iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

allah razi olsun ulvi hocamdan

2 posters
YazarMesaj
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

allah razi olsun ulvi hocamdan Empty
MesajKonu: allah razi olsun ulvi hocamdan   allah razi olsun ulvi hocamdan Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 1:35 pm

dünkü cevabinizda gözden kacmis kelime icin yani burdaki insanlara cevab verceniz adina benim icinn yazdiniz adina görmedigimden dolayii yeni konu acdimmmm kusuruma bakmayin görmedim o dalginlikla cok tesekür ediyorum ve allah razi olsun diyorum iyki varsiniz diyorumm cc rabbimm sizlere uzun ömür ve saglik versin diyorumm aminnnn aksam sizin icin ve burdaki yardim bekleyen insanlar icin peygamberlerimiz icin 200 selavat okuycam 1 yasin okuycamm allah simdiden kabul eylesin aminnn
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: allah razi olsun ulvi hocamdan   allah razi olsun ulvi hocamdan Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 1:37 pm

Allah Razı Olsun kardeşim o zaman tüm konuları temizliyorum tekrardan, artık olgunlaşmış bir kardeşimiz olarak aramıza tekrardan hoşgeldin

Bu arada benimde olgunlaşmama yardımcı olduğun için teekkür ederim
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: allah razi olsun ulvi hocamdan   allah razi olsun ulvi hocamdan Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 1:44 pm

rica ederim hocamm ben kimseye yardimci olmadim o vijdaninizdir cc allah herkeze bir vijdan vermis yeri geldiyinde titrer yeri geldiyinde hak etti der titremez selametle benim kimseye durub dururken bir yanlisim asla olamaz olmazda hayat okulumu yeteri kadar okudumm ve gercekleri gördüm bu gercekde allah korkusuydu insallah yine beni yanlis anlamassinn dir. ben seni suclamadim herkez senin gibi yürekli ve allah korkusunu tasisaydi saten dünyada huzur olurdu selametle

türkcemde hatalar oluyor sonucda almanya büyüdümm bukadar konusub yazdima sükrediyorumar

tekrardan diyorum sizi nekadar saydimi sevdigimi biliyorsunuz bir yanlisim isdeyerek asla olamaz olsaydii affimida özrümüde aslanlar gibi dilerdimm bu benim saygii kisilimde var olan bir karekder satennn
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: allah razi olsun ulvi hocamdan   allah razi olsun ulvi hocamdan Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 1:49 pm

Allah Razı Olsun kardeşim kalbindeki hüsnü niyet ve güzelliktir

Bazen insanlar bu gibi durumları yaşıyarak olgunlaşırlar

Seni yanlış anlamadım asla sadece verdiğin tepkiyi yanlış buldum zaten her yazımda onu anlatmaya çalıştım

Sen benim için bu tepkiyi vermeden öncede bir kardeştin şimdide aynı kardeşsin

İnan hiçbir şey değişmedi

Ben sana kardeşimi yani seni kaybetmek için yazmadım aksine kazanmak için yazdım lütfen sende beni yanlış anlama

Çünkü bu tip şeyler gereksiz huzursuzluklardır gerek yok kardeşim

Unutma ben cevap versemde vermesemde muhakkak elimden geleni yapıyorum

Zaten yapmıyacağım zaman açıkça yazarım artık ben çekiliyorum diye

Habersiz asla gitmem
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: allah razi olsun ulvi hocamdan   allah razi olsun ulvi hocamdan Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 1:54 pm

sana yakisanida bu zaten diye düsünüyorum büyüklük her zaman bir kazancdir sevgilerle kalin

allah razi olsun ulvi hocamdan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun
» Allah-u Teala Ulvi Hocamdan haydarkerrar Hocamdan ve EmirSultan Hocamdan RazI olsun
» Allah [c.c] Ulvi hocamdan razı olsun..
» ALLAH ulvi hocamdan razı olsun
» Ulvi hocamdan Allah bin kere razı olsun