iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin

+21
fraude
lale34674
islam73
ebu damdam
nursima
hilal
kocareis
hayy
yesilhilal
kizilelma98
gulumse_hayata_
türkislam74
kelebek
kurbaaam
Lja
narin
Emir Sultan
akra
yonca
mümine sultan
ulvi
25 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Empty
MesajKonu: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:05 pm

Krdeşlerim herkes teşekkür yazısnı lütfen açıklamalı yazsın. Amaç teşekkür almak değil, bizlere iftira atan sahtekarların oyununu bozmak

En son ulvi tarafından Perş. Kas. 11, 2010 6:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:12 pm

ABİM BİLKİ BU ACİZ BACIN ÖLENE KADAR SAN DUACI SANA TEŞK. YETMEZ VALLA
SEN BİR TANESİN SENİ YETİŞTİREN ANADAN BABADAN RABBİM BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:15 pm

mü'mine sultan demiş ki:
ABİM BİLKİ BU ACİZ BACIN ÖLENE KADAR SAN DUACI SANA TEŞK. YETMEZ VALLA
SEN BİR TANESİN SENİ YETİŞTİREN ANADAN BABADAN RABBİM BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN

Kardeşim hepimizden Rab 'bim Razı Olsun, aslında güzel olan benim huyum değil senin sabırlı, cefakar kalbin. Rab 'bim Bozmasın

Sabır konusunda örnek almaya çalışıpta henüz başaramadığım bir kardeşimsin haberin olsun
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:33 pm

Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Kirmizi_gul
abime layık değil ama kabul ederse bacısını çok sevindirir
selam ve dua ile..
yonca
Normal Üye

Normal Üye
yonca

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:41 pm

ULVİ HOCAM Rabbim Ömrünüzü Hak yolunda Ve Sevdiklerinizle Geçirmeyi ve Her daim Hakkınızdan Hayırlılarını Nasip etsinTeşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Nokta

Rabbim Sıkıntılı Günlerinizde Aydınlıklara Ulaştırmayı Ve Daim Yüzünüzün Gülmesini Nasip EtsinTeşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Nokta
akra
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Ulvi hocama gönülden tekrar tekrar tesekkürler   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:50 pm

.Allah cc nin izniyle Ulvi hocamin vesilesiyle SIKINTILARIM gecti.Baska yerde zamanda parada kaybetmeyin.Hocamizdir,basimizin tacidir.O bizim icin karsiliksiz bunlari yaparken kul hakkindan korkarim hakkini vermedigim zaman.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 9:41 pm

Selamün Aleyküm,Hocam Cenab-ı Allah İlminizi arttırsın,Emir ve Yasaklarına Riayet ederek yaşayan Kullarından Eylesin,Cenab-ı Allah'ım İlminizi arttırsınki bol bol meyve veresiniz.Cenab-ı Allah'ım sizleri başımızdan eksik etmesin.İyiki varsınız Hocam.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
narin
Yeni Üye

Yeni Üye
narin

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 12:30 am

Sayin hocam,

simdiye kadar bana bu hususda ilk karsiliksiz yardim eden, izledigim kadar sabah aksam demeden bizler icin var olan, tanidigim ilk insan sizsiniz.
Sizin bize verdiginiz hismetti hic bir seyle hakkiniz ödenmez. Ne kadar tesekkür etsemde az. Ancak dualarim sizinle olacak. ALLAH sizden razi olsun.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 1:43 am

Bence de senı rahatsız etmesin hocam. yanı bır dua etmek, bır teşekkür etmek ne kadar zor olabılır hocam anlamıyorum bu ınsanları, sankı ceplerınden cıkıyor. sen kı mesaini, ilmini bizim sıkıntılarımızdan kurtulmamız için KARŞILIKSIZ paylaşıyosun!!!

Hz. Ali ne demiş "bana bir harf öğretenın kırk yıl kölesi olurum" e sen bıze resmen yenı bır sayfa açıyosun hayatımızda, hem de bız hıç bır çaba sarfetmeden ((aaa ama tabı sana sıkıntımızı yazarken parmaklarımız yoruluyo, aman aman ne kadar yorucu ))

Bu iyiliğinin ederı, değerı kaldı kı teşekkürlerle ödenicek gibi degıl, bız zaten mahcup oluyoruz sana karşı. bırak bu boş insanları, bu odunlar için o güzel yüreğin burkulmasın. Allah senı, aileni her daım korusun hocam, MaşaAllah ilmine bilgine
kurbaaam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 9:52 am

abim bize herşeyi öğretirken sen , hayatımıza aydınlık gelmesine vesile olup kendi hayatını özelini bizim için hiçe sayarken , teşekkür kelimesi yetmez , onun çok daha üzerinde bir kelime lazım ama daha bulamadım düşünüyorum o kelimeyi bulamazsamda sözlüğe ben katıcam ... hayatımızın altın ağacı...
kelebek
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 9:56 am

arkadaslarımda bu siteyi tavsiye etmek istiyorum .çok güzel bir site ulvı hocamda sagolsun aydınlatıyo .sadece dualar edın dıyo .çok teşekürler hocama
.
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 9:01 pm

Sayin Hocam ALLAh sizden Sayisizca razi olsun ben bugüne kadar karsiliksiz iylik yapan bir insana raslamadim.
Yüce yarabbim Sizin annenizin, babanizin ve sizi yetisdiren hocalarin mekanlari cennet olsun ve Ruhlarizi sehitler mertebesine ulastirsin.
Size Dil uzatanlarin ve iftira atanlari yüce YARABBIM CEHENMENLE cezalandirsin ve Cennet yüzü Görmesinler.
ALLAH size GÜC ve SABIR versin. Tekrar ALLAH razi olsun. Ben ve ailem ellerinizden öperim .

Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Moz-screenshot-6Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Blumen00084%5B1%5DTeşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Projekt5
Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin 78332898Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Blumen00083%5B1%5D
Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin 84fc6213c70be925325b3077b21688d8%5B1%5DTeşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Moz-screenshot-2Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Moz-screenshot-3

Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin 84fc6213c70be925325b3077b21688d8%5B1%5D

En son türkislam74 tarafından Cuma Nis. 02, 2010 1:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
gulumse_hayata_
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 9:13 pm

Abi ,sen süpersin.. Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_biggrin Allah senden bin kez razı olsun..önce Allah ın sonra da senin sayende annemin ayağındaki kan pıhtısı duzeldi ..inş diğer rahatsızlıkları da en kısa zamanda düzelir..emin ol,dualarıma seni ve seni yetiştirenleri de katıyorum..cunku sen bu işi hiç bir maddi manevi karşılık beklemeden Allah rızası için yapıyorsun..Allah senden ve seni yetiştirenlerden tekrar razı olsun..herhalde en cokta benden dua alıyorsun,cunku en problemlısı de benim.. Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_biggrin selam ve dua ile..kib Aeo
kizilelma98
Yeni Üye

Yeni Üye
kizilelma98

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 9:22 pm

Bunu yazan 11 yasindaki bir cocuk.

S.A. Hocam bana yaptiginiz yardimlarinizdan ve Dualarinizdan dolayi
ALLAH sizden ve ailenizden Razi olsun eTeşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Moz-screenshot-5llerinizden öperim sizin icin dua ediyorum.

Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin 78333293Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin 78333330

En son kizilelma98 tarafından Çarş. Mart 31, 2010 10:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yesilhilal
Yeni Üye

Yeni Üye
yesilhilal

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 9:39 pm

Bunu yazan
14 yasinda bir cocuk.

S.A. Muhterem Hocam Doktorlarin care bulamdigi ellimdeki rahatsizligin büyük
bölümünü duanizla gecirdiniz.

Sizden ve bütün aile efratindan ALLAH Razi olsun iki cihandada ne Muradiniz
varsa erersiniz INSALLAH. bütün büyüklerimin ellerinden öperim. Sizden
tekrar ALLAh razi olsun

Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Blumen00059Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin 84fc6213c70be925325b3077b21688d8Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Blumen00084

hayy
Yeni Üye

Yeni Üye
hayy

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 10:09 pm

Ulvi hocam hakkını nasıl öderiz(ödeyemeyiz) bilmem ama yaptıklarının karşılığını anlatmakta kelimeler kifayetsiz kalıyor. Söylenecek söz yoktur,yaptıklarınızın yanında.Herkes biliyor sizin ne muhterem bir zat olduğunuzu artık. Yılanlarda kabullenmek istemiyor,merak etmeyin o yılanlar zehirleriyle kendi kendilerini sokar zehirler bir gün siz merak etmeyin hocam.İyi ki varsınız...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 10:12 pm

ARO benim güzel kalpli kardeşlerim, sizlerin kalbinin güzelliğidir. Sizlerde iyiki varsınız Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, söyleyecek söz bulamıyorum inanın

Hepinizden Allah Razı Olsun Amin
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 10:44 pm

ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM SİZE.DUALARIM SİZİNLE.
hilal
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 11:51 pm

Allah razı olsun sizden hocam dualarım sizinle vetüm inanan din kardeşlerimize özelden mesaj yazdım size okudunuzmu hocam lütfen yardımcı olun hocam hayırlı akşamlar
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 11:53 pm

kupkuru teşk. bile seni bu kadar sevindiriyorsa ben söyleyecek söz bulamıyorum baş tacısınız değerli abim
ALLAH razı olsun..
selam ve dua ile..
nursima
Normal Üye

Normal Üye
nursima

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 9:36 am

ben yine geççç kalmışımmmm herşeye geç kaldığım gibiiiiii... Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_cry
ebu damdam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 9:29 pm

selamün aleyküm ulvi hoca,sen müslamanlara yardım ettiğin gibi allahta sana yardım etsin...başta peygamber efendimizi ve enbiyayı ahirette sana şefaatçi kılıp seni onlara komşu etsin...allahın rahmetinden sarhoş olup sevincinden sağını solunu şaşırasın...ben sana baştan peşin peşin teşekkür edeyim ulvi hoca...
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 9:39 pm

selamün aleyküm ulvi hoca,sen müslamanlara yardım ettiğin gibi allahta sana yardım etsin...başta peygamber efendimizi ve enbiyayı ahirette sana şefaatçi kılıp seni onlara komşu etsin...allahın rahmetinden sarhoş olup sevincinden sağını solunu şaşırasın...ben sana baştan peşin peşin teşekkür edeyim ulvi hoca...
------------------------------------------------------------------------------------------

Selamün Aleyküm,kardeşim ebu damdam ne güzel yazmışsın Allah Razı Olsun, ağzından bal damlamış sana katılıyorum ve senin yamış oldukların güzel sözleri kopyalayarak bende yazıyorum,Hocalarımızdan Allah Razı olsun,İlmimlerini arttırsın.Cenab-ı Allah'ım GANİ GANİ Razı Olsun.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 3:56 am

Saygideger ve Hürmetli ULVI hocam

Gerek bana gerekse aileme yaptiklarin yardimlardan ve dualardan dolayi tesekkür ederim.
Doktarlarin cözemedigi bedensel rahatsizliklarin büyük kismini cözdünüz. Ruhlarimizi rahatlattan ve icimizdeki vesveseyi kaldiran ULVI hocama ne kadar tesekkür etsek azdir.
Ben daha ünce bircok gizli ilimler sitesine üye oldum Ama ositelerde kendimi misafir olarak gördüm. Sadece okumakla yetindim ve bir kac paylasim disinda bir sey yapmadim . En önemlisi huzur bulamadim.
Mübarek ULVI hocamin bulmama vesile olan bu sitede elimden geldik kadar paylasim yapiyorum ve huzur buluyorum.
Hayatini karsilik beklemeden islama ve insanlara atayan ;kendinden cok baska insanlari düsünen ; Hic kimsenin bilmedigi gizli sirlara sahip olan ve bu sirlari insanlarin sorunlarini cözmede kullanan ULVI hocamdan ALLAH razi olsun.
Ne mutlu onaki masum bircok insani din bezirganlarindan,cinci hocalardan ,zindiklardan ve yobazlardan kurtardi. Bundan büyük hizmet olur mu?
ULVI hoca hicbir kelime sizi anlatmaya layik degil . Size ,ailenize ve sizi yetistiren hocalardan ALLAH razi olsun ve sayisiz tesekkürler.

Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin 84fc6213c70be925325b3077b21688d8
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:02 am

Allah Razı Olsun kardeşlerim , iyiki varsınız. Sadece kalblerinizdeki güzelliktir. Sizler güzülsinizki güzeli görüyorsunuz.
ebu damdam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 2:27 pm

selamün aleyküm ulvi hocamızı gören ve duyan varmı nerede ulvi hocam ben hocamı isterim...
ebu damdam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 5:52 am

Allahım ulvi hoca bize yardım ettiği gibi sende ona yardım et,müslüman kardeşlerine acıdığı gibi sende ona acı...ahirette peygamberlere,alimlere,eviyalara ve salih müminlere izzet ve ikramda bulunurken ulvi hocayıda unutma...çünkü o senin kullarını unutmadı...sana karşı yapılan taati ibadeti sen misliyle hesapsız kitapsız sınırsız mükafatlandırırsın Allahım...onun ayağını ve kalbini sabit kıl ve müslüman olarak yanına al...müslümanlara ettiği yardımın bereketini kendisine aile efradına,sokağına ve oturduğu ile kadar sirayet ettir...Allahım bizide iyilik karşısında teşekkür etmeyen nankörlerden etme...
lale34674
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 10:54 am

ulvi hocama sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

gerçekten biraz önce boğaz ve baş ağrın geçti mucize gibi bişey iyiki ona rastlamışım Allahım karşıma çıkardı ne desem boş kalır Allahım ilmini daha çok arttırsın inşaallah bizlere yardım için uzattığın o ellerin dert görmesin hocam hep birlekte olmak dileğiyle...
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 11:04 am

KAdim dostum iyi ki varsın Allah senden Razı Olsun seni yetiştirenlerden de hepimizin derdi için saatlerce uğraşıyorsun hakkın nasıl ödenir bilemem en azından kendi payıma düşeni
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 6:17 pm

Allah razı olsun ulvi kardeşimden
dualarımda onunda yeri vardır.
bir teşekkür bile bile etmekten acizse bir insan
hiçbirşeyi hakketmiyordur.
sonuna kadar ulvi kardeşime katılıyorum.
madem o kadar acizsiniz bir teşekkür bile edemiyorsunuz
bari kıymet bilenlerin hakkını yemeyin
müjgan
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 6:33 pm

selamün aleyküm kardeşim mezcalin ve bezcalin ne demektir bunu öğrenmek istiyordum ve bunu yapmak her türlü büyüyü bozar deniyor bu konda bizi aydınlatabilirmisiniz allah razı olsun
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 6:56 pm

müjgan demiş ki:
selamün aleyküm kardeşim mezcalin ve bezcalin ne demektir bunu öğrenmek istiyordum ve bunu yapmak her türlü büyüyü bozar deniyor bu konda bizi aydınlatabilirmisiniz allah razı olsun
aleyküm selam
mezcalin bezcalin
berhetiye duasından isimlerdir
alimler çok değerli bir dua olduğunu belirtmişlerdir

mezcalin esması: ya Kayyum ya Kaim
bezcalin: ya Allah Ya Vedud ya Ahad ya Vahid ya Kahir
esmalarına karşılık geldiği kaynaklarda yer almatadır
büyü bozma cin atma konusunda oldukça faydalıdır
yinede her işi bilene bırakmak lazım
çünkü yapılan yanlışlar işleri daha zora sokabilir
müjgan
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 10:14 pm

allah razı olsun kardeşim her işi bilene bırakmak kısmına da katılıyorum ama nasıl şarlatanların arasında olduğumuzu idrak bile edemezsiniz rabbim yinede kimseyi bu insanlarla muhatap etmesin rabbim iyiliğinizin ve emeğinizin katlarınca sizlerin iki cihandada yar ve yardımcınız olsun amin
ötüken
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:51 pm

HOCALARIN HOCASI Olan ULVI HOCAM

Annemin dizinde ve omuzlarindaki agrilari bir dua ile yari yariya azaltiniz. Hic bir doktorun hafifletemedigi agrilari azaltiniz. Annemin agrilarina melhem ve ilac oldunuz. Sizden, sizi yetistiren Annenizden, Babanizdan ve Hocalarinizdan binlerce ALLAH razi olsun. Iki cihandada ALLAHim size Yardim ettsin. ALLAH size ve Aile efratiniza dert ve sikinti vermesin. Bu sözlerin hepsi kalbten gelen sözlerdir. Milyonlarca tessekürler.
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 12:55 pm

S.A HOCAM ALLAH RAZI OLSUN BINLERCE KEZ TESEKKUR ALLAHIM SIZI PEYGAMBER EFENDIMIZE KOMSU EDER İNŞALLAH DUALARIM SENINLE ABİ A.E.O
siyahım
Normal Üye

Normal Üye
siyahım

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 12:58 pm

bir teşekkür nedir hocam 100 teşekkür olsun Smile
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin   Teşekkür Etmiyecek  Olanlar Beni Rahatsız Etmesin Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 1:02 pm

Allah hepinizden Razı Olsun, güzel teşekkürleriniz için bende sizlere teşekkür ederim

Ama sizlerden özellikle ricam bundan sonra teşekkür sayfasına ayrı ayrı herkes kendi için başlık açarak o başlıkta teşekkürünü etmesidir

Bu sebeple ilk adımı ben atıyorum ve bu toplu teşekkür sayfasını kilitliyorum

Hepimizden Rab 'bim Razı Olsun, Hayırlarla İnşaallah

Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN
» HAYDAR HOCAM ALLAH.IM SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.
» Rahatsız olan Emine arkadaşımız için 500 YASİN-i ŞERİF topluyoruz.
» İçinde olanlar:
» Başı dertte olanlar için....