iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum

4 posters
YazarMesaj
siyang-anne
Yeni Üye

Yeni Üye

Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum Empty
MesajKonu: Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum   Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 2:01 pm

Hocam annemle ilgili yardımınıza ihtiyacımız var annemde baş dönmesi var bu ara ara duruyor aradan bir ay bir hafta gibi zaman geçiyor tekrar başlıyor sürekli doktora gitmemize rağmen bir netice alamadık,dahiliyeye,nörolojiye,psikiyatriye,kalp hastalıkları bölümüne götürmemize rağmen annem aynı birara yüksek tansiyon dendi onun için ilaç kullandı,ilacı aldığındada başı dönüyordu bazen mide bulantısıyla birlikte başı dönüyor başı ağrıyor bir çözüm bulamadık hocam inşallah yardımınızı esirgemezsiniz...eklemleri ağrıyo namaz kılarken zorlanıyor,kollarında şişlik var geçmiyo romatizmadan dediler,kendini hep yorgun hissettiğini,canının hiçbirşey yapmak istemediğini,içinde herşeye karşı bir isteksizlik olduğunu söylüyor ve unutkanlık hocam bu hem annemin hemde benim sorunum sizden yardımınızı rica ediyorum hocam Allah razı olsun...
siyang-anne
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum   Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 2:06 pm

Ulvi hocam dediğiniz gibi yeni bir nick aldım inşallah yardımınız bekliyoruz hocam Allah razı olsun sizden.
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum   Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 2:12 pm

C.Hak yar ve yardımcınız olsun acil şifalar versin hayırlısıyla inşaallah.
Unutkanlık hepimizin sorunu kardeşim yeyip içtiklerimizdenmi nedir..
Hocalarımız C.hakkın izniyle yardım ederler inşaallah
siyang-anne
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum   Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 2:22 pm

Allah razı olsun Hare kardeşim ne yazık ki hepimizin sorunu aynı derttenden bende muzdaripim başımıza bela bu unutkanlık İnşallah hocalarımızn yardımını bekliyorz...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum   Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 3:41 pm

siyang-anne demiş ki:
Ulvi hocam dediğiniz gibi yeni bir nick aldım inşallah yardımınız bekliyoruz hocam Allah razı olsun sizden.

Allah Razı Olsun kardeşim , akşama kadar kendini kontrol etsin teyzemiz İnşaAllah akşam sohbet alanında canlı canlı şifa uygulamasına gitmeye çalışacağız
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum   Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 3:44 pm

Allah razı olsun can hocam...

Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi hocam yardımınızı rica ediyorum.
» tonymad - Selamın aleyküm Ulvi hocam tekrar bakım rica ediyorum.
» AİLEM İÇİN YARDIMLARINIZI RİCA EDİYORUM
» ulvi hocam annem için şifa arıyorum
» ulvi hocam yardiminizi bizde istiyoruz ins