iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ATILAN İFTİRALARA CEVAP.

+3
türkislam74
ulvi
sahra
7 posters
YazarMesaj
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Empty
MesajKonu: ATILAN İFTİRALARA CEVAP.   ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:11 pm

Önceki gece R.se..si sitesinde hocamız hakkında yazılan yazılara tahammül edemedim ve yazdım,Ulvi hocama kimse hakaret edemez.buna göz yumamazdım.Rse..si denilen sahtekar hocalarımızı tanıdını onların dürüst gerçek ilim sahibi insanlar oldunu yazmış.İşte dedim hocalarımızı tanıyan biri.Çap...cu pislini uyarmasını bir daha hocalarımız hakkında ileri geri yazmamasını söyleyin dedik.
Ama hem yazdımız msj.lar silindi hemde oradaki adi çapul...cu kosa....lı bikaç sahtekar yazmaya devam ettiler.hala yazıyorlar.

R.se..si denilen sahtekar adi sağ gösterip sol vuruyo.yılanın önde gideni sürüngen.
BİZİM YAZILAR NİYR SİLİNİYOR BÜGÜN BEN BAŞLIK AÇIP YAZIYORUM ONLAR SİLİYO
BEN AÇIYORUM ONLAR SİLİYO EN SON YASAKLAMIŞLAR.
ÇÜNKİ GERÇEK YÜZLERİNİ KİMSE GÖRMESİN İSTİYORLAR GÖZDEN DÜŞÜCEK LER.

O GECE HOCALARIMIZA ÖVGÜLER YAĞDIRIYODUN R..SE..Sİ NİYE MÜSADE EDİYOSUN ASIL SAHTEKAR SİZSİNİZ.

ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ATILAN İFTİRALARA CEVAP.   ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:16 pm

Allah Razı Olsun kardeşim bu insanların ne mal olduğunu insanlara yaptıkları hareketler anlatır.

Şu cevap onlara yeterince sert bir tokatır zaten,

Böylece sizlerde öğrenmiş oldunuz onların ne kadar yalancı,sinsi ve yılan yapılı olduklarını
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: ATILAN İFTİRALARA CEVAP.   ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:37 pm

dogru hocam aksam haydar hocam ortaligi yatistirdi. simdi serefsiz cag nikli üye havassul hocama iftira atiyor.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: ATILAN İFTİRALARA CEVAP.   ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:39 pm

ewet bende baktım sadece güldüm her kap içindekini sızıtırmış onlarda içindekini sızıtmışlar ulvi abimiz gönlü güzeldir ALLAH c.c çalışan biri ulvi abim allah razı olsun ya onlar adından yorum bile yapmayacağım bu yazılanlar ulvi abimin değerini artırır gözümde it...yürür kervan yürür....
herkes işine baksın
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: ATILAN İFTİRALARA CEVAP.   ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:42 pm

ANLAMIYORLAR KARDESIM . BUNLARIN YAPTIGI NI HIC BIR MAHLUKAT YAPMAZ HAYVAN DIYECEGIME HAYVANA HAKARET OLUR

Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: ATILAN İFTİRALARA CEVAP.   ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:52 pm

Selamün Aleyküm,Kardeşlerim benim Can Hocalarıma kimse hakaret edemez velevki hakaret ettiler KABUS olur tepelerine çökerim.konu nedir bilmiyorum şu malum siteyi lütfen biriniz bana özel mesaj atarak yazarmısınız.Birde itlerin yalağına ben bakayım neler oluyor.
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: ATILAN İFTİRALARA CEVAP.   ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:54 pm

ABI BEN ATIYORUM SIMDI:
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: ATILAN İFTİRALARA CEVAP.   ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 1:00 pm

türkislam74 demiş ki:
ANLAMIYORLAR KARDESIM . BUNLARIN YAPTIGI NI HIC BIR MAHLUKAT YAPMAZ HAYVAN DIYECEGIME HAYVANA HAKARET OLUR

iki şey ebedidir biri salaklık biri dünya birinde eminimde dünyanın sonsuzluğundan emin değilim demiş einstein ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Icon_smile
Zalim
Medaratör

Medaratör
Zalim

MesajKonu: Geri: ATILAN İFTİRALARA CEVAP.   ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 1:05 pm

Bırakın şu çakalların toplanma mekanını emir kardeşim, emdikleri sütten ne kadar haysiyet ve şeref aldıkları açığa çıktı. Bunların sütü bozuk, şimdide konyanın reklamını yapıp ordaki bayan maymunlarına yani medyumlarına müşteri kazandırmaya çalışıyorlar şerefsizler

Analarında asalet yokki kendilerinde haysiyet olsun

bunlar dansöz avrat gibiler çapulcu sürüs, ru. ..s,ide aynı di,laver kı..ğı'da, ko..nt ıda awa..sise, sh..wuda ko...lısıda

Bunlar para için analarına sövdüren halk deyimiyle düm...k yapılı insanlar

Ama farkına varmaları gereken şudurki Ramazan biter hepsinin bu dünyasına işkenceyi sokarım, bakalım onlardan sevdiklerinden , nesillerinden kıyamete kadar kimin yüzü gülecek çok merak ediyorum

İşte bir avuç aptal sürüsü

Okumak cehaleti götürür ama eşeklik baki kalır, bunlar gönülü eşek ve mal sürüsü

Kötü evlat anasına sövdürümüş ya, annesine küfür yemekten zevk alan sapık düm..k sürüsü bunlar
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: ATILAN İFTİRALARA CEVAP.   ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 1:08 pm

abi ücüncü yaziyida ö.m.olarak gönderdim.

HAYDAR HOCAM oraya üye oldu ve sirf ortaligi yatistirmak icin ama anlamiyorlar
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ATILAN İFTİRALARA CEVAP.   ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 1:28 pm

Bakın ru.. si denilen zavallı site bitmiş durumda, deliler gibi kendileri çalıp kendileri oynuyorlar

sırf reklamları olsun, ilgi ve odağı kendi üzerlerine çekebilsinler ve burdan oraya üye kayıt olsun diye bilinçli polimik çıkarmaya çalışıyorlar

bizden kimse oraya gidipte üye olmasın cevap vermesin, üye sayısını yükseltmeyin ve hareketlendirmeyin şu siteyi

bırakın zavallılar zaten boğulmuşlar, boğulmaya devamö etsinler, sitelerine adam yerine koyup giren bile yok, İnsanların hepsi zaten onların ne kadar seviyesiz olduğunu anlamış durumda

Bizden hiç kimse bu seviyesi düşük ayakta kalma mücadelesi içerisinde bulunan sahtekar medyumlarla dolu siteye girmesin ve kayıt yaptırmasın yazmasında
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: ATILAN İFTİRALARA CEVAP.   ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 1:50 pm

Hocam bunlar seytandan daha beter.birseyler kazanmak icin her türlü oyunu oynuyorlar. Bizi aydinlattiginiz icin rahman razi olsun.
canasu25
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ATILAN İFTİRALARA CEVAP.   ATILAN İFTİRALARA CEVAP. Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 10:08 pm

ULVİ HOCAM ONLAR KENDİLERİNDEN EMİN OLSAYDI İLİMLERİNE GÜVENSEYDİLER BİR HIRSIZ GİBİ BU SİTEYE GİRİP İNSANA YAKIŞMAYAN HALLERDE BULUNMAZLARDI.YİNEDE ALLAH İSLAH ETSİN DİYORUM. BEN DOĞRUYUDA DOĞRU OLANLARIDA BULDUM.ALLLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH

ATILAN İFTİRALARA CEVAP.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» müslümanlara atılan iftiralar
» Katiyen bileceksiniz ki, İslam adına atılan her adımın arkasında Resül-i ekrem vardır...
» Her ne arzu ettiysem oldu
» üç soru üç cevap.
» ulvi hocam lütfen çok acil cevap verebilirmisiniz