iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi hocama gönülden tesekkürler

+7
fraude
nursima
gül-as
Rayiha arşınca
mümine sultan
Lja
akra
11 posters
YazarMesaj
akra
Yeni Üye

Yeni Üye

Ulvi hocama gönülden tesekkürler Empty
MesajKonu: Ulvi hocama gönülden tesekkürler   Ulvi hocama gönülden tesekkürler Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 9:11 pm

Ulvi hocamdan Allah cc razi olsun.Allah`in izni Ulvi Hocamin vesilesiyle yillardir cektigim SIKINTILAR sona erdi.Bana sorarsaniz Ulvi hocam varken saga sola gidip ne para nede zamaninizi kaybetmeyin...

En son akra tarafından Salı Mart 30, 2010 2:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Ulvi hocama gönülden tesekkürler   Ulvi hocama gönülden tesekkürler Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 9:26 pm

evet katılıyorum kesınlıkle
şifan daim olsun kardeşim. hocamız bir tanedır MaşaAllah
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Ulvi hocama gönülden tesekkürler   Ulvi hocama gönülden tesekkürler Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 9:47 pm

maşaALLAH çok güzel haberler bunlar
ALLAH razı olsun hocam yüreğine sağlık
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Ulvi hocama gönülden tesekkürler   Ulvi hocama gönülden tesekkürler Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 9:17 am

maşallah sıkıntınızdan kurtulduğunuza çok sevindim...Allah rızası için yardımları ulvi hocadan Allah razı olsun...
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

MesajKonu: Geri: Ulvi hocama gönülden tesekkürler   Ulvi hocama gönülden tesekkürler Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 9:34 am

size de ulvi hocama da maşaallahhh
nursima
Normal Üye

Normal Üye
nursima

MesajKonu: Geri: Ulvi hocama gönülden tesekkürler   Ulvi hocama gönülden tesekkürler Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 9:41 am

maşallahh maşallahhhh maşallahhhhhh
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: Ulvi hocama gönülden tesekkürler   Ulvi hocama gönülden tesekkürler Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 10:50 am

Maşaallah diyorum bende evet Ulvi hocamız birtanedir ARO ondan ve O nu yetiştirenlerden
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocama gönülden tesekkürler   Ulvi hocama gönülden tesekkürler Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 12:24 pm

ulvi hocam nolur banada yardımcı olun lütfen size ulaşmam gerek
çok ama çok acilll
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocama gönülden tesekkürler   Ulvi hocama gönülden tesekkürler Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 12:25 pm

yardımınız gerekliii size ulaşamıyorummm lütfen bana geri dönerseniz çok sevinirim

sizden haber bekliyorum hayırlı günler
yonca
Normal Üye

Normal Üye
yonca

MesajKonu: Geri: Ulvi hocama gönülden tesekkürler   Ulvi hocama gönülden tesekkürler Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 6:53 pm

HİÇ BİR RİCAMIZI KIRMADAN YANLIZ VE YALNIZ ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDEN ULVİ HOCAM A BINLERCE TEŞEKKUR RABBIM SIZDEN DAİMA HOŞNUT OLSUN VERDİGİMİZ ZAHMET İÇİNDE BAGIŞLAYINUlvi hocama gönülden tesekkürler Tsk86lz6
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocama gönülden tesekkürler   Ulvi hocama gönülden tesekkürler Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 7:21 pm

ewet ulvi hocaya teşekkürler allah binkez razı olsun herkese hayırlı akşamlar hayırlı cumalar..
lale34674
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocama gönülden tesekkürler   Ulvi hocama gönülden tesekkürler Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 11:03 pm

Birtanedir ulvi hocamız
serkancakiroglu
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocama gönülden tesekkürler   Ulvi hocama gönülden tesekkürler Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 1:51 pm

Ulvi hocam dan Allah razı olsun rahatsızlığım Allahın izniyle geçti yardımları için sonsuz teşekkürlerimi sunarım

Ulvi hocama gönülden tesekkürler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Teşekkür Etmiyecek Olanlar Beni Rahatsız Etmesin
» ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN
» ulvi hocama emırsultan hocama teşekkurler
» Ulvi Hocama Teşekkürler...
» Ulvi hocama tesekkürler