iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ey Kalbimin çiçeği,dilimin muştusu.Seni anlatmak bana Allah'ın bir Lütfudur.

YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Ey Kalbimin çiçeği,dilimin muştusu.Seni anlatmak bana Allah'ın bir Lütfudur. Empty
MesajKonu: Ey Kalbimin çiçeği,dilimin muştusu.Seni anlatmak bana Allah'ın bir Lütfudur.   Ey Kalbimin çiçeği,dilimin muştusu.Seni anlatmak bana Allah'ın bir Lütfudur. Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 12:55 pm

26/02/2008

Ey Kalbimin çiçeği,dilimin muştusu.Seni anlatmak bana Allah'ın bir Lütfudur. 2287
RASULULLAH’I SEVMEK VE KORUMAK FARZDIR.

Bismillahirrahmanirrahim.

RASULULLAH’I SEVMEK VE KORUMAK HER MÜSLÜMANA FARZDIR.
Ubeydullah Arslan

Hamd, dinini tüm batıl dinlere üstün olması için gönderen ve beşeri dinleri ve anlayışları kaldırarak onların yerine kuran ve sünneti hakim kılmayı emreden, kullarına tevhid ve sünnetle iman ve amel etmeyi karar kılan, islamı hidayet dini- Muhammedi elçi-kuranı Kitab olarak indiren alemlerin Rabbine,

salat ve selam İnsanların en şereflisi ve en ahlaklısı, ümmetin önderi, müslümanların rehberi, canımız, şerefimiz, onurumuz, gururla adını ve dinini taşıdığımız, davetini sevdiğimiz, zatına ve dinine canımızı adadığımız, onurlu davetini ve cihadını rehber aldığımız, şanını ve şerefi yüce, tertemiz bir ahlakla alemlere rahmet olarak gönderilen, biricik peygamberimiz Rasulullah’a, Muhammed Mustafa’ya……..

Sonra Rasulullah’ın gittiği istikamet üzerinde iman, salih amelle giden ve güzel ahlakla davetçi ve Mücahid olarak yaşayan ashabına, sonra da onların menhecinde kıyamete kadar gidecek olan muvahhid ve sünnet ehli islam davetçilerinin ve Taifa mansura’nın üzerine olsun.

Allah’ım ! En güzel amelleri işlemeye ve en güzel ahlaka sen beni yönelt. Çünkü bunların en güzellerine ancak sen iletebilirsin. Kötü amellerden, kötü ahlaktan beni koru. Çünkü bunların kötülerinden ancak sen korursun.” (Nesai- sahihtir.)

Allah’ım ! ahlakın, amellerin, hevaların ve hastalıkların kötü olanlarından sana sığınırım.” (Tirmizi-Albani sahih demiştir.)

Allah’ım ! fayda vermeyen bir ilimden sana sığınırım. ( Müslim)

Allah’ım ! yaratılışımı güzelleştirdiğin gibi ahlakımı da güzelleştir.” (Ahmed bin Hanbel Albani sahihtir )

Allah’ım kalplerimizi birbirine kaynaştır ve aramızdaki halleri ıslah et.” (Buhari)

Allah’ım ! beni müslümanlardan, ibadet edenlerden, senden hakkıyla korkanlardan, tevhidi ve sünneti seven kullarından, davetçi ve güzel ahlaklı müminlerden kıl.

Allah’ım ! İslam’a izzet, müslümanlara onur, mazlumlara kuvvet, mücahidlerin ayaklarına sebat ver.

Allah’ım ! Kafirlerin dinimize, kitabımıza, resulümüze karşı takındıkları tavırları ve tuzakları başlarına geçir.

Allah’ım müslümanlara hakkı hak görme, batılı batıl, sünneti sünnet, bidati de bidat görme feraseti ve ilmi ver.

Allah’ım affet bizi, affedersen kurtuluştayız, affetmezsen hüsrandayız, rahmeti umar azabından sana sığınırız.

Allah’ım bizleri resulümüzü seven, onu izleyen, onun zatına ve sünnetine sevgi duyan, emrettiklerine teslim olan ve itaat eden kullarından eyle…..

Bu sohbeti kafir batılıların ve islam düşmanlarının önünde adını, davetini, sünnetini, ahlakını, emrettiklerini yüceltmek için hazırladım.

Allah’tan bu amelimin, kendi rızasını kazanmak için hazırlanmış

bir salih amel olarak kabul etmesini dilerim.

Müslüman olarak zor zamanda konuşmakta gerekiyor.

Kafirlerin cesareti kadar Müslümanlarında izzetli ve vakarlı tavırları olmadıkça onurlu yaşamak çok zordur.

Kafirler ve evrensel emperyalist cephenin aç gözlü ve zalim kodamanları,

İslam’a, dine, resule hakaretler yağdırıp, sonra islam beldelerini işgal edip, ve müslümanların namuslarını mukaddes değerlerini çiğnemelerini gömemezlikten gelmek olsa olsa bir basiretsizlik ve korkaklıktır.

Batılı söylemekten dolayı utanmayanlar ve özür dilemeyenlerin özgürlük naraları attıkları kadar, Hakkı söyleme ve hakkı koruma, Rasulullah’ın şanını ve davetini koruma hakkı da elimizde olduğuna inanıyorum. Varsın dilimin uzadığına inanlar olsun, varsın gözlerini gözlerime dikerek korkutmak isteyenler olsun, varsın söylesinler,

varsın korkutsunlar,

varsın inansınlar şeytanlarına,

ne mutlu ki ben bugün sizlere yeryüzünün onurlu elçisini anlatacağım,

onun ahlakından ve güzel karakterinden konuşacağım, önemli olan budur, gerisi boştur.

[/size]

mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Ey Kalbimin çiçeği,dilimin muştusu.Seni anlatmak bana Allah'ın bir Lütfudur. Empty
MesajKonu: Geri: Ey Kalbimin çiçeği,dilimin muştusu.Seni anlatmak bana Allah'ın bir Lütfudur.   Ey Kalbimin çiçeği,dilimin muştusu.Seni anlatmak bana Allah'ın bir Lütfudur. Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 11:32 pm

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bana Seni Gerek Seni......
» Emir Sultan Hocam bana ve aileme Allahın bir lütfu
» Ezan Çiçeği
» bazı tarifler allahın isimleri ile
» allahın oglu meselesinin reddi