iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KİM BÜYÜ YAPMIŞ SANA ONU ÖĞREN

YazarMesaj
deniz78
Yeni Üye

Yeni Üye

KİM BÜYÜ YAPMIŞ SANA ONU ÖĞREN Empty
MesajKonu: KİM BÜYÜ YAPMIŞ SANA ONU ÖĞREN   KİM BÜYÜ YAPMIŞ SANA ONU ÖĞREN Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 12:09 pm

BU UYGULAMA ALINTIDIR ....BİLGİNİZE.

öncelikle basina gelenlere sabret.Şayet sana sihir yapildiysa her gün uzun bir müddet ayetel kürsiyi oku tabi niyet ederek.Günde 101tane,bildigin gibi sihir Şeytan isidir okudunmu yaklaşamazlar.Birde sana kiyak yapayim eger ögrenmek istersen kimin yaptigini

gece yatmadan önce kibleye karsi oturup 815tane ya habir cek.Ama önce niyet sart.niyet ettim niyet eyledim 815 tane ya habir cekmeye rüyamda bana sihir yapan kulunu göstermen icin.tane tane cek ve konusmadan yat.saygilarimla.
deniz78
Yeni Üye

Yeni Üye

KİM BÜYÜ YAPMIŞ SANA ONU ÖĞREN Empty
MesajKonu: Geri: KİM BÜYÜ YAPMIŞ SANA ONU ÖĞREN   KİM BÜYÜ YAPMIŞ SANA ONU ÖĞREN Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 12:11 pm

ALINTI BU YAZILARIM DAHA DEMEMEDIM AMA DENIYECEM İNŞALLAH GÖRÜRÜM O BİZE BÜYÜ YAPANI
ALLAH HERŞEYE HAKİM^DİR

KİM BÜYÜ YAPMIŞ SANA ONU ÖĞREN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Milletlere, Kavimlere, Toluluklara, Nesillere Yapılan En Tehlikeli Büyü : Sonsuz Büyü
» Senin Değerin? Öğren!
» Güller sana hasret((bu yetimde sana hasret ya RESULLAH ): ):
» HaYaT SaNa BiR ŞeY VeRMiYoR? HaYaT SaNa GüLMüYoR? öYLeMi...
» SANA BİR MAİLİM VAR