iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gridir Teoriler oysa yeşildir hayatımın Altın Ağacı Ulvi abimin rengi...Teşekkürler Ulvi abim...

2 posters
YazarMesaj
kurbaaam
Yeni Üye

Yeni Üye

Gridir Teoriler oysa yeşildir hayatımın Altın Ağacı Ulvi abimin rengi...Teşekkürler Ulvi abim... Empty
MesajKonu: Gridir Teoriler oysa yeşildir hayatımın Altın Ağacı Ulvi abimin rengi...Teşekkürler Ulvi abim...   Gridir Teoriler oysa yeşildir hayatımın Altın Ağacı Ulvi abimin rengi...Teşekkürler Ulvi abim... Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 10:10 pm

Binlerce boş lafın teorinin kasvetiyle etrafına sıkıntılı bekleyişler saçmaktansa, kısa bir merhabanın ardından büyük mutluluklara vesile olan Ulvi abime binlerce teşekkürler ... Allah razı olsun binlerce kez ... bugün yaşadığım mutluluğu tarif edemem...sen benim hayatımın Altın Ağacısın Ulvi abim ...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Gridir Teoriler oysa yeşildir hayatımın Altın Ağacı Ulvi abimin rengi...Teşekkürler Ulvi abim... Empty
MesajKonu: Geri: Gridir Teoriler oysa yeşildir hayatımın Altın Ağacı Ulvi abimin rengi...Teşekkürler Ulvi abim...   Gridir Teoriler oysa yeşildir hayatımın Altın Ağacı Ulvi abimin rengi...Teşekkürler Ulvi abim... Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 6:11 am

Allah Razı Olsun benim güzel ve saf kalbli kardeşim, Maşaallah Rab 'bim kalbini ve hiçbirimizin kalbini bozmasın Amin

Rab 'bim mutluluğunu daim eylesin öbür cihandada Nasib Eylesin bunları bizede Nasip Etsim Amin

Maşaallah

Sende benim altın kalpli kardeşim

İki cihandada mutluluğun Daim Olsun kardeşim, İnşaallah daha güzel mutluluklara
kurbaaam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Gridir Teoriler oysa yeşildir hayatımın Altın Ağacı Ulvi abimin rengi...Teşekkürler Ulvi abim...   Gridir Teoriler oysa yeşildir hayatımın Altın Ağacı Ulvi abimin rengi...Teşekkürler Ulvi abim... Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 9:27 am

teşekkür ederim canım abim...inşallah buradan herkesin mutluluk haberlerini duyarız...bana bunları hissettirdiğin için çok teşekkür ederim...dünyada insanları karşılıksız seven karşılıksız yanında olan birine rastlanabileceğini bana gösterdiğin için allah senden razı olsun...

Gridir Teoriler oysa yeşildir hayatımın Altın Ağacı Ulvi abimin rengi...Teşekkürler Ulvi abim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi abim, haydar abim özelden mesaj yolladım ne olur bakın
» SELAMNALEYKÜM ULVİ ABİM
» ulvi abim acill
» ULVİ ABİM OKURMUSUN
» teşekkürler ULVİ HOCAM