin degerli zamanin her saniyesi basina Hz.Muhammed Sav. Hurmetine sevab yazsin ins. Ulvi hocam
Bynok
Banlı Uye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 10:23 pm

Hocam sormayi unutmusun terkibi saat 10 da yapmam sartmi illa gunde 1 denfazla yapabilirmiym

En son Bynok tarafından Paz Ekim 10, 2010 10:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : .)
Administrator

Administrator

MesajKonu: Geri: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 10:48 pm

Bynok demiş ki:
Hocam sormayi unutmusun terkibi saat 10 da yapmam sartmi illa gunde 1 denfazla yapabilirmiym

Kardeşim birden fazla yapmak istersen sabah bir sefer akşam bir sefer yapabilirsin yada beş vakit için her vakte ait günde beş sefer yapabilirsin dahada çoğaltmak istersen sabah kalktığında, beş vakitte, akşam yattığında olmak üzere yedi vakit yapabilirsin İnşaAllah.
Bynok
Banlı Uye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor   ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 10:51 am

Hocam vesvesesiz biriyim bende artik sayende 1dk duramazken 8 saat oldu hala gelmiyor Allahu Teala Razi olsun ilmini artirsin dahada ins. Aylardir bu sorundan cektistim A.R.o Bu arada ruyamda gorme $Erefine ulastim seni hocam..

ulvi hocam vesvese azaldi ama geliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» LÜTFEN YARDIM EDİN ULVİ HOCALARIM HAYDAR HOCAM EMİR HOCAM YADA BİR BAŞKASI
» ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.
» ULVİ HOCAM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN MELEK HOCAM