iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü...

2 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

ReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Empty
MesajKonu: ReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü...   ReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 8:20 pm

Efendiler Efendisi’ni anlatmakReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul sevgisini tarif etmekReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul kollarını açtığı insanlık için yaptıklarını bir-iki sayfaya sığdırmak ne mümkün! AnlatılanlarReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul yazılanlar sadece sızan birkaç damla yağmur misali. Sadece “sevebilmek” adına atılacak adımların ilki adına söylenmiş birkaç söz… Çünkü yazılanlaraReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul duyguyuReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul sevgiyiReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul gözyaşınıReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul aşkıReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul muhabbetiReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul mutluluğuReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul huzuru siz eklemek zorundasınız. Daha henüz bunları da iletebilecek bir baskı türü geliştirilemedi; maalesef…
Sevgililer Sevgilisi’ni en iyi sevenler anlatır. Onun için o büyük insanların gönüllerinden sızan kelimelere atıf yaptıkReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul kaynak aldık.

AşkReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul bir arayıştır. AşkReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul hissetmektir. “AşkReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul anlatılmaz yaşanır.” demeleri de bundandır. “Ben aşık mıyım Resulullah’a?”ReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul “Ben seviyor muyum Peygamberimi?” sorusunu sorup duranlardan olmayı kim istemez ki?

Aşkı bilmek ve ona ulaşabilmek için yaşamak gerekir. Her insanda bir aşk cevheri vardır. O sevgiyi ortaya çıkarmak ise bizim gönlümüzün derinliklerinde onu ortaya çıkarmak için gayret gerekir. Eşine aşık bir insanReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul aşkı yorumlayabilir. Anne-baba sevgisiniReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul çocuk sevgisiniReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul arkadaş sevgisini de Efendimiz (sas) sevgisine dönüştürebilmek mümkündür aslında. Çünkü sevebilmeyi bilen her insanReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul sevilmeye en layık insanı tanıdıkça O’na bağlanmaktan geri kalamayacaktır. O halde “Sevebilmeye namzet insanlar olabilmek” ilk duamız olsun. Sonra “Güzeller güzelini sevenlerle birlikte olabilmeyi” istemeliyiz. BilmekReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul O’nu (sas) göremeyenler için ne kadar önemli. İnsan bilmediğini sevemez çünkü. Bildiğini düşünmekReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul manevi anlamda O’nun yanında olmak ve sevdiğimiz Peygamberimizin de bizim yanımızda olmasını istemek yapmamız gereken en önemli vazife değil midir? Bizi yaratan Rabbimiz’in (cc) bir elçisi olduğunu düşünmekReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Virgul bize “kulluğumuzu” öğreten eşsiz insan olduğunu anlayabilmek biricik gayemiz olmalı
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

ReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Empty
MesajKonu: Geri: ReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü...   ReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNKü... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 11:12 pm

ANAM BABAM SANA FEDA OLSUN YA RESULULLAH

Dilerim Rabbim bizi onun yüzünü görenlerden eyler.. Allah razı olsun canım..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben Rasulullahı seviyorum diyorsun nasıl? Seviyorum demekle sevmek oluyor mu?
» RESULULLAHI GÜLDÜREN SEY
» Allah’ı, Resulullahı, âlimleri ve bir kimseyi tanımak nasıl olur
» Tesüttürlüyüm çünkü;
» by.nokta.com bir ailedir..çünkü....