iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lütfen Yardim , cok zor durum gercek....

3 posters
YazarMesaj
kuranca
Yeni Üye

Yeni Üye

Lütfen Yardim , cok zor durum gercek.... Empty
MesajKonu: Lütfen Yardim , cok zor durum gercek....   Lütfen Yardim , cok zor durum gercek.... Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 11:59 pm

Türkcem iyi degil, avrupadan yaziyorum, o yüzden simdiden özür diliyorum.....

HEPSINI OKURSANIZ COK SEVINIRIM , UMARIM YARDIM EDEBILIRSNIZ

Dogrusunu söylemek gerekirse buraya bile zorla yaziyorum.
Hic birseye istegim kalmadi artik.
Piskolojik olarak cok asadayim.

Sanki hersey hayatimda ters gidiyor , kararlarim sanki hep yanlis veriyorum.

Öncelikle bir tuhaf bir durumum var...... ben elime bir kalem aldigimda ve bu kalemi bos bir kagitin üzerinde tutugumda, birden elim sanki kendiliyinden birsey boyu ve bu resim hep thuaf bir resim oluyor( bir ara mesela kus oldu).
Gözü , Azi felan olan tuhaf görünümlü birseyler boyuyorum....önce piskolojik sandim ama simdi bukadar tesatüf olamaz diyorum, cünkü resimler cok thuaf anlatamam, sanki biri elimi o an kontrol eldiyor.

Belki son 8 ayda en az 2-3 kere dinime yönlendim, ama herseferinde herseyin ters gidiyini düygusuna kapildigim icin ve piskolojik yönden yoruldugum icin hep bir sogukluk girdi.
bunun icin cok üzülüyorum ve artik utaniyorum, allah aff eder insallah beni.

Bazen Gögüsüm daraliyor .....(aylar önce doktora gittim hic birseyin yok dedi.)

Diger Symptomlar :

-Kendi kendine veya kişinin içinde olan konuşmalar. :

Basda bunu yine piskolojik sandim, ama baktim beynimde gelen cevaplar cok mantikli ve hizli geliyor ve hic
düsünmedigim sekilde.

-Akla devamlı kötü fikir ve telkinlerin gelmesi

-Abdest almakta ve namaz kılmakta isteği olduğu halde zorluk çekmek ve dini görevlerini yapamama.Namaza durulduğunda sanki birisi itiyormuş hissi oluşması.Başlanılan namazı ortasında sıkıntıdan bırakma.İçinden dini değerlerimize karşı olumsuz sözlerin söylenilmesi ve /veya hissi gelmesi.
Bu durum beni cok üzüyor , gercekten.

Hele bu iki gündür hayatimda herseyin ters gidiyini düsündügüm icin, dahata kötü oldu.

-Devamlı iç huzursuzluğu,olanakları olduğu halde hiçbir şeyden zevk alamama,karamsar olma.

-Sırt ve bel kemiklerinde ağrılar sızılar olması
Omuz agrilarim son iki günde baya arti (sag taraf) !!!

-Tıbben nedeni bulunamayan mide ağrıları ve şişkinlik
-Tıbben nedeni bulunamayan ,devamlı,yarım veya tam baş ağrısı.Başın üzerinde bir yerin acıması.

-Banyoya girildiğinde,çok çabuk çıkma veya uzun kalma isteği.

--Göğüste sıkıntı,ara sıra nefes almakta güçlük çekme,boğuluyormuş gibi olma.Kalbin sıkışması,kalp krizi geçiriyor hissinin olması.

-- Aklını kaybetme ve çıldırma korkusu.

-Kendine güvenin azalması,yok olması,insanların kendini sevmediğini düşünme.

-ağlayamamak. ( buda beni cok ama cok üzüyor , eskiden mesela kuran okurken agliyordum sevincden ve begendigimden)

-Sürekli dalgın,yorgun ve bitkin bir ruh halinin olması.

-Gizli güçlerinin olduğunu düşünme… (SON IKI GÜNDÜR TAM PROPBLEM OLDU)

--Uykuda,geçmişi ile ilgili hatırlamak istemediği olayları sık sık görme.

-Kötü,rahatsız edici rüyalar görme.

-Kötü bir rüya sonrası kalkamamak,elini kolunu kıpırdatamamak,yanındakine bile seslenememek.

Arkadaslar bu Piskolojikmi yoksa gercekten birseymi var sizce ???
Ne olabilir ???

Birde ben bunun coktan oldugunu düsünüyorum ama yeni yeni tam farkina vardigim galiba.
Böyle bir durum olabilirmi, hemen insan farkina variyormu yoksa bazen basta belirtileri belli olmadigida oluyormu???

Insallah Allah beni aff eder , insallah ....
kuranca
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Lütfen Yardim , cok zor durum gercek....   Lütfen Yardim , cok zor durum gercek.... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 12:41 am

Unutmadan :

bazen beynimde aldigim cavap iyi ve digne uygunda oluyor, buda beni kafami karistiriyor.
iyimi kötümü diye düsünüyorum hep.

ve cok ama cok sinirleniyorum .... birden oluyor......
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Lütfen Yardim , cok zor durum gercek....   Lütfen Yardim , cok zor durum gercek.... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 12:51 am

Kardeşim çok zor şeyler yaşamışsın,inşAllah hocalarımız sana da yardımcı olacaktır. Biraz daha sabır,çok geçmiş olsun.
kuranca
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Lütfen Yardim , cok zor durum gercek....   Lütfen Yardim , cok zor durum gercek.... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 1:01 pm

peki ne olabilir ???
kuranca
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Lütfen Yardim , cok zor durum gercek....   Lütfen Yardim , cok zor durum gercek.... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 4:54 pm

bugün anliyan kimse yokmu ???
yani yardim edebilen birisi...
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Lütfen Yardim , cok zor durum gercek....   Lütfen Yardim , cok zor durum gercek.... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 5:01 pm

insallah en kisa surede duzelirsin.ama farkindasin ve cozum ariyorsun sonucta.insallah hocalarimiz sana da yardim ederler.psikologa da gitmeyi unutma mutlaka.
kuranca
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Lütfen Yardim , cok zor durum gercek....   Lütfen Yardim , cok zor durum gercek.... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 9:55 pm

abi ne oldugunu söyleye bilecek bir hocamiz varmi ???
yeniyim burda , herkesi tam tanimiyorum.

yardim edebilecek biri varmi ???
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Lütfen Yardim , cok zor durum gercek....   Lütfen Yardim , cok zor durum gercek.... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 9:58 pm

Ulvi hocamı sohbette yakalayabilirsen sana anında çözüm olacaktır Allahın izniyle.. özel mesaj at kendisine..

Lütfen Yardim , cok zor durum gercek....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HOCALARIM ULVİ HOCAM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN LÜTFEN BAKIN
» lütfen yardım
» Yardım lütfen
» teknik yardım lütfen .
» yegenime yardım lütfen....