iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!!

+3
KurtuluşZor_786
yaprak
gespenst
7 posters
YazarMesaj
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!! Empty
MesajKonu: ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!!   ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!! Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 10:07 am

Bismillahirrahmanirrahim

Esselatu vesselamu aleyke ya Resulallah

Ehli Sünnet yolunda Kuran ve Sünnet ışığında ilerlemeye devam eden kardeşliğimiz hamd olsun aynı seviyede devam etmekte Rabbim gönülden seven kardeşlerimin hepsinden razı olsun ve gönüldaşlığımızı devam etsirsin inşallah ;

Bu Allahın bir hediyesidirki burada uzaklardan ve başka diyarlardan olmamıza rağmen seviyeli ve samimi bir kardeşlik bağımız var ve gine Allahın bir hediyesiki bizler burada ki kardeşlerimiz abilerimizle tanışma fırsatı da bulduk ,Kurtuluş zor abim ,islam73 abim gibi ana sütleri gibi helal olsunki çayımızı içtiler misafirimiz oldular ,haydar hocamı ve bizleri tanıdılar ,

şimdi isterimki bu konu altında Kurtuluş abim ve İslam abim bizlerden bahsetsinler ,bizlerin nasıl insanlar olduğundan bahsetsinlerki ikitane edepsiz kardeşlerimizin kafasını karıştırmasın ;

ŞİMDİ GELELİM BU EDEPSİZLİĞE BAŞVURAN ARKADAŞA ,CAHİLLİĞİN ,KİBRİN, ÇARESİZLİĞİN O KADAR AŞİKAR Kİ VE FİTNEN O KADAR AÇIKKİ SEN BİLE FARKINDA DEĞİLSİN NE YAPTIĞININ ,ZANNETMEKTESİNKİ BU ÇOK BASİT BİR OLAY VE UTANMADANDA KARALAMAKTASIN BEKLE VE GÖR O ZAMAN .....!!!!

VE ŞUNUDA HEMEN BELİRTEYİM BURADA BİR KAÇ ARKADAŞ DAHA VAR AYNI AMAÇTA DİKKAT EDİN ,OLAYI BU NOKTAYA GETİRMEYİN BİLİYORUMKİ ZATEN BU İŞLERLE UĞRAŞMAKTASINIZ AMA HALA BİRŞEYLER PEŞİNDESİNİZ VE ARANIZDA BU İŞİ PARA İLE YAPANLARDA VAR AMAN DİKKAT EDİN YA ÖYLECE KALIN YADA BURADAN SESSİZCE UZAKLAŞIN,

İNSAN BİR KAÇ UYGULAMADAN SONRA PERDELERİN AÇILMASI İLE MANEVİYATA AÇILABİLİR AMA GÖZ İLE GÖRÜR BUNDAN DAHA BÜYÜK VE GÜZEL OLANLARI NEDİR PEKİ İLİM İLE GÖRMEK VE EN HOŞU İLİM VE GÖZ İLE GÖRMEK ;

UNUTMAYIN İLİM İLE GÖREN HEP BİR ADIM ÖNDEDİR ÇÜNKİ O BİR SONRAKİ HAMLEYİ BİLİR ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!! Icon_smile DİKKAT EDİN İLLA KERAMETMİ GÖSTERMEK GEREKMEKTE O KÖR GÖZLERİNİZ İÇİN ....

Kardeşlerim hakkın yolundan şaşmamak ne güzeldir hakka yolcu olmak ne yücedir Allah bizleri ehli sünnet yolundan ayırmasın ve bu gönül kardeşliğimizi bozmasın bu fitnecilerede fırsat vermesin

amin amin amin
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!!   ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!! Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 3:08 pm

Bismillahirrahmanirrahim. Allah herkesin kalbini temizlemeyi nasip etsin inş"Allah"
İş işten geçmeden. Ne diyelim ki...
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!!   ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!! Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 9:17 pm

gespenst demiş ki:
Bismillahirrahmanirrahim Esselatu vesselamu aleyke ya ResulallahEhli Sünnet yolunda Kuran ve Sünnet ışığında ilerlemeye devam eden kardeşliğimiz hamd olsun aynı seviyede devam etmekte Rabbim gönülden seven kardeşlerimin hepsinden razı olsun ve gönüldaşlığımızı devam etsirsin inşallah ;Bu Allahın bir hediyesidirki burada uzaklardan ve başka diyarlardan olmamıza rağmen seviyeli ve samimi bir kardeşlik bağımız var ve gine Allahın bir hediyesiki bizler burada ki kardeşlerimiz abilerimizle tanışma fırsatı da bulduk ,Kurtuluş zor abim ,islam73 abim gibi ana sütleri gibi helal olsunki çayımızı içtiler misafirimiz oldular ,haydar hocamı ve bizleri tanıdılar ,şimdi isterimki bu konu altında Kurtuluş abim ve İslam abim bizlerden bahsetsinler ,bizlerin nasıl insanlar olduğundan bahsetsinlerki ikitane edepsiz kardeşlerimizin kafasını karıştırmasın ;ŞİMDİ GELELİM BU EDEPSİZLİĞE BAŞVURAN ARKADAŞA ,CAHİLLİĞİN ,KİBRİN, ÇARESİZLİĞİN O KADAR AŞİKAR Kİ VE FİTNEN O KADAR AÇIKKİ SEN BİLE FARKINDA DEĞİLSİN NE YAPTIĞININ ,ZANNETMEKTESİNKİ BU ÇOK BASİT BİR OLAY VE UTANMADANDA KARALAMAKTASIN BEKLE VE GÖR O ZAMAN .....!!!!VE ŞUNUDA HEMEN BELİRTEYİM BURADA BİR KAÇ ARKADAŞ DAHA VAR AYNI AMAÇTA DİKKAT EDİN ,OLAYI BU NOKTAYA GETİRMEYİN BİLİYORUMKİ ZATEN BU İŞLERLE UĞRAŞMAKTASINIZ AMA HALA BİRŞEYLER PEŞİNDESİNİZ VE ARANIZDA BU İŞİ PARA İLE YAPANLARDA VAR AMAN DİKKAT EDİN YA ÖYLECE KALIN YADA BURADAN SESSİZCE UZAKLAŞIN,İNSAN BİR KAÇ UYGULAMADAN SONRA PERDELERİN AÇILMASI İLE MANEVİYATA AÇILABİLİR AMA GÖZ İLE GÖRÜR BUNDAN DAHA BÜYÜK VE GÜZEL OLANLARI NEDİR PEKİ İLİM İLE GÖRMEK VE EN HOŞU İLİM VE GÖZ İLE GÖRMEK ;UNUTMAYIN İLİM İLE GÖREN HEP BİR ADIM ÖNDEDİR ÇÜNKİ O BİR SONRAKİ HAMLEYİ BİLİR DİKKAT EDİN İLLA KERAMETMİ GÖSTERMEK GEREKMEKTE O KÖR GÖZLERİNİZ İÇİN ....Kardeşlerim hakkın yolundan şaşmamak ne güzeldir hakka yolcu olmak ne yücedir Allah bizleri ehli sünnet yolundan ayırmasın ve bu gönül kardeşliğimizi bozmasın bu fitnecilerede fırsat vermesin amin amin amin
Allah'ın (c.c.) Selamı başta peygamber efendimiz Hz. Muhammed'e (S.A.V.) ve aline, ashabına ve dahi cümle müminlerin üzerine olsun... Saygı değer, adı güzel "Gespenst" nikli kardeşim: öncelikle sizin gibi muhterem, adam gibi adam olan insanları tanımak, tanışmak benim için bahtiyarlıktır, onurdur! Rabbim lutfetti başta Haydar hocamız ve devamında siz kardeşlerimle müşerref oldum... Zaten dün gece yapılan "talihsizliği" farkettim ve o konuya aşağıdaki düşüncelerimden ziyade o haddini aşan kişiyi (onun iyiliği için) uyardım... İnşaallah o kişi ne yaptığının, nasıl bir yanlışın içinde olduğunu görür de; Kendine çeki düzen verir...
KurtuluşZor_786 demiş ki:
Selamün Aleyküm. Bahse konu olan kişi: YAZIK SANA! VALLAHİ VE BİLLAHİ YAZIK SANA! Her kim isen; çok ama çok nasipsizsin! Tevbe istiğfar et ve muhterem Haydar hocamızdan avf ve helallik dile! Ben bu cümleleri Allah (c.c.) rızası için yazıyorum. İnşaallah sana etki eder de; Nihayeti helake varan, ısrarla yürüdüğün yoldan dönersin... Seni tanımıyorum. Ama Rabbim nasip etti, Haydar hocamla müşerref oldum. Bu vesile ile seni uyarıyorum!.. O muhterem insana karşı edepsizlik yapmışsın, haddini çok çok aşmışsın! Yol yakınken yanlışından dön! Zararın neresinden dönsen kardır. İş işten geçtikten sonraki nedamet ve pişmanlık beyhudedir!.. Ahir kelamım; ALLAH (C.C.) NEFSİNİ VE NEFSİMİZİ ISLAH ETSİN. SIRATI MÜSTAKİMDEN AYIRMASIN! (Amin)
Saygı değer By Nokta üyesi kardeşlerim: Bugünkü tarih itibarı ile, bundan 19 gün önce (Rabbim kimsenin başına vermesin!) ben "felaket" diye tabir edilen bir badire içine düşmüştüm. Bu yaşadığım badirenin evvelinde, burada özelden Haydar hocama içinde bulunduğum durumumu arz etmiştim ve o insan (Allah (c.c.) ondan ebeden razı olsun) beni teskin edip, yapmam gerekenleride telkinde bulunarak (Hiç bir talepte bulunmaksızın!) Benimle ilgi ve alakasını kesmeksizin meselemin takipçisi oldu. Sonuna kadar "öff" demeksizin ne zaman müraacatım oldu ise bana hep döndü. Kimi zaman gece yarısı. Kimi zaman gün ortası. Kimi zaman vakit er veya geç demeksizin her ne vakitte olursa olsun reddetmedi, kabul buyurdu. Rabbim ondan Gani Gani Razı olsun... En nihayetinde malum badire başıma geldiğinde (19 gün önce) ruhen çok perişan bir hal içerisindeydim. Ne yaptığımı, ne yapacağımı bilemez, aciz halde iken (Sirkeci'den Üsküdar vapurunda giderken) elimdeki telefonla buraya bağlandım. Haydar hocama içinde bulunduğum o menem hali iki cümle ile özelden arz ettim. İnanılmaz bir hızla hocamdan bana karşı cevap geldi ve beni msn de beklediğini söyledi. Msn ye geçtim ve yazışmaya başladık. Telefonla girdiğim için ve ruh haletimin aşırı bozuk olmasından dolayı yazışmada güçlük çektiğimi söyleyince (Allah (c.c.) ondan razı olsun) hiç çekinmeden sabit telefon (işyerinin) no sunu verdi!!! Aradım ve o aradı bu şekilde görüştük. O görüşme olmasaydı. O görüşmenin bana verdiği, sağladığı moral gücü olmasaydı belkide şu anda ben bu satırları hiç yazamayacak; Ya mezarda, ya hapiste, yada en iyi ihtimalde hastanede olacaktım! Belkide cinnet geçirerek katliam müsebbibi olacaktım Mevla korusun... Ertesi gün İstanbul'dan Ankara üzeri memleketim olan Gaziantep'e doğru yola çıktığımda; Yüceler yücesi Cenab-ı Allah (c.c.) şahidimdir ki! Onlarca kez gelip gittiğim yolda, (Ankara çevresinde) hemde otobanda ben kayboldum! Bir buçuk saatten fazla, yaklaşık iki saat boyunca hep aynı yerlerde (Ankara çevresindeki otoban da) dolandım durdum! Ankara'yı bir türlü çıkıpta geçip gidemedim! Şoför olanlar iyi bilirlerki otoban da kaybolamaz kimse. Levhalar yönlendirir yolcuyu. Ama ben kayboldum! Hemde kaybolduğum, sürekli aynı yerleri turladığım güzergahta ne bir benzinlik, nede park yeride yok! Ta ki aracımın benzin gösterge ışığı düz yanmaya başlayınca (ki o şekilde zaten 35-40 km. üzerine gitmiştim) yolda kalmam kaçınılmaz olmuştu. Naçar vaziyette şehir merkezine giden ilk yola girdim, biraz ilerlemiştimki telefonum çaldı. Karşımdaki Haydar hocaydı ve beni beklediğini söylüyordu!!!.. (Uzatmamak adına bazı teferruatlara girmiyorum. Doğruluğuna Allah (c.c.) şahidimdir! Bunları ben yaşadım ve yaşadıklarımıda burada paylaşıyorum. Şimdi bunun izahatını kim nasıl yaparsa yapsın artık... Ben göreceğimi gördüm. Yaşayacağımı yaşadım...) Akabinde benzin istasyonundan depoyu fulledim (ordada bir takım sırlı olay yaşayarak!) Rabbimin izni ile Haydar hocamın yanına vasıl oldum. Allah (c.c.) ondan razı olsun beni işyerinin önünde karşıladı. İş yerinde iken başladık içmeye çayları ordan dergaha vardık ve rahat 10 saat boyuncada çok küçük aralarla beraber demliği ocaktan indirmeksizin çaylarımızı yudumlamayı ihmal etmedik. Orada Gespenst kardeşimde olmak üzere hepside biribirinden değerli kardeşlerimizle tanışarak müşerref oldum. (O kardeşlerimi buradan selamlıyorum. Hepisinide çok sevdim. Rabbim onlardan razı olsun) Oradaki muhterem Haydar hocamın nurlu ve karşısındakine feyiz veren sohbetlerini ve o ortamdaki siz muhterem kardeşlerimi hiç unutmayacağım. İnşaallah gönlüm hep sizinle. Bana o ortamla müşerref olmayı bahşeden Hakk Teala'ya ne kadar şükretsem azdır. Hayırlısı ile şu zor günlerim inşaallah nihayet bulacak ve daha sık bir araya gelmek temenni ve muradımla... ............................................................................................... Şimdi yukarıda bire bir yaşadığım hadiseleri Gespenst kardeşimin arzusu üzerine, acizane dile getirip paylaşıma sunmaya çalıştım. Her şeyi teferruatı ile arz etmeye ne mecalim, nede edebi eğitimim yok. Umuyorum anlayanlara, anlamak isteyenlere bu kadarıda kifayet eder. Yaşadığımız zamane şartlarında ve reel yaşamımızdaki en yakın bildiğimiz arkadaş, ahbap, eş, dost, hısım, akrabanın bile sorunlarımıza, problemlerimize duyarsız kaldığı, layıkı ile alakadar olmadığı bir düzende; Sanalda bile kendisine selam verip derdini arz eden insanlarla bu kadar alakadar olup, ilgilenen ve Rabbin rızasından başka hiç bir beklentisi olmayan insana ve o insanın kendisi kadar ulvi olan çevresindeki müminlere dil uzatan, edebini bozan, bühtanda bulunan, iftira edenler VALLAHİ ve BİLLAHİ ZARARDADIR, ZİYANDADIR! AKLI SELİM OLANLAR ONDAN VE ORTAMINDAN FEYİZLENMEYE çALIŞIR! Daha söyleyecek sözüm bitmedi. Şimdilik burada noktalıyorum. ALLAH (C.C.) HAYDAR HOCAMDAN VE YARENLERİNDEN VE SEVENLERİNDEN VE DE SEVDİKLERİNDEN EBEDEN, DAİM YAR VE RAZI OLSUN... (amin, amin, amin Ya Rabbi!) Vesselam veddua...
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!!   ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!! Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 9:39 am

Allah razı olsun Abi bu güzel yorumundan dolayı ,belki biraz abes oldu bu istek ama bunu istememdeki tek şey kardeşlerimizin doğruyu bilmesi bu güzel anlatımın için acizane şükranlarımı sunarım, selam ve dua ile
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!!   ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!! Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:09 am

inanın bu konuya hiç gerek yoktu biz gösterişten uzak yaşıyoruz ve ne yapıyorsak Rabbimizin rızası için yapıyoruz bizi onun bilmesi yeterde artar bile kardeşlerim bu benim için en büyük devlettir. sizlerden iyi niyetinizden vede dostluğunuzdan dolayı Rabbim ebeden razı olsun çok hoş gerçekten güzel insanlarsınız sizlerin hürmetine kansızlara katlanıyoruz zaten.vesselam
Tevazu
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!!   ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!! Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 12:43 pm

Bence de bu anlatımlara ve sözlere gerek yoktu.Kimin ne olduğunu görmek için gönül gözü yeterlidir.Ancak herkesin gönül gözünün açık olduğu söylenemez.Haşa bizim de çok açık olduğu söylenemez.Ama kör de değiliz,bazı şeyleri göremeyecek kadar,hamdolsun...Her şerde bir hayır olduğunu biliyorsak,böyle kalbi olanların halisane niyetleri olanların arasında olmaması gerektiğini de kabullenmemiz gerekir.Allah hayırlara ulaştırsın İnşallah o kardeşlerimizi de.Rabbim kalplerine sevgiyi ihsan eylesin en evveli...Ve de çok bir zaman aranızda olmamama rağmen hiçbir sebebim de yokken,gönülden muhabbet duyduğum,gönülden sevdiğim haydar hocamdan mevlam razı olsun.Bunun için bir kanıtım yoktur,şu şu oldu diye...Rabbim sizden razı olsun,içimden geçen sadece bu...Allah için sevmek bu olsa gerek...
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!!   ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!! Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 12:38 am

Selamün Aleyküm ve Rahmetullah...
gespenst demiş ki:
Allah razı olsun Abi bu güzel yorumundan dolayı ,belki biraz abes oldu bu istek ama bunu istememdeki tek şey kardeşlerimizin doğruyu bilmesi bu güzel anlatımın için acizane şükranlarımı sunarım, selam ve dua ile
Ecmain muhterem kardeşim. Rabbimiz cümlemizden razı olsun... Asıl ben sizlere şükran borçluyum. Allah'ın (c.c.) selamı ve salihlerin duası sizinle (bizlerle) olsun kardeşim benim...
haydarı kerrar demiş ki:
inanın bu konuya hiç gerek yoktu biz gösterişten uzak yaşıyoruz ve ne yapıyorsak Rabbimizin rızası için yapıyoruz bizi onun bilmesi yeterde artar bile kardeşlerim bu benim için en büyük devlettir. sizlerden iyi niyetinizden vede dostluğunuzdan dolayı Rabbim ebeden razı olsun çok hoş gerçekten güzel insanlarsınız sizlerin hürmetine kansızlara katlanıyoruz zaten.vesselam
Muhterem hocam; Sizin gösterişten uzak olmakla beraber ne kadar tavazu sahibi olduğunuzu ve Rabbin rızasından gayrı bir şeye meylinizin olmadığınıda şüphesiz her hali ile (batında) Allah (c.c.) biliyor, zahirde de O'nun izni ile bizler (acizane) gördüm, bizzatihi müşahede ettim... Siz ne kadar güzel insansınız. Ne kadar kutlu birisinizki; Zat-ı alinizle gönlüme, beynime, kalbime, dimağıma, yüreğime taht kurdunuz! Milyonların arkasından yürüdüğü insanların vaazları, nasihatları, kaleme aldıkları kitapları bu kalbe tesir etmez iken; İnşaallah sizin her bir kelamınız, yazıya döktüğünüz her bir cümleniz bu kalbe tesir etti. Rahman sizden ebeden, daima yar ve razı olsun. Rabbim ilminizi ve nüfuzunuzu ziyadesi ile artırsın. (amin. amin. Amin Ya Rabbi!) Bir takım kendini bilmez BAHTSIZLAR! bir takım ukala ŞANSSIZLAR! bir takım edepsiz NASİPSİZLER! Adem aleyhisselam zamanından bu günümüze kadar malumunuz olduğu üzere şeytan'la beraber varlar. İnşaallah (bu dünyada imtihan gereği olarak) şeytan'a verilen mühlete kadarda var olacaklar. Vay o zavallıların haline ki; Hizmet ettikleri efendileri (şeytan) bile "Ya Rabbi ben bunlardan beriyim" diyerek, onların o bedbaht haline sahip çıkmayacağının hakikatini baktıkları halde göremiyorlar! İşittikleri halde anlayıp, idrak edemiyorlar! Bakar kör, duyan sağır olan bu ZAVALLILARA ACIYORUM!..YA RABBİ! BU MÜBAREK BERAAT KANDİLİ HÜRMETİNE BİZLERİ NEFSİMİZİN VE ŞEYTANIN ŞERLERİNDEN EMİN EYLE! DOĞRU YOLDAN SAPARAK NEFSİN VE ŞEYTANIN KöLESİ OLARAK, MASUM VE MUHTEREM MÜ'MİNLERE HAKSIZLIK VE ZULMEDEN KULLARINI DA ISLAH EYLE! ISLAHI MÜMKÜN OLMAYAN ŞERLİLERİ DE KAHREYLE ALLAH'IM (C.C.)!!!Amin Ya Rabbi!
Vesselam veddua...
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!!   ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!! Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 1:57 pm

s.a. suan taıldeyım,konu hakkında malumatım yok.kısa yazacagım. burda ınternet proplemı var. daha sonra uzun yazacagım.
haydar hocam ve talebelerı allah dostu ınsanlardırve dünyadakı bütün manevı güzelliklerı tasıyorlardır. o insanların yüzlerınde nur damlıyor. hepsı bırbırınden degerli insanlar.zaten konusmaya baslayınca insan kırk yıllık arkadası ıle konusur gıbı bır hisse kapıliyorve ozamanın hıc bitmesını ıstemiyor insan. hele haydar hocamın insanlıgına ,bilgisine ınsan hayran kalıyor......

kim bu güzel insanlara iftira atıyorsa şerefsızdır......
daha fazla agzımı bozmak istemiyorum.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!!   ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!! Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 2:08 pm

s.a kardeşlerim;

fitne çıkaranlar kendilerine zarar veriyorlar zaten bize bir zarar vermiyorlar biizinillah nasreddin hoca gibi bindiği dalı kesiyorlar sadece vesselam

ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bakım Hakkında Önemli Duyuru Lütfen Okuyun
» ÜYE VE MİSAFİRLERE DUYURU OKUYUN LÜTFEN ..........
» lütfen okuyun (önemli)
» Çok Önemli Bir Salavat-lütfen okuyun..
» forumdaki bütün arkadaşlara lütfen okuyun çok önemli