iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU.

+2
Semihbaba4125
Emir Sultan
6 posters
YazarMesaj
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU. Empty
MesajKonu: BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU.    BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU. Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 8:38 pm

Selamün Aleyküm mü'min kardeşlerim,Haydar Hocam gelene kadar bakımlara ara verilmiştir,bu benim şahsi kararımdır.Haydar Hocamla istişare yaptıktan sonra Haydar Hocamın vereceği Emir doğrultusunda hareket edilecektir,Şifa okumaları ise aynen devam edecektir.Lütfen kimse bakım istemesin.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.

En son Emir Sultan tarafından Paz Tem. 25, 2010 8:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU.    BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU. Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 8:39 pm

tmm abicim ALLAH razı olsun mesaj attım İnşallah sana
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU.    BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU. Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 8:45 pm

Haydar hocam nereye gitmiş ki kardeşim..
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU.    BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU. Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:05 am

emir kardeşim sana özelden cevabını yazdım bakarsın. serbestsin istediğin şekilde hareket edebilirsin güzel kardeşim.vesselam
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU.    BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU. Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:36 am

bu formdaki hocalarımızın hepsi birbirinden değerli saygı değer insanlardır bunu biz form üyeleri zeten biliyoruz ben yaklaşık 3 hafta falan oldu forma üye olalı burda insanlara yardım etmek için uğraşıyor değerli hocalarmız ve formun değerli yöneticileri...herhangi bir hocamıza yapılmış hakaret bizede yapılmıştır bence ben ne haydar hocayı tanırım ne emir sultan hocayo nede ulvi hocayı şahsi olarak ama bu insanlar burda bizim için varlar belki işlerini güçlerini bırakıp bizimle uğraşıyorlar sorunlarımıza çözüm getirmeye çalışıyorlar bu insanlar için ne kadar dua etset azdır...ben kendi şahsım adına konuşuyum yıllardır musallat olayından muzdaribim beni kandırmayan medyum dene şarlatan kalmadı üstelik hepside ekranlarda boy gösteren insanlardı,çalışıyodum bir zamanlar param vardı herkes şu meblayı gönder yardım edicem diyordu şimdi işim yok beş parasızım niye kimse yardım etmiyor;çünkü amaçları yardım falan değil dolandırıcılık zaten bişe bildikleride yok...şimdi kendini bilmez üç beş insan burda gelip burdaki hocalarımıza yalan yanlış bişeler diyince resmen sinirlerim gerildi bu ne terbiyesizliktir ya ne istiyosunuz bu güzel insanlardan tek amaçları burdaki insanlara yardım etmek allahtantanda korkmazmısınız siz gafil dalkavuklar kim bilir kimin dalkavuğusunuz...sevgili haydar hocam lütfen kendinizi üzmeyin allah sizi biliyor burdaki insanlar sizi biliyor bir tane kendini bilmezin lafıylamı sizi değerlendirecek insanlar sizde biliyorsunuz ki meyve veren ağaç taşlanır.bunlar çekememezlik,hasetten başka bişe değil yoksa sizin ilminizi zaten herkes biliyor hiç aldırış etmeyin lütfen bütün hocalarımdan ricam bu tarz densizliklere hiç aldırmasınlar bile hocalarımızın ilminide ne olduklarınıda biliyoruz...bizlere yardım etmek zorunda değiller etselerde allah razı olsun etmeselerde allah binlerce kere razı olsun onlardan...ne yapsalar bizi sizden soğutamazlar sevgili haydar hocam siz bizler için eşi bulunmaz değerli insanlarsınız hepinize saygım sonsuzdur...son olarak değerli form yöneticilerinden densiz kendini bilmez insanları hele hocalarımıza dil uzatacak kadar küstah insanları lütfen hemen sorgusuzca formdan uzaklaştırın tüm form yöneticilerine ve değerli hocalarımın berat kandilini kutluyor kendilerine sonsuz saygılarımı sunuyorum allah emanet olun.....
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

MesajKonu: Geri: BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU.    BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU. Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 3:59 pm

Ben bu site bana ve aileme Allahın bir lütfu diye sevinirken,bu insanlar hiç mi utanmaz yaptıklarından?Kendini hoca sanan şahısların ekmeğine(!) taş koydu ya bu site ,tüm çabaları bunun içindir.Değerli hocalarım sizi şahsi olarak tanımıyoruz,gönül bağımız var.Bu işleri Allah rızası için yaptığınızı biliyoruz.En önemlisi bunu Allah biliyor.Yıldırma politikaları Allahın izniyle işe yaramayacak,dualarımız bu kardeşliğin devam etmesi için.o şarlatanlar da imanımızla da paramızla da aklımızla da oynayamayacaktır Allahın izniyle.Meydanı boşaltmak isteyen şarlatanlara Allah günlerini gösterecektir.Allah yar ve yardımcımız olsun.Lütfen canınızı sıkmayın.Rabbim herşeye kadirdir.Ali Semerkandi hz.lerinin dediği gibi
Niyet hayr,Akibet hayr inşaallah.

BAKIMLARLA İLĞİLİ ÖNEMLİ DUYURU.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÖNEMLİ DUYURU
» ÖNEMLİ DUYURU !!!
» BAKIMLAR ÖNEMLİ DUYURU
» ÖNEMLİ DUYURU OKUYUN LÜTFEN....!!!!!!!
» MANEVİ TEDAVİ ÖNEMLİ DUYURU