iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz

+11
islam73
Zalim
Türk Boyu
emirdagli
Lja
OSMANLI85
haydarı kerrar
alaturca
ulvi
ykmz
mümine sultan
15 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Empty
MesajKonu: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 11:55 pm

s.a görüyorum ki bazıları münafık kesim ulvi abiye ine saldırmaya başlamış onun maneviyatına hakaret etmişler saftirikler o mübreğin adını ağzınıa alırken abdest alın yazık ALLAH dostlarına saygısızlık yapanı affetmez..sizlerin kime uşaklık ettiği belli
kişi kendini nasıl bilir kendi gibi demek ki yazdınız gibisiniz .
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 11:57 pm

Yine ne oluyor.. ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_sad ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_sad
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:00 am

ablam onlar Müslüma görüken zamane kaerhanelerinden kapılma gündüzlemeler

Basşınıda sahte evliya cinlerin oyuncağı şarlatan çekiyor

Bak onların mesajlarından bir tanesi

Oku ve kırmızıyla yazılı yere dikkat et nasıl bir ingiliz tohumu oldukları açıkça ortada

sağda solda Müslümanım demelerine aldırma

Bak gönderdikleri mesajlardan bir tanesi

Konu: ulan ibne ulvi

"lan ibne ulema senin verdigin enerji gitsin anayın amına sagda solda hasta ettim ayaklarına yatma pezevenk delikanlı ol ortaya konuş şerefsiz cakal sen öle bilgiye sahibsinde niye iş bulamıyon godoş üç kuruşa göt siktirecene önce iş bul kendine benim adımıda agzına alma senin gibi orospu cocukları konusur sanalda ancak dürzü yok babalar yok dedeler yok cinler yok periler nekadar hacı hoca nekadar tekke türbe nekadar senin gibi cinci şifacı varsa topunuzu üst üste koyar birkerede sikerim sahtekarlar lan her boku bildinde benim erkek oldugumu niye bilemedin cakalllll ahahayyyyyyyy işte busunuz siz koca birer hiç"

En son ulvi tarafından Ptsi Mayıs 10, 2010 12:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:02 am

Ha burda bahsedilen dede diloverin dedesi, ve dilover bu kişilerle bir olup bize karşı taraf olmaya kalktı, ferasetsizliğin insanı nasıl salak bir mal durumuna düşürdüğünüde görmüş olun bu arada
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:06 am

Bu salak diloverin savunduğu elemanlar dilover yokken gavs dedesinide tekkesinide türbesinide düzüyorlarmış ablam

diloveri özellikle buraya yolluyorlarki, gavs dedesi kendilerine kalsın diye

Allah kimseyi kişiliği bozuk şahsiyetsiz ve şerefsiz salak bir mal etmesin bizleride Amin
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:08 am

ulvi demiş ki:
ablam onlar Müslüma görüken zamane kaerhanelerinden kapılma gündüzlemeler

Basşınıda sahte evliya cinlerin oyuncağı şarlatan çekiyor

Bak onların mesajlarından bir tanesi

Oku ve kırmızıyla yazılı yere dikkat et nasıl bir ingiliz tohumu oldukları açıkça ortada

sağda solda Müslümanım demelerine aldırma

Konu: ulan ibne ulvi

"lan ibne ulema senin verdigin enerji gitsin anayın amına sagda solda hasta ettim ayaklarına yatma pezevenk delikanlı ol ortaya konuş şerefsiz cakal sen öle bilgiye sahibsinde niye iş bulamıyon godoş üç kuruşa göt siktirecene önce iş bul kendine benim adımıda agzına alma senin gibi orospu cocukları konusur sanalda ancak dürzü yok babalar yok dedeler yok cinler yok periler nekadar hacı hoca nekadar tekke türbe nekadar senin gibi cinci şifacı varsa topunuzu üst üste koyar birkerede sikerim sahtekarlar lan her boku bildinde benim erkek oldugumu niye bilemedin cakalllll ahahayyyyyyyy işte busunuz siz koca birer hiç"

ALLAH c.c zalimlerin cezasını verir ceza vermede acele etmeyendir ...

ALLAH ve melekleri yaptığımız her ameli yazıyorlar

yazık size allahın huzuruna nasıl çıkıcaksınız

nefis eline düşmüş zalimlerr

rabbim kahhar ismi ile tecelli eylesin...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:14 am

Merak şu bu şerefsizler Türbeler derken Peygamber Türbelerinide kastettilermi

Yada Pir Abdulkadir Geylani 'nin Türbesini

Yada Şah Muhammed Bahaaddin Nakşibendi 'nin Türbesini

Yada Ahmet Er Rufainin Türbesini

Yada Muhyiddini Arabi Hazretleri 'nin Türbesini

Yada Eyüp Sultan Hazretleri 'nin Türbesini

Allah küfre hizmet eden münafık yapılı dilover gibi şerefsizlerden ve onun uşaklığını yaptığı ingiliz artığı insanların şerrinden ve şerefsizliğinden emin eylesin Amin
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:16 am

Haddim değil ama bence bu başlığı silin... ne kadar seviyesiz insanlar muhatap almayın cevap bile vermeyin.. bunlar varsa bunların daha aşağıları vardır...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:17 am

Lailahe illallahül haliymül hakiym.Sübhanellahi rabbissemavatisseb'ı ve rabbil arşil azıym.La ilahe illa ente.Azze caruke ve celle senaüke.
alaturca
Yeni Üye

Yeni Üye
alaturca

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:19 am

hocam bazi yerleri bipleseydiniz insan utaniyor okurken ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_redface gerci o zaman bütün mesaji biplemek gerekiyordu. küfürden baska birsey yazmamiski zaten ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_redface
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:19 am

Kardeşim başlığı silin demek haksızlık yapana ve şerefsize iftiracıya karşı susun demektir

Hani Peygamber Efendimiz 'in Hadisi Şerifi '' Gücün yeterse elinle müdahale et, yetmezse dilinle, onada yetmezse kalben buğzet ''

Hani Peygamber Efendimiz 'in Hadisi Şerifi '' Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır ''

Kardeşim bu gibi durumlarda susulmaz , karşılık verilir

En son ulvi tarafından Ptsi Mayıs 10, 2010 12:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:20 am

Nerede oluyor bu olay? Bunlar icin de bir "Ahmak" konusu acayim Insaallah.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:21 am

Kardeşim şimdi siteye gelip başlık açıp küfretiler yine,

Bende ne olduklarını insanlar anlasın diye, mesajlarından bazılarını koydum buraya
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:22 am

Ulan haysiyetsiz münafık insan insan bile denmez sana gerçi ama lafa sıra geldimi hocasınız müslümansınız işte Allah c.c sizlerin münafıklığını aşikar ediyor laflarınızın esiri olacak ve o büyüklere türbelere sarfettiğiniz sözlerin cezasını çekeceksiniz merak etmeyin
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:26 am

Demek ki cekemiyorlar, cekemeyebilirler ama "Hazmetmek" zo-run-da-lar.
OSMANLI85
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:30 am

bu gerçekten çok pis günah kokan bir insan denecek çok şey olabilir ama boşver
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:38 am

Başlığı silin derken sizinle herhangi birinin bu şekilde konuşmasına gönlüm razı değildir... bunlar insan sınıfında gezerken kıymetli insanlara hakaret ederek prim yapmaya çalışıyorlar.. sizlerle muhatap olup piyasa yapıyorlar.. asla denk değilsiniz varsa yerleri gidip diyelim diyeceklerimizi.. ama buraya onların sözleri girmesin.. yanlış anlaşılmışsam üzülürüm.. bizim safımız bellidir...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:39 am

Allah Razı Olsun ykmz kardeşim, ama bizler gitmeyelim bence, bırak geldiklerinde karşılarında bir Müslüman Birliği görüp dahada çatlasınlar İnşaallah
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:42 am

Allahım hocamı bu alçakların terbiyesızlıklerınden korusun, hocamı ağızlarına alan, bu kadar küfür sayan o dilleri tutulsun İnşaallah. kötu söz sahıbıne aittir. kendılerını rezıl etmekten başka bır sey gezmez ellerıne, Allaha havale edıyorum bu sapıkları
emirdagli
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:48 am

alaturca demiş ki:
hocam bazi yerleri bipleseydiniz insan utaniyor okurken ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_redface gerci o zaman bütün mesaji biplemek gerekiyordu. küfürden baska birsey yazmamiski zaten ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_redface

Kesinlikle katiliyorum,

Ancak ilgili bölüm alinti yapilir veya yazilan farkli sekilde verilir ve gereken cevap yazilirdi.
Burada tüm yaziyi alip okurlari rahatsiz edecek sekilde yayinlamak uygun olmamis
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:53 am

emirdagli demiş ki:
alaturca demiş ki:

Kesinlikle katiliyorum,

Ancak ilgili bölüm alinti yapilir veya yazilan farkli sekilde verilir ve gereken cevap yazilirdi.
Burada tüm yaziyi alip okurlari rahatsiz edecek sekilde yayinlamak uygun olmamis

Şu an gülerek sizleri seyrediyor yeni nikle üyelik açtı

İleriki saatlerde yine küfredecek

Biliyormusunuz bu kadar basit düşündüğü için insanlar bu cesareti buluyor

Küfredeni değil küfredileni hatalı bulmak

Güldürmeyin kendinize, küfredilmek hoşunuza gidiyorsa yazın adama bana küfür et kardeşim deyin

Sen karşılık vermeye kalktığında bende uygun olmamış diyeyim

En son ulvi tarafından Ptsi Mayıs 10, 2010 12:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 12:53 am

Kardeşim o dengesizler aynı şekil yazıp yollamış ne kadar seviyesiz olduklarını anlayın.. bunlar insan bile değildir nazarımda.. benim paramla üç kuruş etmezler... ve Rabbim çok merhamet sahibi ki bunlara da rızık veriyor nimet veriyor.. Allah çok büyük sabrediyor.. biz iki kelime tepki veriyoruz..
emirdagli
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 1:00 am

ulvi demiş ki:

Biliyormusunuz bu kadar basit düşündüğünüz için bu cesareti buluyor

ya susun gerçekten kızıyorum artık

Güldürmeyin kendinize, küfredilmek hoşunuza gidiyorsa yazın adama bana küfür et kardeşim deyin

yanlis anlamayin,
kimse küfredileni hatali bulmadi,lakin cevap verilirken usulune uygun cevap vemek gerekir.

Her yazi yayinlanmamali diyoruz sadece..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 1:01 am

ulvi demiş ki:
emirdagli demiş ki:
alaturca demiş ki:

Kesinlikle katiliyorum,

abim sen sıkma canını senin gibi olamdıkları için çırpınıyor zavallılalr allah herkese daimi iman senin ahlakın gibi ahlak versin inşş.
Türk Boyu
Yeni Üye

Yeni Üye
Türk Boyu

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 1:02 am

Kedi ulaşamadığı ete mırnav dermiş, bunları yazanlar o kadar soysuzki mırnav bile diyemiyorlar, hasetlerinden çatlayıp ölüyorlar

Kıskanın bakalım, kendinizi rezil etmekten başka bir iş yapmıyorsunuz

Böyle küfrettikçe insanlar annelerinizden şüpheleniyor şerefsizler
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 1:02 am

benzetmeyle adamın biri hırsılık yapsın sonra hırsızı görunce bu adam hırsız dıye söyleyınce ayıp etmiş mi oluruz yanı... hırsız kabahatli degıl ama ben ona hırsız dedım dıye ben suclu oluyorum öylemı.. bu nasıl mantıktır yaa
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 1:03 am

Lja demiş ki:
Allahım hocamı bu alçakların terbiyesızlıklerınden korusun, hocamı ağızlarına alan, bu kadar küfür sayan o dilleri tutulsun İnşaallah. kötu söz sahıbıne aittir. kendılerını rezıl etmekten başka bır sey gezmez ellerıne, Allaha havale edıyorum bu sapıkları

aminn.. amin..amin...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 1:05 am

emirdagli demiş ki:
ulvi demiş ki:

yanlis anlamayin,
kimse küfredileni hatali bulmadi,lakin cevap verilirken usulune uygun cevap vemek gerekir.

Tamam kardeşim sağolasın ama, bende üç sayfa dolusu edilmiş küfür var, bu koyduğum bir sene öncesinin küfrü

Sitelerinde Müslüman olup bizi eleştiriyorlar, sonra buraya gelip gerçek yüzlerini gösteriyorlar

İnsanlar onların kendilerini gösterdiği Müslüman Yüze kanmasın diye konuldu, örnek olarak

İçleri başka , dışları başka olduğunu anlasın diye

Bak bugün bir küfür edildi, küfür şahsıma olduğu için kaldırdım hemen
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 1:07 am

emirdagli demiş ki:
ulvi demiş ki:

yanlis anlamayin,

Siteye yeni üyesin kardeşim bilmediğin şeyler var veya işine öyle geliyor. bu bir ikincisi biz kime nasıl cevap vereceğimizi kusura bakma çok iyi biliyoruz usullerin hepsini de biliriz sen dert etme.vesselam
Zalim
Medaratör

Medaratör
Zalim

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 1:15 am

Evet Kimki Peygamber 'e Sahabe 'ye Evliya 'ya küfreder , eskaza hakaret eder bilsinki düşmanımdır ve ömrümün sonuna kadar onla manen uğraşırım

ulvi hoca hocamın sevdiği ve değer verdiği insan, kimki onu üzer bende onu ömrünün sonuna kadar çok üzerim

Bu küfürleri yazan kimse , insanlık dışı maymundan doğma şerefsiz bir hayvan

Onlarla görüşeceğim, bakalım benim kahretmek üzerine olan Dualarım ne kadar etkili görelim

İnşaallah
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 1:17 am

Bismillahirahmanirrahim
Rabbim girecegim yere durustlukle girmemi sagla cikacagim yerden de durustlukle cikmami sagla. Bana, tarafindan hakkiyla yardim edici bir kuvvet ver."
Amin Amin Amin
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 1:22 am

can-ı gönülden Amin Allahın kulu.
Türk Boyu
Yeni Üye

Yeni Üye
Türk Boyu

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 6:35 am

kimşe dilover kaypağı kurufasülye gibi nimetten saymasın boşa

O sadece ulvi hocanın merhameti sayesinde kurtuldu

İspatı aşağıdadır

Oturum Başlama: 11 Eylül 2009 Cuma

(01:45) .......: hepsi yıldırma
(01:45) .......: politikası
(01:46) .......: hudaiyiz dilaverkızak la........ydi bir ara yasaklandı
(01:47) .......: bende üyeymişim siteye
(01:47) adım: dilaver kızak
(01:47) .......: evet inkar edenler vardı zaten dilaverkızağında gitmesi için uğraştılar çok kızdı yazdı döktü ve yasaklandı
(01:47) adım: bunu daha önce duydum ama hatırlayamadım
(01:48) adım: necidir bu adam
(01:48) adım: üçüğncü duyuşum
(01:48) adım: iyimi kötümü

(01:48) .......: hudaiyiz de yönetici
(01:48) .......: bir dakka
(01:48) adım: hadi
(01:48) adım: Hüdaiizin sahibi omu yoksa
(01:49) .......: sahiplerinden biri
(01:49) adım: diğer sahipleri kimler
(01:49) .......: hatta onunla mesajlaşmıştım onu bulmaya çalışıyorum
(01:49) adım: niye
(01:50) .......: sitede şuan yönetici gözüküyor o söylemişti bana bu siteyi
(01:50) adım: bu adamı cinci diye bana şikayet ettile
(01:50) adım: r

(01:50) .......: hayır değil
(01:50) adım: Hadi
(01:50) adım: neci peki
(01:50) .......: ben esma çektim diye kızmıştı bana
(01:50) .......: rüyasını gördün mü dedi
(01:50) adım: bizden o zaman
(01:50) .......: adam izmirde ve kendince derviş
(01:50) adım: tmm
(01:51) .......: kafana göre esma çekemezsin dedi
(01:51) adım: doğru
(01:51) .......: la....... saydı döktü giderken
(01:51) adım: tmm
(01:51) .......: başka nick alıp geldi ve çıkarları dışında yazdığımız için yönetim bizi yasakladı dedi
(01:51) .......: asla cinci falan değil
(01:51) adım: tmm

.......................................................................
........................................................................

(02:14) .........: ee dilaverkızak şikayet edilecek kişimiymiş
(02:14) ..........: şikayet edenlerde maşa olabilir bence çünkü adam gayet uyarıcı yazmış
(02:15) ..........: şimdi anlıyorum hepiniz avsınız diyor gidin buradan diyor
(02:20) adım: hım doğru ama
(02:20) adım: uslüb çok bozuk
(02:20) ..........: çileden çıktığı zamanlar
(02:21) .........: küfür de etti siteden yasaklandıktan sonra
(02:21) adım: doğrudur
(02:21) adım: o anki ortamı ve gelişmeleri bilmediğim için birşey diyemem

............................................................................
...........................................................................

(05:30) adım: sen dilaver kızak iyi demeseydin
(05:31) adım: onu çarpıyodum biliyomusun sen kurtardın
(05:31) adım: ver sana zahmet

(05:31) .......: ama adam suçsuz sende gördün
(05:32) adım: zaten senden sonra vazgeçtim

ulvi hocam dilover kaypağı kendi başlık açıp hocanız olarak kabul edecek saygı duyacaksınız dediği için en baştan

Sen yücelttin sen kötülüyorsun demesinler diye fazla rezil etmek istemedi ve yazmadı

dilaver gittiği sitede küfürler ederek yasaklanan ve devamlı insanları tehdit eden bir şahsiyetti

Ve alay konusu oluyordu hatta arkasından langutideki mesajlar bile duruyordur hani dilover çarpamadın daha şeklindeki

ulvi hocaya şikayet edildi, yine tehdit ettiği bir insan tarafından

ulvi hoca adımı ver sesini keser dedi, sonra tek taraflı bilgiyle hareket etmiş olmamak için yukarıda yazışmalarını koyduğum kişiye sordu

Ve oda dilover hakkında iyidir deyince ulvi hoca acıdı, baktı birazda havas bilgisi var

insanlar alay etmesin saygı duysunlar diye onu siteye davet etti ve insanlara dilaver hocanızdır gerekli saygıyı göstereceksiniz dedi

onlarında yazışmaları var

bunuda arkadaşı dilaver müslüman ama garip biridir dediği için yaptı

ezilmesin, hırpalanmasın diye

Ama gelgelelim ufak kap tez dolarmış, doluncada kendini bir halt sanarmış

dilaver iki küç kişiden hocam lafını duyup saygı görünce kendini bir halt zannetti

Bu arada lah....... sitesinde kavga edilen ateist hindust kesmin uzantıları o zamanki forum ku..... ta kayıt yaptırdılar

ve genç bayanları kullanarak sitenin webmastere ve bazı üyeleriyle samimiyet kurmaya kalktılar

ulvi hoca webmastere kızınca, webmaster tarafından bir bayanla birazcık sohbet uğruna satıldı ve aynı durum başka üyelerdede oldu

o insanlar bir bayan uğruna kalleşlik yapıp yediği kabı kirletiler

Bu arada lah.... den gelen bu ateist hindust kesim baktıki dilover kaypak salak ve mal bir herif pohpohladılar, hocam sensin deyip tasmasız köpek olarak kullandılar

arkasındanda yukarıdaki gibi küfürler edip alay ettiler

dilover kaypak denilen şerefsiz ise post sevdasına düşüp, iki tane şerefsizin kendini kullanmak için yaptığı sahte yağcılık ve yalakalığa kalkarak ulvi hocaya itlik yapmaya kalktı

yani iki tane hindust yapılının tasmasız köpeği oldu

hindustlardan ulvi hocaya açıktan sataşan olmadı

e niye sataşsınlarki maşa varken elle ateş tutulurmu, dilover gibi mal vardı ellerinde, onu kullandılar

dilover ulvi hocanın şarlatan olduğuna Allah 'ı Şahit tuttu, ama ulvi hocanın şarlatan olmadığı gün gibi ortadaydı gelen teşekkürlerle

peki şahit tuttuğu allahı kimdi ( Allah kimseyi nefsini ilah edindirmesin belkide olabilir )

dilover tuttu Ayet köpeğe yedirilebilir yazdı, tuttu göbeğe yazı yazılabilir yazdı

dilover bu olaylar olmadan önce sitenin sohbet alanında Namaz üç vakit kılınabilir yazan bir insanla kavga etmiş tehditler savurmuştu

bu olaylar olupta , iki tane asılsız ve satılmışla başbaşa kalınca birde ona yöneticilik verdiler sitede

o hindustlardan bazıları koskoca başlık ve konu açtı namaz üç vakit kılınabilir diye

Biz yazdık dilavere kaldır şu konuyu kaldırmadı, dedik ne o Müslüğmanlık bittimi cevap yok

yani dilover kaypak her zamanki kaypaklığını gösterdi ve kendi nefsaniyeti uğruna Allah 'ı Şahit tutu,

iki kişi hocam desin diye kalleşlik yaptı

post uğruna kendini sattı, ufak kab nolacak, gitti kendini mal olarak kullananların eşeği sıpası oldu

ve ulvi hocam tarafından cezalandırıldı, Manevi Alemle tüm irtibatı koparıldı

Şu an manevi almele ilgili hiçbir görüntüsü, hissi, duyumu yok vede gücü

Zaten öncedende yoktu vefk ve muskalarla tedavi etmeye kalktığı hastalardan iki tanesi intiharın eşiğine gelmişlerdi yine ulvi hocam acıdıda düzeltti yazışmaları vardır hala

Hatta biri teşekkür sayfasında geçer

ulvi hocamın tedavi için yaptığı tek şey bu dilover kızağın yaptığı vefk ve muskaları bozmaktı, bozulur bozulmaz hastaların ikiside düzeldi

Salakta daha vefk ve muska yapacak bilgi yok daha yarım yamalak bilgisiyle insanların başını belaya sokuyor şerefsiz

Onu kullananlar onu pohpohlamak için hocam derler gavs deden derler, o gidince seninde hocanında gavs dedeninde der ve küfrederler

Allah kimseyi şerefsiz aklı kıt mal yapmasın

ama zaten onlar kendilerini rezil edcekler, yarın bir gün dilover kaypakla işleri bitsin o zaman görücez

yeterki çıkarları ters düşsün
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 6:51 am

s.a abi eline sağlık güzel yazmışsın fakat bir yerde sana katılmıyorum

ulvi abinin maneviyatı sadece teşk. belli değil biz onu mana aleminde görüyoruz

ulvi abi sıradan biri değil onun için bu söylem bana az ve yetersiz geldi

ALLAH c.c zalimleri ve içindekileri bilir

başka söze hacet yok

abim yolun açık olsun

seni çekemeyen anten taksın:)
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 7:59 am

Bu serefsiz soytarilar ULVI HOCAM in ilmini kiskandiklarindan ne yapacaklarini sasiriyorlar. ama bir atasözü var . onlari cok güzel acikliyor
eceline susamis köpek cami duvarina isermis..
alaturca
Yeni Üye

Yeni Üye
alaturca

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 8:08 am

ulvi demiş ki:
emirdagli demiş ki:
alaturca demiş ki:

Kesinlikle katiliyorum,

Hocam konuyu bilmeden lafa karistigim
icin hakkinizi helal edin. Ben mesaji okurken icerigini böyle bir siteye
yakistiramadigim icin öyle yazdim.
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 8:28 am

üff hep aynı insanlar aynı cümlelerle nereye gitsek peşimizdeler..bu kaçıncı site ..
.e küfreden vatandaş
yeter artık herkesin aklı var fikri var kimin dolu kimin boş olduğu belli...
rahat bırak hocalarımızı ve bizi...

yenilen pehlivan güreşe doymazmış ..küfredenin hali de bu
fehmi
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 2:55 pm

valla buradakı kıslerden herkezden allah razı olsun bu kısı carpılmıs bır seytan musallat olmus ve 3 harflılewr musallat olmus bır allah dostuna boyle kelımler yakıstırbda soyleye bılyıorsa cenabı allah onun günahlarını affetsin demek düşer bana bu yazdıklarını mesela ben olsam aynı karakterle cevab verırdım ama ne buyukkı ulvı hocamız onu islah etmekle meşguluyet sarf etmıs buda buyuk bir ınsanlık herkez yapmaz
ulvi hocam allaha emanet ol
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 8:50 am

Terbiyesizlikleriyle nasıl bir kişiliğe sahip olduklarını gösteriyorlar zaten.Benim anlamadığım bir insan bu kadar düşer mi?Hiç mi korkmaz Allah'tan?Ulvi hocam,sizi çok kırmışlar ama onların istedikleri de sizin gitmeniz ve meydanı onlara bırakmanız değil mi?böyleleri imanmızı sömürmeye çalışıyor hocam.duayla geri dönmenizi beliyoruz.Allahım hepinizden razı olsun hocam
Geylani
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz   ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 12:34 pm

Zalimler için yaşasın cehennem !!!

Yahu, gavsa ve tekkelere ve ümmeti muhammede insan nasil küfür eder???

Hic Allah korkusu yokmu bu insanda, subhanallah.

Gercekten o insana aciyorum,

Seytan´da isini iyi biliyor!!!

ulvi abinin maneviyatı tartışılmaz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulviyim ben ulvi olur uçarım -ich bin ein ulvi, wie ein ulvi fliege ich
» Gridir Teoriler oysa yeşildir hayatımın Altın Ağacı Ulvi abimin rengi...Teşekkürler Ulvi abim...
» ULVİ HOCAMIZDAN BİN KERE RAZI OLSUN ULVİ HOCAMIZI GÖRDÜKCE SANKİ PEYGAMPER GÖRMÜŞ GİBİ OLUYORUM
» Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )
» Ulvi hocam