iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Emir Sultan Hocam bana ve aileme Allahın bir lütfu

2 posters
YazarMesaj
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

Emir Sultan Hocam bana ve aileme Allahın bir lütfu Empty
MesajKonu: Emir Sultan Hocam bana ve aileme Allahın bir lütfu   Emir Sultan Hocam bana ve aileme Allahın bir lütfu Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 8:59 am

10 yıldır çekmekte olduğum ve son iki yılda iyice artan hzursuzluk,rahatsızlık ve diğer şikayetlerimden Allahın izniyle Emir Sultan hocam sayesinde ailecek kurtulduk.Her mesajımı sabırla okuyup,incelikle ilgilendi.Emir Sultan hocam sana,Haydarı Kerrar hocama ve diğer hocalarıma ne kadar teşekkür etsem azdır.Allah yar ve yardımcınız olsun,dostluğunuz ve varlığınız daim olsun hocam.Allah razı olsun,her gün dua ediyorum Allah sizden razı olsun diye.O çektiğim sıkıntıları bir Allah biliyor çünkü.Paramı,aklımı ve imanımı kendine hoca diyenlere kaptırmadan bu sıkıntılardan kurtuldum ve bu devirde bu işi sırf Allah rızası için yapacak birilerini bulamazsın dediklerinde Allahın bir lütfu olarak sizi bulduğumdan dolayı Allahıma hamd olsun.İlk mesajımı cevapladığınızda şimdi olduğu gibi kaç gün ağladım.Niyet Hayır ,akibet hayır oldu hocam.İmanım zarar görmeden başımdaki beladan kurtuldum.Allah binlerce kez razı olsun hocam.
Geylani
Yeni Üye

Yeni Üye

Emir Sultan Hocam bana ve aileme Allahın bir lütfu Empty
MesajKonu: Geri: Emir Sultan Hocam bana ve aileme Allahın bir lütfu   Emir Sultan Hocam bana ve aileme Allahın bir lütfu Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 12:08 pm

Allah onlardan razi olsun. Bu siteye girdim gireli zaten hep onlarin ismini okuyorum. Böyle abilerin allah rizasi icin ugrasmakta oldugunu hic aklimdan gecirmezdim.

Benimde 15 senelik bir sorunum var, cok kapi gezdim, cok para harcadim ama nedense hep yapariz ederiz diyorlar ve aradan iki gün gectikten sonra korkup hemen pes ediyor veya telefona cikmiyorlar.
Sözde benimle ugrasanlardan birisi asiri güclü oldugundan dolayi, onlarada zarar verirmis.

Insallah bu abilerden biri banada yardim eder, allah onlardan ve onlar gibilerinden razi olsun ve basimizdan eksik etmesin.

Emir Sultan Hocam bana ve aileme Allahın bir lütfu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» Ulvi Hocam Kanlı-Sabunlu-Kemik Parçalı Büyüler-bana ve aileme bakabilir misiniz?
» EMİR SULTAN KARDEŞİM ACİL BANA DÖN HEMEN
» ULVİ HOCAM VE EMİR SULTAN HOCAM ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim