iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Her ne arzu ettiysem oldu

+3
efsun24
akra
ByNoKTa
7 posters
YazarMesaj
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

Her ne arzu ettiysem oldu Empty
MesajKonu: Her ne arzu ettiysem oldu   Her ne arzu ettiysem oldu Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 3:16 pm

HER NE ARZU ETTIYSEM OLDU CUNNETIL ESMA (esmalarin kalkani) Bizim bildigimiz ALLAH in 99 isimleridir. Her bir ismin sifati ,vazifesi vardir . O isimlerle yalvarinca duani ve istegini RABBIMIZ in izini ile cevap veriyor.Ben senelerdir butun istek ve arzularima kavustum.
Hangi sorunum olduysa YA RAB diyerek yapistim inanin bazan daha bitirmeden hasil oldu.O YARADANIMIZ o kadar buyukki(LA ILAHE ILLA ENT ) .Arkadaslar gafil olmayin deneyin banada dua edin. Yapilisin bir kac yontemi var benim yaptigimi sizlere anlaticam.Arabi ayin basinda (ayin yeni cikisinda Hilal durumunda iken )Her hangi bir is icin okunursa okunsun devamli arka ar kaya19 gece 23.30 dan sonra okuyun .Tenha kimse olmasin yaninizda Abdest alip kibleye karsi otur .21 defa Selavatu selam oku 1 Fatiha 3Ihlas oku -Niyet et =HER CESIT MADDI ,MANEVI ve SARI HASTALIKLARDAN KURTULMAK ICIN (hastaliginiz ne ise dile getir) 1)-15 defa AYETUL KURSU oku. -95 defa Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus ((Eve men kane meyten fe ahyeynahu)oku 661 defa YA METIN YA MANIA okuyup seni Yaradana sukret .Not==nasil yapicaksiniz-Bir kagida hangi gun ve tarihte basl adinizsa numaralayin 19 gunu alt alta yazin ,okudugunuz her geceyi isaretleyin ,ALLAH kabul etsin . Ben bu gun HASTALIK icin yazdim denediklerimden sizlerle paylasmak kardesin kardese bir borcudur. Saygilarimla

Alıntı

En son ByNoKTa tarafından C.tesi Mart 20, 2010 12:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.bynokta.com
akra
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Her ne arzu ettiysem oldu   Her ne arzu ettiysem oldu Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 11:49 pm

(Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus ((Eve men kane meyten fe ahyeynahu)oku .kirmiziyla yazili yeridemi okuyacagiz anlamadim.Digerleri Allah cc isimlerinden ama kirmizi yazili yer nedir aciklarmisiniz
efsun24
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Her ne arzu ettiysem oldu   Her ne arzu ettiysem oldu Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 1:44 am

paylaşım için teşekkürler güzel bir dua kopyalıycam hakkını helal et allah razı olsun...
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Her ne arzu ettiysem oldu   Her ne arzu ettiysem oldu Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 8:10 am

ByNoKTa demiş ki:

Arabi ayin basinda (ayin yeni cikisinda Hilal durumunda iken )Her hangi bir is icin okunursa okunsun devamli arka arkaya 19 gece 23.30 dan sonra okuyun. Tenha kimse olmasin yaninizda Abdest alip kibleye karsi otur.
21 defa Selavatu selam oku
1 Fatiha 3Ihlas oku-Niyet et = HER CESIT MADDI, MANEVI ve SARI HASTALIKLARDAN KURTULMAK ICIN (hastaliginiz ne ise dile getir)
1) 15 defa AYETUL KURSU oku
2) 95 defa Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus (Eve men kane meyten fe ahyeynahu)oku 661 defa YA METIN YA MANIA okuyup seni Yaradana sukret.
Not=nasil yapicaksiniz; Bir kagida hangi gun ve tarihte basladinizsa numaralayin 19 gunu alt alta yazin,okudugunuz her geceyi isaretleyin ,ALLAH kabul etsin . Ben bu gun HASTALIK icin yazdim denediklerimden sizlerle paylasmak kardesin kardese bir borcudur. Saygilarimla

Allah razı olsun abim, ellerin dert görmesin İnsaAllah. böyle sıraladım acaba dogrumu hizaladım bakarsan sevınırım. ayrıca kırmızı yerle işaret ettiğim yer, parantez içindeki de dahil tabiki değilmi
michael
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: cevap   Her ne arzu ettiysem oldu Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 4:45 pm

ben bu duayı okumuştum.tarif ettiğiniz şekilde.ama sonuç alamadım.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Her ne arzu ettiysem oldu   Her ne arzu ettiysem oldu Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 5:09 pm

michael demiş ki:
ben bu duayı okumuştum.tarif ettiğiniz şekilde.ama sonuç alamadım.

kapsamli olarak cünnetül esmayi yazmistim birde burdan okuyun . o duayi güncellestiriyorum.
michael
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Her ne arzu ettiysem oldu   Her ne arzu ettiysem oldu Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 9:46 pm

selamünaleyküm;sevgili hocam.bilmiyorum.ALLAH bilir.bendemi bir problem var.verdiğiniz bu şekilde okuma yapmıştım.ama muradım olmadı.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Her ne arzu ettiysem oldu   Her ne arzu ettiysem oldu Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 3:17 pm

a.r.o bende deneyeceğim

Her ne arzu ettiysem oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RESULÜ EKREM İLE GÖRÜŞMEYİ ARZU EDENLER
» Namaz Kılmayan Ne Oldu
» BÖYLE BİR DOSTUNUZ OLDU MU?
» Papaz Aglayinca Müslüman OLDU:
» 32 oyla Türkiye'nin istediği oldu