iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

EMİR KARDEŞİM YETİŞŞŞ

2 posters
YazarMesaj
beyazgece
Yeni Üye

Yeni Üye
beyazgece

EMİR KARDEŞİM YETİŞŞŞ Empty
MesajKonu: EMİR KARDEŞİM YETİŞŞŞ   EMİR KARDEŞİM YETİŞŞŞ Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 6:54 pm

Emir kardeşim benim sıkıntılarım tekrar başladı lütfen bakıp alırmısın tesirleri üzerimden berbat baş , çene ve diş ağrısı tüm bendenim dökülüyor hasta oldum haplarla ayakta duruyorum, süfliler geldi yine başka açıklaması yok berbatım, evde kimsede uyku kalmadı, size attığım özel mesajlar ulaşmıyor. lütfen yetişşşşşş
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: EMİR KARDEŞİM YETİŞŞŞ   EMİR KARDEŞİM YETİŞŞŞ Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 7:26 pm

Vealeykümselam,Abim şahadet parmağını ağrıyan dişin üzerine koy,7 Fatiha oku lütfen,ağrının geçeceğini umut ediyorum,yarında tekrar dişçiye gitmeyi unutma kardeşim.Diğer sorunların içinse Allah'ın izni ile elimden geleni yaptım,bana durumun hakkında bilgi ver abim.Cenab-ı Allah Şafi İsmiyle Şifanı Tecelli etsin.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
beyazgece
Yeni Üye

Yeni Üye
beyazgece

MesajKonu: Geri: EMİR KARDEŞİM YETİŞŞŞ   EMİR KARDEŞİM YETİŞŞŞ Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 8:14 pm

ALLAH razı olsun kardeşim, ateşim düştü bayağı ve ayağa kalktım, resmen yatıyordum. kardeşim başımın sol tarafında özellikle şakaklarımda ve göz çevremde ağrı var hala ama çok azaldı, berbattı. zaten diyordum ya bir göz görüyorum sürekli tam onun olduğu yerdeydi sancı yoğunluğu sol taraftaydı. ALLAH razı olsun kardeşim dayanılacak gibi değil bu sıkkıntılar ALLAH cümlemizi HAFİZ ismi şerifiyle korusun baki olarak. ALLAH iliminizi arttırsın. çok teşekkür ederim

EMİR KARDEŞİM YETİŞŞŞ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EMİR SULTAN KARDEŞİM ACİL BANA DÖN HEMEN
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim
» Fatiha Kardesim Olurmusun ?
» kardeşim için yardım
» TEŞEKKÜRLER ULVİ KARDEŞİM