iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Allah Rızası İçin Yardımlaşma

4 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Allah Rızası İçin Yardımlaşma Empty
MesajKonu: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 6:59 pm

Öncelikle herkese Selam Eder Saygı ve Sevgilerimi Sunarım

İnşaallah Allah Rızası İçin Yardımlaşma Sayfası artık burda daha gelişmiş ve birebir takip , cevap sistemiyle birazda zorlaştırılmış olarak burda devam edecektir.
Ve kardeşimiz haydarı kerrar bu sitede olduğu müddetçe biz herhangi bir sebeple gitsek bile kapatılmayacak devam edecektir
Artık bu başlığa yazan kardeşlerimizden sadece ön ad, anne ismi, doğum tarihi ve yaşadığı şehir özelden istenilecek ve bilgi verenlere yardım edilecektir
Sayfamızın manevi sorunlar üzerine sınırı yoktur, bilumum büyülerden tutunda, her çeşit sihre karşı çözüm, bağ ve muskalara çaözüm, çarpılmaları kaldırme, cin, şeytan defi, musallat ve tasallutların uzaklaştırılması, yanlışa düşmüş olanlarda hatalarından vazgeçmeleri şartıyla hadim ve hüddamlara karşı savunma ve müdafaa her türlü şifaya yönelik konularda yardımcı olunacaktır İnşaallahu Teala

1- Burası dost bir sitedir ve bu sayfa dost bir sayfadır kalbini bozarak gelen hata yapar

2- Yardım isteyen arkadaşlarımız Kelimei Şehadet getirecek, her türlü küfür, şirk ve benzerinden vazgeçeceklerdir aksi takdirde yazıp yardım istemesinler sadece zarar ederler, ilk etapta fayda görseler bile sonradan zarar olarak çıkar

3- Bu sayfadan faydalanıp yardım isteyecek arkadaşlar büyü ve sihirle uğraşmayacak , uğraşıyorsa bir daha uğraşmamak şartıyla ömür boyu bırakıp Tövbe Edeceklerdir günahlarına. Aksi halde yardım istemesinler bizden görecekleri fayda değil zarardır

4- Yardım İsteyen arkadaşlarımız İçki, esrar gibi Din'en Haram edilmiş ve sakıncalı şeyleri kullanmayacak , eğer kullanıyorsa ömür boyu kullanmamak şartıyla bırakacaklardır aksi halde yardım isterlerse görecekleri fayda değil zarardır

5- Yardım isteyen arkadaşlarımız zina ve namusla oynama gibi şeyleri ve günahları işlemeyecek, eğer işliyorlarsa ömür boyu işlememek üzere bırakacak ve bu günahlarına Tövbe Edeceklerdir aksi halde yardım istemesinler görecekleri fayda değil zarardır

6- Yardım isteyen arkadaşlarımız kendi namuslarıyla oynatmayacak ve zinaya düşmeyeceklerdir varsa böyle halleri derhal tövbe edecek ve ömür boyu bu günahlarından vazgeçeceklerdir aksi halde yardım istemesin göreceği fayda değil zarar olur eninde sonunda

7- Yardım isteyen arkadaşlarımız kul hakkı, hırsızlık, haram para ve haram lokma gibi şeylerden uzak duracak varsa böyle huyları anında bırakıp tövbe edeceklerdir aksi halde hiç yardım istemesin göreceği fayda değil zarar olur eninde sonunda

8- Herkes kendisi için yardım istemek zorundadır kimse başkası için yardım isteyemeyecektir.

9- Sayfa sadece ulvilere aittir ulvilerden başka sayfadaki hastalara cevap veren olmayacaktır ve lütfen kimsede cevap vermeye kalkmasın

10- Sayfadaki sistem değiştirilmiş ve kolaylık kaldırılmıştır artık sorunlarını yazan arkadaşlara sorunlarını çözebilmesi için günlük terkibler verilecek, yol yordam gösterilecektir Herkes kendi sıkıntısının cefasını kendisi çekerek sorununu çözecek ve kurtulacaktır

11- Bu sayfada verilecek olan emek sadece haydarı kerrar kardeşin hatırınadır teşekkürünü herkes bu kardeşe edecektir

12- Ayrıca şifa gören fayda gören arkadaşlar Allah Rızası İçin Yardımlaşma Sayfasına Gelen teşekkürler başlığına teşekkürünü yazıcaktır

İnşaallah Hayılarla ve hayırlısıyla
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 7:07 pm

Kardeşim Allah razı olsun hoşgeldin. Lakin atalarımız ne demiş yiğidi öldür ama hakkını yeme yardımı sen yapınca teşekkürü bize niye etsinler elbette dualar da teşekkürde senin hakkın dostum.Allah razı olsun senden hizmetini daim etsin ve Rabbim yolunu bahtını açık etsin her daim.vesselam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 7:19 pm

Allah Razı Olsun kardeşim hoşbulduk. Vesile ben olabilirim ama sebep sensin, toprak olazsa çiçek açmaz sen olmazsan ben bu işi yapmazdım
Onun için teşekkür senin hakkın ben ikinci planda gelirim
Zaten sana edilmiş teşekkür banada edilmiş demektir benim için fark yok
Aynı sana yapılmış bir saygısızlık ve veya yanlış bir hareket bana yapılmış demek olduğu gibi
Allah seninde , benimde, hepimizin ve herkesinde iki cihanda mutlu ve saadete nail olmuş kullardan eylesin Amin
Allah Razı Olsun kardeşim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 7:38 pm

Arkadaşlar bu başlık insanların bilgilerini, birikimlerini, paylaştığı

İnsanların dertlerine, sorun ve sıkıntılarına, hastalıklarına gerek Dualar'la gerekse kendilerinde bulunan özel yetenek ve güdüleriyle yardımcı olmaya çalıştığı ve şifalarına yaklaştırmaya çalıştığı bir paylaşım sitesidir

Dikkat edilmesi gereken şudur ki burdaki şifasına ve dertlerine çözümde vesile olabilmak için uğraşılan insanlar illa iyi olacaklar ve dertlerinden kurtulacaklar diye bir kural yoktur

Kullar vesile olmaya çalışır gerisini Rab'bimiz Bilir bizler bilmeyiz

Burda uğraş verip emek harcıyan insanların doktorlardan ve tıptan üstün olduklarına dair iddiaları yokrur

Kimse burda uygulanan sistemler yüzünden doktoru bırakmayacak ve doktor tedavisini terketmeyecektir

İnsan sağlığı konusunda her zaman doktorlar önde gelir ve son söz doktorlardan çıkar

Burdaki olay sadece alternatif tıp uygulamalarıdır kesin sonuç ve kesinlik iddia etmez

Amaç çözüm değildir sadece kısmende olsa fayda verebilmeye çalışmaktır

Onun için ne olursa olsun tıptan ve doktorlardan şaşmayacaksınız

Bu itibari ile açıklama yapılmış olup bizler sorumluluk kabul etmemekteyiz

Saygılar ve Hayırlarla İnşaallah
Yaraliasik
Normal Üye

Normal Üye
Yaraliasik

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 7:55 pm

Selamun aleykum..ve aleykum selam....Ne yani burasi sadece sanami ait Smile)) az kenara cekil banada musade et abi...bende varim burada..öle yama yok tek basina yardim etmek olmaz elbet yorulursun ben gencecik adamim yorulmam Wink :pP ister evet de ister hayir de...bu konuda bende burdayim... Wink Allah yar ve yardimcimiz olsun...Hayırlara vesile olsun.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 11:34 pm

Kardeşim hoş geldin madem selam verdin niye kendin aldın. Olsun bende alayım yine Ve aleyküm Selam
Bilirsin bizler kardeşlerimize yok diyemeyiz, tabiki sende burdasın ve baş tacısın
Yaraliasik
Normal Üye

Normal Üye
Yaraliasik

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 11:39 pm

hoşbuldum.öyle tek bi başına nereye kadar kime yetiscen elbet yardim isticen :pP Smile bende hali hazirda geliym de hazır kita bekliym dedim Smile 1 elin nesi var 2 elin sesi var demisler Smile) sen yok desende ben burayi birakmam bu konuyu Smile) inatci oldumu bilion kovsanda gitmem Smile Very Happy
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 1:09 am

Kardeşim benim, abiler asla kardeşlerini kovmazlar, gerekirse kendileri giderler.
Sen geldin ya konuya artık rahatım e tabi abiler birazda tembel olurlar
Yaraliasik
Normal Üye

Normal Üye
Yaraliasik

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 1:10 am

o yuzden geldim ya zaten Smile) otura otura göbek yaptin her gelen kuzu yolluo bize gelince hicbisi yok Smile yersen o akdar kuzuyu göbek yaparsin ee sonrada tembel olursun Smile)) Very Happy
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 1:48 am

Yaraliasik demiş ki:
o yuzden geldim ya zaten Smile) otura otura göbek yaptin her gelen kuzu yolluo bize gelince hicbisi yok Smile yersen o akdar kuzuyu göbek yaparsin ee sonrada tembel olursun Smile)) Very Happy

Yaralı kardeşim hoşgeldin Allah razı olsun kardeşim seni ve ulviyi bir daha yanyana omuz omuza gördümya daha gam yemem kardeşim. sağol varol.vesselam
Yaraliasik
Normal Üye

Normal Üye
Yaraliasik

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 1:59 am

sen sagol haydar abim...Allah razi olsun.herzaman yanyana olucaz omuz omuza olucaz Allah nasip kimset ettigi surece..Gelin ata binmis ya nasip ya kismet demis...Ya Allah Ya Bismillah Ya Nasip Ya Kismet...Rabbim herseyin hayırlısını nasip etsin kardesleirmize sifa olmamizi dertleirne ayrdimci olabilmemizi nasip etsin inşallahu teala...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 2:40 am

haydarı kerrar demiş ki:
Yaraliasik demiş ki:

Yaralı kardeşim hoşgeldin Allah razı olsun kardeşim seni ve ulviyi bir daha yanyana omuz omuza gördümya daha gam yemem kardeşim. sağol varol.vesselam
Allah Razı Olsun kardeşim, sağolasın. Yaralıaşık kardeşimdir ben onun abisiyim biz her zaman yanyanaydık sadece vücutlar ayrıldı. Sonuçta vücutlar gönüllerin yanına geldi tekrar birleşti
Tabiki bunda haydarıkerrar kardeşte vesileydi
ARO kardeşim
Hem yaralıkardeşim göbişimi kıskanmışta gelmiş kuzuları ben yicem göbüşü ben yapıcam diyor Very Happy Very Happy
Yaraliasik
Normal Üye

Normal Üye
Yaraliasik

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 2:41 am

abi acilen kilo almam lazim yoksa vay halime anam evden kovcak cok zayifladim die Very Happy cay siagra yasak etti gizli akcamak iciom babam 5 dk da bi odaya gelip kontrol edio Very Happy o zyuden kuzulara göz diktim Very Happy
Leyl-i Lâl
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 1:18 pm

selamun aleyküm ulvi abi özel mesaj gönderdim ilgilenir misin?

Allah hepinizden razı olsun ...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşma   Allah Rızası İçin Yardımlaşma Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 11:02 pm

Leyl-i Lâl demiş ki:
selamun aleyküm ulvi abi özel mesaj gönderdim ilgilenir misin?

Allah hepinizden razı olsun ...
Aleyküm Selam kardeşim bana özelden lütfen doğum tarihin, doğum yerin, yaşadığın şehir, ismin , anne ismin gönder

Allah Rızası İçin Yardımlaşma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı
» Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )
» Benim ve evliliğim için ,önce Allah rızası için bana dua eder misiniz?
» semih kardeşimizin annesi için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim
» zersin kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim