iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yardım lütfen

3 posters
YazarMesaj
Explorer
Yeni Üye

Yeni Üye

Yardım lütfen Empty
MesajKonu: Yardım lütfen   Yardım lütfen Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 5:30 pm

S.A. Ben farklı zamanlarda son 1.5 yıl içinde ve özelliklede 1 haftadır bedenimde bazı varlıkların olduğunu hissediyorum. Hatta bu süre içinde bir çeşit akıl hastalığı meydana geldi. Sanıyorum bu da aynı varlıklardan kaynaklanıyor. 1-2 hafta boyunca düşüncelerime hakim olamıyorum ve çok zor durumlara düşüyorum. Bunların neden ve nerden geldiği, ne oldukları konusunda yardım edebilirmisiniz? Tabi bunlardan büyü benzeri şeylere bulaşmadan nasıl kurtulabilirim? Gittiğim bir iki yerde bana açıklayıcı bilgi verilmedi ve yapmam söylenen şeylerde bana büyü gibi geldi. Bu tür şeylere girmeyi kesinlikle istemiyorum. Ama bunun benim bilmediğim ilimlerle bir açıklaması olmalı. Durumuma bir anlam kazandırmak istiyorum. Yani bir kabahatim varsa bunların bana gelmesine sebep olan bilmek isterim.

Kolay gelsin.

Erhan 1979
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Yardım lütfen Empty
MesajKonu: Geri: Yardım lütfen   Yardım lütfen Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 7:20 pm

a.s kardeşim durumunuza çok üzüldüm şiafa okumalarını ulvi abi yapıyor özelden mesaj atarsanız sevinirim
Explorer
Yeni Üye

Yeni Üye

Yardım lütfen Empty
MesajKonu: Geri: Yardım lütfen   Yardım lütfen Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 11:20 am

Allah razı olsun Mümine hanım. Kendisine mesaj gönderdim ama buralarda değil sanırım. İnşallah ben yine sağlığımı kaybetmeden biran önce gelir. Gerçi bu aralar daha çok kalbimle uğraşıyorlar. Ne yapmak istiyorlar anlamıyorum.
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

Yardım lütfen Empty
MesajKonu: Geri: Yardım lütfen   Yardım lütfen Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 11:32 am

Geçmiş olsun kardeşim,Rabbim acele şifanızı versin inşAllah..

Yardım lütfen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HOCALARIM ULVİ HOCAM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN LÜTFEN BAKIN
» lütfen yardım
» Lütfen Yardim : HAVAS
» ulvi hocam yardım lütfen!!!!!!!!!!!
» yegenime yardım lütfen....