iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

teknik yardım lütfen .

3 posters
YazarMesaj
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

teknik yardım lütfen . Empty
MesajKonu: teknik yardım lütfen .   teknik yardım lütfen . Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 11:28 pm

Selamünaleyküm kardeşlerim benim bilgisayarın vordpad dosyası bazı yazıları karışık kayd ediyor hiç okunmuyor bir türlü düzeltemedik birde msn programı çalışmıyor başka indiriyoruz zaten var diyor mevcut olanda çalışmıyor ne yapabilirim bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum slmlr .
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: teknik yardım lütfen .   teknik yardım lütfen . Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 11:40 pm

ZİNNURE ALİ BU KONUDA YARDIMCI OLUR ABLACIĞIM SELAM İLE..A.E.O
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: teknik yardım lütfen .   teknik yardım lütfen . Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 11:45 pm

msn calışmıyorsa ayrıntılar var oraya tıkla hata kodu çıkıcak. gooogle da hata kodunu arattırarak çözüme ulaşabilirsin. bırde aklında bulunsun tarıh saat farklıysa ondanda açılmıya biliyor. bu hatanın kodu 48820 Smile
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: teknik yardım lütfen .   teknik yardım lütfen . Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 11:48 pm

ALLAH c.c. razı olsun Ljakardeş sabah çocuklar baksın inşaALLAH olur slm ile a.e.o.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: teknik yardım lütfen .   teknik yardım lütfen . Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 11:50 pm

gökkuşağı demiş ki:
ALLAH c.c. razı olsun Ljakardeş sabah çocuklar baksın inşaALLAH olur slm ile a.e.o.

senden de Allah razı olsun kardeşim, insallah basıt bişeydir düzelir. sevgiler
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: teknik yardım lütfen .   teknik yardım lütfen . Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 12:08 am

Allahın Kulu demiş ki:

Konuyu simdi gördüm Kusura bakmayin, LJa adli üye yardimci olmus zaten. Selametle.
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: teknik yardım lütfen .   teknik yardım lütfen . Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 9:57 am

Zinnureyn_Ali demiş ki:
Allahın Kulu demiş ki:

Konuyu simdi gördüm Kusura bakmayin, LJa adli üye yardimci olmus zaten. Selametle.

ALLAHc.c. razı olsun birde vordpad bazı dosyaların yazılarını karışık kayd ediyor buna ne yapabiliriz şimdiden ALLAH c.c. razı olsun.

teknik yardım lütfen .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HOCALARIM ULVİ HOCAM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN LÜTFEN BAKIN
» lütfen yardım
» Yardım lütfen
» Lütfen Yardim : HAVAS
» yegenime yardım lütfen....