iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )

+23
ahmet 42
gökkuşağı
Gerçeğin Sesi
birgül79
AbdulkadirGeylani
ilim hoca
istpamuk
mümine sultan
Havas-Hoca
yazgüneşi
nisra
Emir Sultan
kübra2
islam73
siyahım
maviay
xömerrx
gulumse_hayata_
Lamekan
siyang
gülsüm
dua20
ulvi
27 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Empty
MesajKonu: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:05 pm

Ben Hatip Ulvi Alptürk namı değer ulvi Hoca

Bakın kişisel bilgilerimi burda paylaşayım dostlar bilsin tanısın, düşman olanlar manevi gücünü göstersin.

Adım Soyadım hatip Ulvi Alptürk

Doğum Tarihim 09.09.1976

Doğum Yerim Adana Merkez

Yaşadığım Yer Sakarya

Anne Adım Zübeyde

Elhamdulillah Müslümanım ve Ehli Sünnetim

Bulunduğum Sitem ByNokTa.com ( yani İslami Gizli İlimler Sitesi diğer adıylada Gizli Alemdir )

Fazla yazmıyorum zaten anlayan anladı
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:11 pm

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM ALLAH SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SİZİ COK AMA COK SEVİYORUZ
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:15 pm

Allah hepimizden Razı Olsun kardeşim Amin, sevginiz kalplerinizdeki güzelliktendir bende sizleri seviyorum. Teşekkür ederim.
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:17 pm

valla hocam yazmakla ibtmez İNANKİ KALBİMDE ANNEM KADAR BABAM KADAR ALLLAHIM KADAR COK SEVİYORUM SİZİ VALLA SEVGİYİ HİC ANLATAMAM HOCAM
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:24 pm

Babanın evlada evladın babaya güvenemediği bu devirde öyle bir güven veriyorsunuzki bizlere Hocam Allah razı olsun sizden.. Çok yoğunsunuz farkındayım ama Hocam özelinize mesaj yazdım bakıverirmisiniz..
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:28 pm

Hepimiz çok seviyoruz hocamızı o bizim koruyucu meleğimiz herşeyiyle mükemmel hocamız abimiz...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:47 pm

dua20 demiş ki:
valla hocam yazmakla ibtmez İNANKİ KALBİMDE ANNEM KADAR BABAM KADAR ALLLAHIM KADAR COK SEVİYORUM SİZİ VALLA SEVGİYİ HİC ANLATAMAM HOCAM

Allah Razı Olsun kardeşim kalbindeki saflığın ve hüsnü niyetin beni onurlandırmasıdır sadece
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:47 pm

gülsüm demiş ki:
Babanın evlada evladın babaya güvenemediği bu devirde öyle bir güven veriyorsunuzki bizlere Hocam Allah razı olsun sizden.. Çok yoğunsunuz farkındayım ama Hocam özelinize mesaj yazdım bakıverirmisiniz..

Allah hepimizden Razı Olsun kardeşim , İnşaAllah şimdi bakıyorum
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:48 pm

hocam bende yazdım hocam aro
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:49 pm

Tmm Dua 20 kardeşim bakıyorum İnşaAllah şimdi
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:50 pm

aro olsun valla gördügünüz göz işitniz kulak olayım hocam allah razı olsun aro
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 1:08 pm

hocam bende mesaj yazdım lütfen benim mesajımıda okyun...
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 4:53 pm

Rabbim sizi gönlümüzden de başımızdan da eksik etmesin,
ne muradınzı varsa versin inşallah,
gulumse_hayata_
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 5:36 pm

Allah senden bin kere razı olsun abim...seni cok seviyorum..
xömerrx
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 7:59 pm

Allah sizden milyarlarca defa razı olsun seni canı gönülden seviyoruz ..iyiki varsın
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 9:38 pm

ALLAH razı olsun hocam.
siyahım
Normal Üye

Normal Üye
siyahım

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 9:44 pm

sabırla bizi dinliyorsunuz iyiki varsın hocam...
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 11:16 pm

masallah hocama aslan gibi yüregi var .bakiniz hocam kendisi icin nikinin üstünde yaziyor ZALIME ALP MAZLUME EREN.
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 11:29 pm

hocam RABBİM Sizleri tüm kötülük ve kötülerden korusun inş. ALLAHA emanet olun hocam.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 11:43 pm

Selamün Aleyküm,Allah Razı Olsun Can Hocam,iyiki varsınız.Cenab-ı Allah sizden Gani Gani razı olsun,sizleri yetiştiren Hocalarımızdan Gani Gani Razı Olsun.Yüce Mevlam İlminizi arttırsın,başımızın tacı yapsın,bizleride sizlerin gölgesinden eksik etmesin.Cenab-ı Allah Bol Bol meyve vermenizi nasip etsin.İyiki varsınız Can Hocam.ARO.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 8:51 am

Allah Razı Olsun sizden Ulvi hocam herbirimizle tek tek hiçbir çıkar gözetmeden allah rızası İçin uğraşıyorsunuz Rabbim sonsuz kez Razı Olsun

Rabbim 2 cihan nuru Peygamber Efendimiz SAV Hz. ile komşu eylesin sizleri ve bu dünyada müjdesini alırsınız inşaallah
yazgüneşi
Normal Üye

Normal Üye
yazgüneşi

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 10:11 am

Selamun Aleyküm Hocam, sizin Ulvi olarak yetiştirilmenize emeği geçen Hocalarımızdan Rab'bim Razı olsun. Allah c.c. yar ve yardımcınız olsun. Dualarım sizinle Allah'a Emanet olun....
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 4:32 pm

Allah c.c. razı olsun ulvi hocamızdan
demek istediği açık ve nettir
bütün bilgilerimi verdim
gücü yeten, birşey yapabilen varsa buyursun yapsın
HODRİ MEYDAN diyor...

biz hatip kardeşimizi biliriz. bilmeyenlerde öğrensin
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 4:37 pm

ALLAH c.c ulvi abimden razı olsun rabbim onu yetiştirenlerden binlrece kere razı olsun inşaallah

manevi alemlere dalarak
ümmeti muhammedi çakallardan koruyan
dostunu yanında zalimin karşısında olan
aslan parçası ulvi abimizdir o.

nerde bir hasta var ise yardıma koşar
para pul istemez kuru bir teşk. ister
bir insan anca bu kadar mütevazı olur
aslan parçası ulvi abimizdir o

zalime alp mazluma eren
sevdiklerini baş tacı yapan üzmeyen
nerde bir zalim varsa başını ezen
aslan parçası ulvi abimizdir o
istpamuk
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: hocam merhabalar   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 4:43 pm

Hocam allah rızası için banada yardım edermisiniz cok ama cok ihtiyacım var ve maddi sıkıntılarımdan dolayı hiç birşey yapamıyorum.Sitenizi bulduğuma o kadar sevindimki anlatamam .Allah rızası için banada yardım edermisiniz .31 yaşındayım ve kısmetim de kapalılık var diye düşünüyorum kime gitsem öyle söylüyorlar ve ben imkansızlıktan hiç birşey yapamıyorum bende hayırlısıyla yuva kurmak istiyorum.lütfen hocam yardım edermisiniz Adım birgül ,anne adım gülten 31 yaşındayım acaba üzerimde gerçekten büyü varmı eğer varsada bana bununla ilgili yardım edermisiniz gerçekten sizin yardımınıza cok ihtiyacım var ve size canı gönüldende inanıyorum hocam .Allah razı olsun sizden
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 11:25 am

HAVVASUL_ESRAR demiş ki:
Allah c.c. razı olsun ulvi hocamızdan
demek istediği açık ve nettir
bütün bilgilerimi verdim
gücü yeten, birşey yapabilen varsa buyursun yapsın
HODRİ MEYDAN diyor...

biz hatip kardeşimizi biliriz. bilmeyenlerde öğrensin

ulvi abiye savaş açacak adamın vay haline affraid

Allah razı olsun ulvi abiden Smile
http://ilimhoca.tr.gg/
AbdulkadirGeylani
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:26 pm

Vesvesem vardi ulvi hocam tedavi etti, nefes alamadigm oldu ulvi hocam tedavi etti, aklimin gidip geldigi oldu ulvi hocam tedavi etti. Ulvi hocam sayesinde tek rahatsizlik birakmadi. Oyle Allahimin sevgili kuludur HIZIR HOCAM
birgül79
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 10:43 am

Ulvi hocam banada bakım yaparmısınız lütfen adım birgül 31 yaşındayım kısmetimle ilgili herhangi bir kapalılık varmı acaba hocam
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 11:40 am

Ulvi Hocam sizi RABBİM başımızdan eksik etmesin...

üstümdeki kötülükleri aldınız, sıkıntılarımı giderdiniz ALLAHIN izniyle...

akşamdan beri mucizevi bir şekilde tüm dünyada tıppın çaresi yok dediği hastalığımı geçirdiniz...

size ne kadar dua etsem azdır hocam...

inşallah RABBİM sizi H.z Muhammed s.a.v. efendimize komşu eyler...

a.r.o. hocam hürmetlerimle...
birgül79
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 11:54 am

ulvi hocam size daha önce rumuzumla baktırmıştım kısmetimle ilgili şimdi ismimle bakarmısınız acaba .Adım birgül anne adım gülten.
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 3:24 pm

ulvi demiş ki:
Ben Hatip Ulvi Alptürk namı değer ulvi Hoca

Bakın kişisel bilgilerimi burda paylaşayım dostlar bilsin tanısın, düşman olanlar manevi gücünü göstersin.

Adım Soyadım hatip Ulvi Alptürk

Doğum Tarihim 09.09.1976

Doğum Yerim Adana Merkez

Yaşadığım Yer Sakarya

Anne Adım Zübeyde

Elhamdulillah Müslümanım ve Ehli Sünnetim

Bulunduğum Sitem ByNokTa.com ( yani İslami Gizli İlimler Sitesi diğer adıylada Gizli Alemdir )

Fazla yazmıyorum zaten anlayan anladı

ALLAH c.c. sizin gibi müstesna insanları korusun hocam şerlerini kendi başlarına çevirsin aminnn

birgül79
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 9:34 pm

ulvi hocam müsaitmisniz bir şey sormak istiyorum
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 9:35 pm

birgül buyur kardeşim bide kardeşim bizlerde rumuz isim hepsi aynı şeydir. farketmez İnşaAllah
birgül79
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 9:42 pm

hocam bu kadar cabuk cevap yazdığınız için allah binlerce kez razı olsun sizden .İnanın sizin bakımınıza o kadar ihtiyacım varki.Sizden ricam kendi adımla baksanız beni o kadar cok sevindirirsinizki hocam anlatamam.Gerçekten kendimi cok caresiz ve mutsuz hissediyorum artık bende hayırlısıyla bir yuva kurmak istiyorum hocam .Ne zaman kısmet olacak banada evlilik bilmiyorum.Adım birgül anne adım gülten.İyiki sizi tanımışım hocam beni bu konuda şimdi eğer müsaitseniz aydınlatırsanız cok sevinrim hocam.Allah razı olsun hocam.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 9:43 pm

Birgül kardeşim şu an içine bir açılma ve üzerine bir hafifleme gelmeye başladımı
birgül79
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 9:45 pm

hocam sizinle konuşurken içim hemen rahatlıyor.benim bu kısmetsizliğim ne olacak hocam neden kaynaklanıyor acaba.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 9:47 pm

Kardeşim zamanında düşmüş olduğun bir boşluğun vardı, kısmet durumuna bu boşluğun mani oluyordu İnşaAllah çıkarıldın. Burdan Ötesini Rab 'bim Bilir ancak
birgül79
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 9:50 pm

Allah razı olsun hocam size bütün kalbimle inanıyorum ve güveniyorum Rabbim tez zamanda hayırlısını nasip eder inşallah.Hakkınızı helal edin hocam.hayırlı geceler
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 9:53 pm

Amin hepimizden kardeşim, Hayırlısıyla İnşaAllah, Hayırlı Geceler
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 10:39 pm

Dışarıda bir sitede arkamdan bir senedir çarpacağım diyen sahtekar şahsa karşı yazıyorum

Önce dediki anne ismini bilsem çarpıcam bir sene önce, gittim kendi elimle verdim Smile

yine gerizekalılık krizi tutmuş üç beş basamakta çarpacakmış beni Smile

Bende işi kolaylaşsın diye yine veriyorum bilgilerimi Smile

Kardeşler beni üç beş basamakta çarpacak olan varsa buyursun çarpsın diye veriyorum bilgilerimi

Hoş bu sahtekarlar bir senedir beni çarpacaklarını söylerler bir senedir bilgilerimi verrim ama Smile

Hadi palyaço sürüsü, topunuz bir araya gelinde okuyun bana, bildiğiniz ne kadar hadim hüddam , cin şeytan ifrit varsa yolların üstüme

Hadi yapında size sahtekar demiyeyim üç kağıtçı palyaço sürüsü

Smile Smile Smile Smile

Ya sizin bu komedyenliğiniz olmasa ben neye gülerdim merak ediyorum Smile
ahmet 42
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 3:22 am

ALLAH keder vermesin hep güldürsün insallah
yazgülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 4:13 am

Hocam gerçekten sizi tanımaktan mutluluk duyuyorum.Hocam bir derdime çare buldunuz şimdi ki sıkıntım evliliğimin bitmemesi ve evime dönmek hocam eşim dava açtı lütfen aklını toplayıp boşanmaktan vazgeçmesi için yardım edermisiniz lütfen hocam.Hocam siz ne dertlerer çareler buluyorsunuz beni çok yıpratan bu derdimi lütfen çözün hocam sayenizde yuvam yıkılmaktan kurtulsun artık dayanamıyorum Ulvi hocam lütfen yardım edin.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 11:03 pm

Allah Razı Olsun kardeşlerim, burda şifa ve çözüm arıyan her kardeşimiz için Dualar edilecektir İnşaAllah
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 11:34 pm

zaten hep bizim daha iyi olmamız için kendını vakfettın hocam. bunun kaşılıgı hıc bır teşekküre sıgamaz Rabbım ganı ganı razı olsun senden ve görevlendırdığin abılerımden. herseyı bırak şu hayatta ınsanın guven duyabılıcegı bır dostunun olması en guzel şans. iyiki varsın ve dilerımki hep bizimle olursun. sevgıler hocam
yazgülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 12:21 am

Allah razı olsun hocam hayatımda ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum Allh sizleri korusun hocam binlerce kez teşekkürler iyi ki varsınız.
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 10:57 am

Hocam,can hocam içim öyle doluki gözyaşlarımı tutamıyorum.Rabbim niyetleri neyse kendilerine döndürsün.Rabbim sizin ilminizi de arttırsın,başımızın tacısınız,Rabbim başımızdan da gönlümüzden de eksik etmesin sizi.Sizi çok seviyoruz hocam,Rabbim her daim bahtınızı basiretinizi açık etsin
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 1:02 pm

nasıl büyük bir yürektir ki her atışında yardıma ihtiyacı olan için çarpar nasıl bir gönüldür ki herkese yetmeye çalışır hiç mi yorulmaz hiçmi sıkılmaz bıkmaz usanmaz..... günümüz bananeciliği,bana dokunmayan yılan binyıl yaşasıncılığında nasıl büyük yüce bir güçtür aklım almıyor ne büyüksünüz hocam,hocalarım hiçbir çıkar gözetmeden karşılık beklemeden inanmak zor anlamak anlatmak zor... gönlünüzden kopan dudaklarınızdan dökülen her dua için Allah razı olsun yar ve yardımcınız olsun...
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 1:45 pm

SENİN ADINA KURBAN HOCAM HATİP ULVİ ALPTÜRK ALLAH RAZI OLSUN
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 6:48 am

Allah Razı Olsun kardeşim, hepimizden ve hepinizden Amin.

sadece gönüllerinizin güzelliğidir.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )   Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca ) Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 8:36 am

maşaALLAH,subhaneALLAH, barekALLAH
RABBİM NAZARDAN KORUSUN İNŞAALLAH
KARDEŞLİĞİMİZ BOZULMASIN AMİN...

Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FACEBOOK TA ULVİ HATİP ALPTÜRK FUN CLUB ARTIK DÜNYAYA AÇILIYORUZ KISKANANLAR ÇATLASIN
» asaf hoca islam73 hoca ve ulvi hocam cok tesekkuler
» Önce Allah'a şükürler olsun. Sonra ulvi hoca, emir hoca ve bütün bynokta üylerinden Allah razı olsun.
» ulvi hoca
» ULVİ HOCA SAOL