iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU

+4
Emir Sultan
isyandayurek
511deniz
haydarı kerrar
8 posters
YazarMesaj
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU Empty
MesajKonu: BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU   BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:23 am

ARKADAŞLAR BİZLERİ BİLENLER BİLİRLER RABBİMİZİN RIZASI İÇİN KARINCA KARARINCA BİR ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞAN İNSANLARIZ BİZLERİN ŞEVKİNİ KIRMAK İSTEYENLER YOLUMUZA ENGEL OLMAK İSTEYENLER HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YİNE VAR VE OLACAKTIR ZAHMETTE RAHMET VARDIR BİZLER BUNUN BİLİNCİNDE İNSANLARIZ. AMA BİR ŞEYİ ÖNEMLE İSTİRHAM EDİYORUM LÜTFEN BAKIM YAPTIRANLAR GERÇEKTEN SIKINTILI İNSANLARSANIZ ÇARESİZSENİZ ART NİYET TAŞIMIYORSANIZ BAKIM YAPTIRIN BIRAKIN ARTIK BİZLERİ EMİR SULTAN KARDEŞİNİZİ SINAMAYI ARKADAŞLAR KİMSE MECBUR DEĞİLDİR BURALARA GELMEYE BİZLERDEN BİR ŞEYLER ÖĞRENMEYE LÜTFEN FİTNE OLSUN DİYE DENEME AMAÇLI BİZLERİ SINAMAKTAN VAZ GEÇİN İNANIN VEBALE GİRMEKTESİNİZ BURAYA GERÇEKTEN SIKINTIDA OLUPTA DEVA ARAYANLARIN HAKLARINA TECAVÜZ EDİYORSUNUZ BİZLERİ OYALIYORSUNUZ O İNSANLARA DAHA FAZLA ZAMAN AYIRMAMIZA VE İLGİLENMEMİZE ENGEL OLUYORSUNUZ ZAMANIMIZI Kİ BİZİM ZAMANIMIZ ÇOK DEĞERLİDİR ÇALIYORSUNUZ BU KUL HAKKIDIR HEM HASTA KARDEŞLERİMİZİN HEM BİZLERİN HAKKINI ALIYORSUNUZ UNUTMAYIN BİZLERİN SİZİN GERÇEK NİYET VE KASITLARINIZI YÜZLERİNİZE VURMAMAMIZ BUNU BİLMEDİĞİMİZDEN DEĞİL TAM TERSİNE EDEBİMİZ VE İNSANLARA OLAN MERHAMETİMİZDENDİR. BİZLER ŞOV MERAKLISI İNSANLAR DEĞİLİZ Kİ HER ŞEYİMİZİ AŞİKAR KILALIM CAHİL OLMAYIN. SON KEZ UYARIYORUM VE DİYORUM Kİ BİZLERİ SINAMAYA GELMEYİN KARDEŞİM KİM LAF OLSUN DİYE SINAMAK İÇİN GELMİŞSE EBEDEN HAKKIMIZ HELAL DEĞİLDİR İNDALLAHTA DAVACIYIZ.VESSELAM
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

MesajKonu: Geri: BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU   BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 4:02 pm

Ben bu site bana ve aileme Allahın bir lütfu diye sevinirken,bu insanlar hiç mi utanmaz yaptıklarından?Kendini hoca sanan şahısların ekmeğine(!) taş koydu ya bu site ,tüm çabaları bunun içindir.10 yıllık sıkıntımdan ben ve ailem haydar hocam ve emir sultan hocam sayesinde kurtulduk.Ve bunu yaparken hiçbir karşılık beklemediler.Allah binlerce kez razı olsun.Değerli hocalarım sizi şahsi olarak tanımıyoruz,gönül bağımız var.Bu işleri Allah rızası için yaptığınızı biliyoruz.En önemlisi bunu Allah biliyor.Yıldırma politikaları Allahın izniyle işe yaramayacak,dualarımız bu kardeşliğin devam etmesi için.o şarlatanlar da imanımızla da paramızla da aklımızla da oynayamayacaktır Allahın izniyle.Meydanı boşaltmak isteyen şarlatanlara Allah günlerini gösterecektir.Allah yar ve yardımcımız olsun.Lütfen canınızı sıkmayın.Rabbim herşeye kadirdir.Ali Semerkandi hz.lerinin dediği gibi
Niyet hayr,Akibet hayr inşaallah.
isyandayurek
Yeni Üye

Yeni Üye
isyandayurek

MesajKonu: Geri: BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU   BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 4:24 pm

Selamun aleyküm.Haydarı kerrar kardeşimiz çok isabetli bir noktaya temasta bulunmuşlar;ALLAH razı olsun.Buradaki ilim sahiplerini sınamak amaçlı davranış içine girenler ziyandadırlar.Gerçekten yardıma ihtiyacı olan ,biçare insanlara uzanacak yardım elinin gecikmesine sebebiyet verecek hal içinde bulunanlar;yüklendiğiniz günahı ,kul hakkını bi düşünün.Yapmayın; gidin ilim sahibi olduğunu söyleyipte insanların hem parasını alıp hem de sağlığıyla,psikolojisiyle oynayan ,aslında ilim sahibi falan olmayan cinci medyumlarla uğraşınız.Gerçi, şeytan insanı doğru olana düşman eder.Ben bu siteye tesadüfen rastladım.Bir miktar inceledim ve gördüm ki bu sitede kuran ve sünnetle tezat oluşturacak bir davranış bir eylem yok.Ve üye oldum.insanları huzursuz etmenin,insanlara sözlü saldırılarda bulunmanın bir mantığı yok.Beğenmiyorsan takılmazsın.Kimse buraya insanları silah zoruyla davet etmiyor.Ayıptır,günahtır,yazıktır.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU   BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 6:30 pm

haydarı kerrar demiş ki:
ARKADAŞLAR BİZLERİ BİLENLER BİLİRLER RABBİMİZİN RIZASI İÇİN KARINCA KARARINCA BİR ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞAN İNSANLARIZ BİZLERİN ŞEVKİNİ KIRMAK İSTEYENLER YOLUMUZA ENGEL OLMAK İSTEYENLER HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YİNE VAR VE OLACAKTIR ZAHMETTE RAHMET VARDIR BİZLER BUNUN BİLİNCİNDE İNSANLARIZ. AMA BİR ŞEYİ ÖNEMLE İSTİRHAM EDİYORUM LÜTFEN BAKIM YAPTIRANLAR GERÇEKTEN SIKINTILI İNSANLARSANIZ ÇARESİZSENİZ ART NİYET TAŞIMIYORSANIZ BAKIM YAPTIRIN BIRAKIN ARTIK BİZLERİ EMİR SULTAN KARDEŞİNİZİ SINAMAYI ARKADAŞLAR KİMSE MECBUR DEĞİLDİR BURALARA GELMEYE BİZLERDEN BİR ŞEYLER ÖĞRENMEYE LÜTFEN FİTNE OLSUN DİYE DENEME AMAÇLI BİZLERİ SINAMAKTAN VAZ GEÇİN İNANIN VEBALE GİRMEKTESİNİZ BURAYA GERÇEKTEN SIKINTIDA OLUPTA DEVA ARAYANLARIN HAKLARINA TECAVÜZ EDİYORSUNUZ BİZLERİ OYALIYORSUNUZ O İNSANLARA DAHA FAZLA ZAMAN AYIRMAMIZA VE İLGİLENMEMİZE ENGEL OLUYORSUNUZ ZAMANIMIZI Kİ BİZİM ZAMANIMIZ ÇOK DEĞERLİDİR ÇALIYORSUNUZ BU KUL HAKKIDIR HEM HASTA KARDEŞLERİMİZİN HEM BİZLERİN HAKKINI ALIYORSUNUZ UNUTMAYIN BİZLERİN SİZİN GERÇEK NİYET VE KASITLARINIZI YÜZLERİNİZE VURMAMAMIZ BUNU BİLMEDİĞİMİZDEN DEĞİL TAM TERSİNE EDEBİMİZ VE İNSANLARA OLAN MERHAMETİMİZDENDİR. BİZLER ŞOV MERAKLISI İNSANLAR DEĞİLİZ Kİ HER ŞEYİMİZİ AŞİKAR KILALIM CAHİL OLMAYIN. SON KEZ UYARIYORUM VE DİYORUM Kİ BİZLERİ SINAMAYA GELMEYİN KARDEŞİM KİM LAF OLSUN DİYE SINAMAK İÇİN GELMİŞSE EBEDEN HAKKIMIZ HELAL DEĞİLDİR İNDALLAHTA DAVACIYIZ.VESSELAM

Selamün Aleyküm, Allah Razı Olsun Can Hocam.Mü'min kardeşlerim Haydar Hocam içinde bulunduğum yanlıştan ve hatadan beni uyandırdı, Cenab-ı Allah'ım O'ndan GANİ GANİ Razı Olsun.Mü'min kardeşlerim Allah'ın izni ile bakımlarımız Bu gün Mübarek BERAAT Kandili olması dolayısıyla yarından itibaren başlayacaktır.

Mü'min kardeşlerim,söylemek istediğim bir iki konu var,müsadenizle onuda yazayım,Haydar Hocamın yukarıdaki yazısında da belirttiği gibi sınamak ve denemek için gelenler,art niyetli gelenler olmakta,bunlarda olması gereken şeylerdir çünkü ŞEYTAN hiç bir zaman boş durmaz,durmayacaktırda.Bu zihniyetteki şeytanın uşakları ve şeytana ruhunu satanlar ULVİ Hocalarıma dahi küfredip hakaret etmedilermi?.Ben ULVİ Hocalarımın,HAYDAR Hocalarımın yanında neyimki bir hiç,koskaca bir hiçim.Ben Cenab-ı Allah'ımın izni ve Cenab-ı Allah'ımın bilğisi dahilinde Can Hocalarımın yardımı ve Vesilesi ile Dinime HİZMET etmek için yola çıktım,buyolda çaklıda olacak,kumda,kayada olacak,çimende olacak Ama Cenab-ı Allah'ım izin verdiği sürece, Can Hocalarımın yardımı ile bu yolda sonuna kadar gitmeye,dinime hizmet etmeye kendimi adadım.Yüce Mevlam utandırmasın.

Birde, art niyetli gelen ve bakım isteyenler, inanınki habersiz değilsiniz sizi Cenab-ı Allah'ıma Havale ediyorum,Allah'ın izni ile sizler gelip bakım istediğinizde Haydar Hocamın ve bizim haberimiz oluyor,bilğimiz dahilindesiniz yani.Allah'ıma şükür bunu hissedebiliyoruz ve sezebiliyoruz.Ama insan olsanız Hocamın yukarda yazdığını bir okuyup iki elinizi başınıza koyar düşünürsünüz.Bir kardeşimiz için 6 gün uğraştık,ismi önemli değil.Sonuçta hakaret etti gitti,zaten bizler bunu biliyorduk,sorarsanız neden temizlediniz?,bizde derizki Allah Rızası İçin deriz.gerisi sütüne kalmıştır.Yine başkasından bahsedeyim,başka bir sitede mod. luk görevi yapıyor,yazılar yazıyor, buraya gelip başka nick alıp bakım istiyor,sınıyor.Bunun gibilerdende Haydar Hocamın Haberi var.Bilği olsun diye söylüyorum.Allah Rızası için Haydar Hocamın yazısını bir daha okusunlar.Vesselam.

Mübarek Beraat Kandiliniz en içten dileklerimle kutlar,Tüm İslam Alemine Hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'ımdan niyaz ederim.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU   BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 9:16 pm

HOCAM ağzınıza sağlık ne güzel ifade ediyorsunuz kendinizi.yazılarınızı bir değil birkaç kez okuyorum-sanmayın anlama bozukluğum var -hyr çok iyi anlıyorum ,yanlız o kadar akıcı ki tekrar tekrar okuyorum,bilginizin yüceliğini anlıyorum. hocam'' meyve veren ağaç taşlanırmış''.biz sizi onlarla değerlendirmedik ve yine de onlarla değerlendirmeyeceğiz.teşbih de hata olmaz '' it ürür ,kervan yürür''.mübarek gecede onları kendileriyle baş başa bırakmak daha iyi.günahları onların olsun. bende sizlerin ve tüm islam aleminin berat kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.ALLAH sizden ve diğer hocalarımızdan razı olsun.
deniz78
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU   BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:39 pm

ALLAH HERŞEYİ HAKKIYLA GÖREN DİR DUYANDIR
YAPILAN HİYANET AYAKLARINA DOLANIR İNŞALLAH
ALLAH RIZASINI KAZANMAK İÇİN YARDIM EDENLERDEN VE SİZLERDEN RAZI OLSUN HOCAM
KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ..
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU   BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 4:15 pm

S.A.
Allah razı olsunki böyle insanlara da faydalarınız oluyorda onlarda bunu bir su vermekten aciz olan insanken oturduğu yerde alıyorda bunca şeyi yapabiliyorsa Ne Diyelimki...
Ders Çalışmış, Nefsine hükmetmiş değerli insanların bu şekilde kullanılması günümüz şartlarının getirdiği kepazeliklerdendir. Bu asla insani bir vasıf deyildir. Siz değerli Hocalar bunları bizden iyi bilirsiniz ama bizlerede anlatınız ki dostluklarımızdan dualarımızdan uzak olsunlar İnşAllah, sizin cevap vermeniz grekmez sayın Hocalarım siz üyelere havale edin.Yerinizden aşağı söz deyil bakmayınız bile, Allah yolunuzdan Nurlarını Eksik etmesin İnşallah. surcilisan ettimse affola.
Saygılarımla.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU   BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 10:20 am

güncel
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU   BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 1:41 pm

hocam .ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN ÇOK KİŞİNİN HAYIR DUASINI ALIYORSUNUZ.

BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bakımlar Hakkında Duyuru
» ÖNEMLİ DUYURU
» ÖNEMLİ DUYURU !!!
»  BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU.
» ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!!