iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

allahın oglu meselesinin reddi

3 posters
YazarMesaj
nexfox
Yeni Üye

Yeni Üye

allahın oglu  meselesinin reddi Empty
MesajKonu: allahın oglu meselesinin reddi   allahın oglu  meselesinin reddi Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 5:01 pm

KURANDA BU KONU SÖYLE ANLATILMISTIR

ADEM LE HAVVAYA SASIRMIYOSUNUZDA NİYE İSAYA SASIRIYORSUNUZ

BUGUNKU TEKNOLOJİYLE OLUCAK OLANI O GUN ALLAH YAPAMAZMIYDI YANİ???

KURANDA SÖYLE DİYOR

ONLAR YEMEK YİYORDU YANİ MERYEMLE İSA İCİN

MADEM İSA ALLAHIN OGLU O ZAMAN CİNSİYET GEREKİR ALLAHA ÖYLEYSEDE GENETİK GEREKİR YANİ İSA YİYORSA ALLAHTA YER

ALLAH DİYORKİ BEN YEMEM İCMEM ONLAR YEMEK YİYORDU YEMEK YEDİKTEN SONRA KÜÇÜK ABDEST BÜYÜK ABDES SORUNU VAR

BENİ BUNA NASIL YAKISTIRIYORSUNUZ DİYOR ALLAH

ORDAN ANLAYIN SİRKE DÜSMEYİN DİYOR ALLAH

ALLAHIN ESİ BENZERİ YOKTUR

AKLIM YETTİGİNCE ANLATMAYA CALISTIM YANLIS BİR SEY DEDİYSEM YANİ CÜMLELERİMİ YANLIS KURDUYSAM KUSURA BAKMAYIN BU KONU COK HASSAS BİR KONU CUNKU.
MIZRAK
Yeni Üye

Yeni Üye
MIZRAK

MesajKonu: Geri: allahın oglu meselesinin reddi   allahın oglu  meselesinin reddi Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 5:25 pm

BAKIN DINI ISLAMIN TUM KONULARI İÇİN YAPILAMASI GEREKEN TEK SEY EHLI SUNNET ALIMLERININ KITAPLARINDAN ALMAK VE ONLAR KONUYU NASIL AÇIKLAMIŞSA KONUYU O ŞEKLİYLE BURAYA AKTARMAKTIR.BUNUN DIŞINDA HER YOL YANLIŞ OLUR.UMARIM BU İNCELİĞİ ANLARSINIZ.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: allahın oglu meselesinin reddi   allahın oglu  meselesinin reddi Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 8:27 pm

İsa, Allahın oğlu öylemi.. bunu akıl nasıl uyumlar Allah aşkına!!!

"ALLAHIN ESİ BENZERİ YOKTUR"

ben bundan başka bişey bilmem!!!!
nexfox
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: allahın oglu meselesinin reddi   allahın oglu  meselesinin reddi Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 11:20 pm

Lja demiş ki:
İsa, Allahın oğlu öylemi.. bunu akıl nasıl uyumlar Allah aşkına!!!

"ALLAHIN ESİ BENZERİ YOKTUR"

ben bundan başka bişey bilmem!!!!

konunun acıldıgı yere bakarsan görursun bende hiristiyanlara yönelik yazdım konu acıldıgı yer bostu bende 1 konu acem dedim

birde lja sen böyle diyosun ama hiristiyanlar buna harbiden inanıyor onlara en basitinden bunu söylemek istedim bende
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: allahın oglu meselesinin reddi   allahın oglu  meselesinin reddi Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 11:48 pm

cok ıyı yapmışsın kardeşim benım...
valla o hrıstıyanlara saygım var dıyorum dişlerimi sıkarak...
ama akıl var mantık var yahuuu!!!!
deveye sormuslar neren egrı, deve de demiş nerem dogru. o hesap işte... o kadar yanlış düşüncelere sahiplerki hangı yanlışa değinelim.... bıde yanlışta ısrarlılar, dogru yola hala gelemedıler

tövbe haşa madem Allahın oglu, peki anne kim.. töbe töbe..

allahın oglu meselesinin reddi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "ALTINCI CİLT" 168. HİKAYE PADİŞAHIN ÜÇ OĞLU
» bazı tarifler allahın isimleri ile
» Allahın üzerin Yemin Ettiği Ayetler.
» Allahın İndirdiği Hangi Ayeti Chp Oyuncak Sanıyor
» Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş