iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tessekkür ederim Ulvi hocam

4 posters
YazarMesaj
narin
Yeni Üye

Yeni Üye
narin

Tessekkür ederim Ulvi hocam Empty
MesajKonu: Tessekkür ederim Ulvi hocam   Tessekkür ederim Ulvi hocam Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 10:15 pm

Ulvi hocam bugün yine mucizevi olaylar yasatiniz bize. Kendi gözlerimle sayit oldum. Benim derdime deva oldunuz doktorlarin defalarca arayip bulamadigi hastalima sifa buldunuz. ALLAH sizden razi olsun. Size ne yazsam az. Allah size saglik, kuvvet, mutlulugunuzu daimi ve ömür boyu sürdürsün. ALLAH razi olsun sizden.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tessekkür ederim Ulvi hocam   Tessekkür ederim Ulvi hocam Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 10:53 pm

Hepimiz adına Amin kardeşim, Rab 'bim Razı Olsun Şifanı Daim Etsin, teşekkür ederim
narin
Yeni Üye

Yeni Üye
narin

MesajKonu: Ulvi hocam acil zor durumdayim   Tessekkür ederim Ulvi hocam Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 11:40 am

Hocam, bende musallatla büyü tekrarlandi. Iki bebegimle zor durumdayim. Daha önce iki kez yardim etmisdiniz ve manevi sorunumu cözmüsdünüz. Simdi ayni olaylar tekrar ediyor. Allah ricasi icin bakim yapabilirmisiniz.

güncel
narin
Yeni Üye

Yeni Üye
narin

MesajKonu: Geri: Tessekkür ederim Ulvi hocam   Tessekkür ederim Ulvi hocam Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 10:08 pm

Selamun aleyküm hocam , özele yazdim lütfen bakarmisiniz. Yardiminiza ihtiyacim var. AEO
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tessekkür ederim Ulvi hocam   Tessekkür ederim Ulvi hocam Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 10:17 pm

İnşaAllah bakarım kardeşim
narin
Yeni Üye

Yeni Üye
narin

MesajKonu: Geri: Tessekkür ederim Ulvi hocam   Tessekkür ederim Ulvi hocam Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 11:03 pm

hocam insallah hersey yolundadir benim hakkimda?
narin
Yeni Üye

Yeni Üye
narin

MesajKonu: Geri: Tessekkür ederim Ulvi hocam   Tessekkür ederim Ulvi hocam Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 11:53 pm

Hocam allah razi olsun sizden her ne derdim olursa hemen imdadima hazirsiniz. Insallah sizi bos yere mesgul etmemisimdir. Tekrar tekrar Allah razi olsun sizden. Allah basimdan eksik etmesin sizi. AEO
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Tessekkür ederim Ulvi hocam   Tessekkür ederim Ulvi hocam Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 12:51 pm

Konular tarafımdan birleştirildi , lütfan kendi başlığınızda devam edin kardeşim sitemizde gereğinden fazla konu yüklemesi oluşmakta selamla
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tessekkür ederim Ulvi hocam   Tessekkür ederim Ulvi hocam Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 1:43 pm

gespents teşekkür başlıklarını birleştirme kardeşim lütfen, onlar ayrı ayrı kalsın.
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Tessekkür ederim Ulvi hocam   Tessekkür ederim Ulvi hocam Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 2:08 pm

ulvi demiş ki:
gespents teşekkür başlıklarını birleştirme kardeşim lütfen, onlar ayrı ayrı kalsın.

Tamam abi ,ama kardeşlerimiz sounlarını ilk yazdıkları başlıktan devam etsinler inşallah , abi site artık kaldırmıyo onun için yoksa sorun olmaz ama teşekkürler tek başlık halinde bırakırım selamla abim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tessekkür ederim Ulvi hocam   Tessekkür ederim Ulvi hocam Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 2:16 pm

Aleyküm Selam Allah Razı Olsun kardeşim
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Tessekkür ederim Ulvi hocam   Tessekkür ederim Ulvi hocam Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 9:30 pm

ALLAH RAZI OLSUN HOCAMM.

Tessekkür ederim Ulvi hocam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» teşekkür ederim ulvı hocam
» teşekkür ederim ulvı hocam
» COOOOOOOOOOOOK Tesekkür ederim hocam,
» Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.
» Ulvi Hocam Allah Razı Olsun Nasıl Teşekkür Ederim Bilmiyorum