iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

haftanın konuğu ulvi abimiz

+18
ykmz
Emir Sultan
Semihbaba4125
Mevlana
Rayiha arşınca
kübra2
firdevs
gespenst
Gerçeğin Sesi
türkislam74
ulvi
sahra
siyahım
polathoca
kocareis
islam73
Lamekan
mümine sultan
22 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

haftanın konuğu ulvi abimiz  Empty
MesajKonu: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 3:56 pm

Evet Her hafta konuk ağırlayalım
by.nokta.com ne derece misafirpervermiş?
herkese gösterelim istedik ilk haftanın konuğu

[center]forumunda ilki olan benim can abim
bütün forumun sevileni
ooo ooo ooooooooooooo bir Admin ve ooooooooo
(ulvi) abimiz...haftanın konuğu ulvi abimiz  Msntr%5B1%5D.com--openflower3
hoşgeldin canım abim...

seni şöyle limuzinimize alalım dur yavaş kapıyı çizdirme zor kiraladık emanet hadi bismillah bin abi ben sürerim ehliyet yok yolda trafik çevirirse sen geç direksiyona

haftanın konuğu ulvi abimiz  Ferrari-limuzin
haftanın konuğu ulvi abimiz  Ferrari-limuzin

umarım rahatın yerindedir..
hemen mekanımıza ulaşacağız şimci bas gaza mümine basssss haftanın konuğu ulvi abimiz  Comico%5B1%5D
.
.
.

eveeeett geldiiik
haftanın konuğu ulvi abimiz  Comico%5B1%5D

haftanın konuğu ulvi abimiz  Red_carpet

kırmızıları takip et abi.. haftanın konuğu ulvi abimiz  Gozat%5B1%5D

tekrardan hoşgeldin sefalar getirdin canım abim
seni köşene alayım keyfine bakhaftanın konuğu ulvi abimiz  Rosein3%5B1%5D

haftanın konuğu ulvi abimiz  Img_resize.php?width=400&height=400&url=Size-Besik-Sallanan-Yeni-----Koltuk-Sunuyoruz
haftanın konuğu ulvi abimiz  Evdekorasyonu

haftanın konuğu ulvi abimiz  Pelamin-lina-home

bunlarda sana ikramlarımız sıkıldıkça atıştır abi gerçi sıkılacağınızpek sanmıyorum ama hadi neyse

haftanın konuğu ulvi abimiz  Yemek

haftanın konuğu ulvi abimiz  Cikolata

buyur suya çok ihtiyacın olacak... haftanın konuğu ulvi abimiz  Oleyo
abi havluları alıp geliyom
anladın sen onuhaftanın konuğu ulvi abimiz  21
haftanın konuğu ulvi abimiz  Su%5B1%5D

haftanın konuğu ulvi abimiz  Adewa
haftanın konuğu ulvi abimiz  Su

su içerken yılan bilem dokunmazmış bende dokunmuyom
sonra ben baya dokundurcaam nasılsa haftanın konuğu ulvi abimiz  Oleyo
tebrik eder hoş geldin tekrardan hadi kolay gelsin
[/size]

En son mümine sultan tarafından C.tesi Kas. 13, 2010 5:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 5:39 pm

OOoooooooo MaşaAllah mümine kardeşim Nazar etmeyelim ,,,,,
Çok güzel olmuş,
Haftanın konugundan cevapları bekliyoruz inşaAllah
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 5:43 pm

ALLAH razi olsun..cok iyi düsünmüssün . ilk konuk olmak ona yakisir ,cogumuz ulvi hocam sayesinde burdayiz
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 5:45 pm

s.a abim konukluğun hayırlı olsun
haftanın konuğu ulvi abimiz  12-gul-buketi-magnum

az önceki soruları sildim yorulma sen diye abim ilk sorum şu hoca olmaya nasıl karar verdin seni kimler yönlendirdi

allah razı olsun cevabın için vesselam
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:54 pm

ALLAH razi olsun..cok iyi düsünmüssün . ilk konuk olmak ona yakisir ,cogumuz ulvi hocam sayesinde burdayiz
polathoca
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:24 pm

maşallah misafirinizi güzel ağırlamışsınız canabu mevla ahitetede bçyle ağırlama nasip eylesin .amin.
siyahım
Normal Üye

Normal Üye
siyahım

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:26 pm

yakışır hocamıza hepsi Smile
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:46 pm

Bende MİSAFİR OLMAK İSTERİM HOCAMI GÖRMEK İÇİN BENDE GELİM NOLUR.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 11:59 pm

konuğumuz lütfen soruları cevaplayalım seni tanımayanlar bu sayede tanımış olurlar
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:06 am

Allah Razı Olsun Mümine Sultan kardeşim, yaf bu koltuğa iki kamyon havlu yetmez. Bu üyeler beni çok terletir sorularıyla. Hani Sorular nerde
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:07 am

mümine sultan demiş ki:
s.a abim konukluğun hayırlı olsun
haftanın konuğu ulvi abimiz  12-gul-buketi-magnum

az önceki soruları sildim yorulma sen diye abim ilk sorum şu hoca olmaya nasıl karar verdin seni kimler yönlendirdi

allah razı olsun cevabın için vesselam
siyahım
Normal Üye

Normal Üye
siyahım

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:15 am

hocam bende hangi tarikata bağlı olduğunuzu merak ediyorum acizane cavablandırırsanız seviniriz...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:19 am

Kardeşi benim ben Hoca değilim, internet dünyasına girmem için hocalarımdan emir geldiğinde bu konu paylaşılmıştı. Benden önce nurer hocam tarafından ayrıyeten bende paylaşmıştım.

Bizler ilim kullanıcısıyız, Alim, Evliya, Veli değiliz

Aynı zamanda cinci, cinder, medyumda değiliz

Her gittiğimiz sitede başlıklar açıp bunları insanlarla paylaşmıştır. Ama iftiralarının boşa gideceğini anlayan yanlış zihniyetli insanlar tarafından forumlarda kendimizi tanıtan, kendimiz harici insanları bilgilendiren pek çok konumuz silindi

İnsanların cahil kalması istendi

Onun için şimdi bu başlıklar yok

Kısaca toparlayacak olursak, ben hoca değilim hiç olmadım. Ben sadece Büyükler tarafından Sevgi ve Şefkat Gösterilen ve ilmikullanmasına izin verilen aciz bir kulum

Beni kimse yönlendirmedi, sadece Güzel İnsanlardan Bir tanesi yolda karnım aç dalgın dalgın yürüken kapısının önüne çıktı. Bende yemek yedirecek misafir arıyordum dedi. yameğimi yedirdi, cebime haşlık koydu, bana iki çuvalda yiyecek verdi al bunları evine götür dedi

Sonrada seni sevdim dedi, baktımki ilmi kullanmaya başlamışım Smile

İnanın bende anlamadım. Sonra baktım nurer hocam geldi ona taleben bu dedi. O zamandan beride eğitim alırım

Halbuki maddi durumumuzda o zamanlar çok iyiydi.

Sadece Güzel İnsanların Göstermiş Olduğu Sevgi ve Şefkat bu, Başka Birşey Değil. O kadar Güzel Gönülleri Varki E^vlerinin Önünden Aç geçiyorsan Zengin Bile Olsan Karnını Doyuruyor, Seni Maddi ve Manevi Rızıkla Donatıp Gönderiyorlar

Rab 'bim Hepsinden Razı Olsun Sevgi ve Şefkatlerini Üzerimizden Eksik Etmesin.

Beni kimse yönlendirmedi
siyahım
Normal Üye

Normal Üye
siyahım

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:23 am

hocam çok açıklayıcı oldu teşekkür ediyorum hep merak ettiğim bir konuydu bu...bide hiç göremicekmiyiz sizi....
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:24 am

siyahım demiş ki:
hocam bende hangi tarikata bağlı olduğunuzu merak ediyorum acizane cavablandırırsanız seviniriz...

Kardeşim hiçbir tarikata, cemaate yada başka bir topluluğa bağlı değilim. Bizler Hocalarımıza bağlıyız sade. Onlara bağlı olanlar bir Topluluksa ben kendi Topluluğuma Dahil sadece Kendi Hocasına Bağlı Bir insanım.

Ama Hocamı hiç görmedim, sadece beni ilk içeri alan nurer hocamın hocası ki o üst yetişmiş talebelerdenmiş o zaman, vede nurer hocamı ve onun tanıştırdıklarını bilirim

bazen banada emir gelir, git denir şuraya, gittiğin zaman karşından gelen şu giyimli insanı al içeri derler. Gariptir ama bende yaparım, o kişiyi alır eğitmeye başlarım.

Bakın binlerce ilm....et kullanıcısı var dünyada

Sizler asıl talebeleri görseniz bana dönüp bakmazsınız bile Smile

En son ulvi tarafından Paz Kas. 14, 2010 12:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:29 am

siyahım demiş ki:
hocam çok açıklayıcı oldu teşekkür ediyorum hep merak ettiğim bir konuydu bu...bide hiç göremicekmiyiz sizi....

hayır kardeşim asla, yinede Allah Bilir. Bizleri ancak açıktan içeri aldığımız talebelerimiz görürler. Çünkü biz bir cemaat, topluluk değiliz, insanlara şifa verebilmek için nasıl Dua edilir , kötülükten kaçan insanlara öğreten insanlarız.

Bizlerden halk tarafından tanınan olursa ya kimsenin onu tanımadığı bir yere göçmek zorundadır, yada talebeliğinden azledilmek zorundadır

Bu tarih Boyuncada Böyleydi. Bakın tarih Boyunca Binlerce Bizim Kullandığımız İlmi Kullanan İnsan Gelmiş, Hangisini Kim Duymuş. Daha İlmin Adını Bile Bilen yok.

Allah Bilir Bizler gibi daha nice İlim Grupları vardır dünyada
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:30 am

abim ben seni gördüm sanırım
siyahım
Normal Üye

Normal Üye
siyahım

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:34 am

anladım hocam açık yüreklilikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim...
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:38 am

bir kardesim haric soru sorulmamis ben bari sorum. hocam bu kadar temiz kalpli olmak icin ne yaptiniz.
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:38 am

Hocam mesleğiniz nedir ?

Çok kolay oldu bakın Smile terletmeyecek bir soru Smile
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

mümine sultan demiş ki:
abim ben seni gördüm sanırım

Kardeşim Rab 'bim Bilir, bilemem inan. Ama şu var görsen tanıyamazsın çünkü bizler asla Hocalık yapmayız açıktan, cinderlik, medyumluk hiçbiri. Asla açıktan şifa vermeyiz insanlara.

O an karşımıdaki insan şifasının vesilesinin biz olduğunu, şifasının bizden geldiğini anlayamaz bile

Belkide yüz metre ötemizdedir, belkide o televizyonda kutuplardadır bizde evimizde.

Konu açılmışken bakın ileride kendini akıllı zanneden uyanıklar çıkıpta biz onlardanız, ilmii..et kullanıcısıyız derse ve paralı medyumluk, hocalık yaparsa kanmayın.

Bizlerin ve bizlere bağlı talebelerin şifa karşılığı para alması, menfaat elde etmesi, çıkar gözetmesi yasaktır. Hatta Emir vardır bize, şifasına vesile olmaya çalıştığımız insan fakirse , birde ona az yada çok maddi yardımda bulunmak zorundayızdır, olduğu kadar.

Şimdi kısmen yetiştirilen internet talebeleri var. Onlar asıl talebe değiller, misafir talebeler bu saydıklarımdan onlar hariçler

Ama onlarda asla bizler ilmii...et kullanıcısıyız diyemezler yasaktır. zamanında bazı şeyler öğretilmişti derler.
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:45 am

can hocam siz bu sabiri ne borslusunuz.
siyahım
Normal Üye

Normal Üye
siyahım

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:47 am

peki hocam bu ilimleri almanız kaç yılınızı aldı
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:51 am

türkislam74 demiş ki:
can hocam siz bu sabiri ne borslusunuz.

Allah Razı Olsun kardeşim, sadece kalbindeki güzelliği aksettirmişsin
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:53 am

siyahım demiş ki:
peki hocam bu ilimleri almanız kaç yılınızı aldı

Allah Razı Olsun kardeşim bizde ilmin sonu yoktur, ömrünün sonuna kadar her an eğitimdir.

Onun için ben hep cahilimdir, asla Alim Olamam.
siyahım
Normal Üye

Normal Üye
siyahım

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:58 am

haftanın konuğu ulvi abimiz  Guller_yakin

asıl sizden RABBİM razı olsun bu güller de size gelsin hocam...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:10 am

Allah Razı Olsun kardeşim Gülleri bana layık görmen güzel ben çok sevindim, gerçekten güzeller. Aama beni güllere layık gördün diye güller tazminat davası açmasınlar sana Smile Smile Smile Smile
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:04 am

ulvi hocammm cann hocammm...

yaşın kaç, boyun kaç, evlimisin evsizmisin, uyurmusun, gezermisin, nerlere gittin, izmire geldinmi demicemmmm.... Razz

cannn hocamsın sen benim....

senle ilgili merak ettiğim bişey yok...

sen ne kadarını verdiysen bize o kadarı yeterdir...

ALLAH başımızdan eksik etmesin Wink
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:08 am

mehtaps demiş ki:
ulvi hocammm cann hocammm...

yaşın kaç, boyun kaç, evlimisin evsizmisin, uyurmusun, gezermisin, nerlere gittin, izmire geldinmi demicemmmm.... Razz

cannn hocamsın sen benim....

senle ilgili merak ettiğim bişey yok...

sen ne kadarını verdiysen bize o kadarı yeterdir...

ALLAH başımızdan eksik etmesin Wink

Allah Razı Olsun güzel kalpli kardeşim. kalbinden MaşaAllah o kadar büyük bir güzellik akıyorki vermek haddimi aşıyor
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:35 am

Lamekan demiş ki:
Hocam mesleğiniz nedir ?

study
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 10:55 am

Allah Ehli Sünnete yaptığınız bu karşılıksız yardımlardan dolayı razı olsun abim sen zaten duruşunla nasıl bir insan olduğunu kanıtladın daha ne sorabilirim sana ,Allah yar ve yardımcın olsun vesselam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:39 pm

gespenst demiş ki:
Allah Ehli Sünnete yaptığınız bu karşılıksız yardımlardan dolayı razı olsun abim sen zaten duruşunla nasıl bir insan olduğunu kanıtladın daha ne sorabilirim sana ,Allah yar ve yardımcın olsun vesselam

Allah Razı Olsun kardeşim benim . Amin Ecmain İnşaAllah
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:40 pm

mümine sultan demiş ki:
Lamekan demiş ki:
Hocam mesleğiniz nedir ?

study

Yazmasam olmazmı Smile Smile
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:53 pm

abim seni tanımak bizler için şereftir bir çiçek yetmez sana çiçek bahçesini getirdim:)

haftanın konuğu ulvi abimiz  Cicek
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:54 pm

Allah Razı Olsun firdevs kardeşim, bilakis o şeref bana aittir. Bu güzel çiçeklere beni layık gördüğün için teşekkür ederim. Allah Razı Olsun hepinizden ve hepimizden Amin.
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:49 pm

selamün aleyküm hocam. Vallahi çok merak ediyorum hocam hangi ibadetiniz size bu ilmi kazandırdı yani sizi talebelige kabul eden hocalarınız ALLAH razı olsun onlardan ve sizden her önüne geleni talebe yapmazlar mutlaka o zamanda sizde bir cevher varmış ama neee cevaplarsanız sevinirim RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 2:28 pm

kübra2 demiş ki:
selamün aleyküm hocam. Vallahi çok merak ediyorum hocam hangi ibadetiniz size bu ilmi kazandırdı yani sizi talebelige kabul eden hocalarınız ALLAH razı olsun onlardan ve sizden her önüne geleni talebe yapmazlar mutlaka o zamanda sizde bir cevher varmış ama neee cevaplarsanız sevinirim RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.

Aleyküm Selam kardeşim, rab'bim Razı Olsun hepimizden ve hepinizden Amin. Bana bu İlmi Hocalarımın Sevgi ve Şefkaati Kazandırdı. Çünkü seni sevdim dedikten sonra ilk hocam İlme Girdim. Smile Allah Hepsinden Razı Olsun Şefaatlerinden Mahrum Bırakmasın. Bende cevher olduğunu zannetmiyorum Cevher bende değil Hocamdaydı, O kadar Güzel Bir İnsandıki Güzelliği Heryerden Yansıyordu. sadece Kendi Yansımasını Gördü Onu Sevdi Zannedersem, çünkü ben sevilecek biride değildim.

Sıradan klasik bir Allah Kulu İşte

Aslında Bu Büyükler Gerçekten Güzel İnsanlar, Rab 'bim Hepsinden razı Olsun, Şefaatlerinden Mahrum Bırakmasın.
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 3:02 pm

S.A.Hocam bizi nasıl talebe olarak seçtiniz hocalarınızmı onaylıyor talebe olacak kişileri ben bunu çok merek ediyorum.
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 3:08 pm

s.a can hocam
Allahima Sükürler olsun bizi sizinle tanisdirdi.

siz esim islam 73e aileme ve bana yaptiginiz bütün yardimlarinizdan dolayi allah gani gani razi olsun.
size bu ciceklerin gercegini vermek isterdim

( insallah oda olur)

haftanın konuğu ulvi abimiz  15nwvmo

haftanın konuğu ulvi abimiz  282gluc

haftanın konuğu ulvi abimiz  15mmpv6

haftanın konuğu ulvi abimiz  25jbo1lhaftanın konuğu ulvi abimiz  4vr0ac
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:06 pm

güncel
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:21 pm

Mümine ablam ne güzel bi karşılama yapmışsın ya Smile güzel konuğa güzel karşılama tabiki...Ulvi abi diyince aklıma ilk önce ; sırf Allah rızası için sayısız kişiye karşılık beklemeden yaptığı iylik ve yardımlar geliyo ...ve tabiki korkusuz yüreği cesurluğu..

Allah cc Razı ebeden razı olsun senden ve her daim yar ve yardımcın olsun inşallah...
slmla.......

geri döndüm ekleme yapıyorum Smile benim en çok merak ettiğim ulvi abi uzaktan bakım yaparken bakım yaptığı kişiyi nasıl hissediyo onun nasıl bi şekilde olduğunu yani... aslında öğrenmek istediğim çok şey varda nasıl sorsam : )
Mevlana
Normal Üye

Normal Üye
Mevlana

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:36 pm

Selamunaleykum...

Ulvi hocamızın internetten yetiştirdiği talebeler ileride gerçek bir talebe olacaklar mı?
Ve hocamız günde kaç saat uyuyor?
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:37 pm

sahra demiş ki:
S.A.Hocam bizi nasıl talebe olarak seçtiniz hocalarınızmı onaylıyor talebe olacak kişileri ben bunu çok merek ediyorum.

AS kardeşim, Bazılarınızı Hocam onaylıyor, bazılarınız ben seçiyorum, bazılarınızı sevdiğim insanların hatırı ekliyor. Bu misafir talebelik halka damlayan Bereket parçalrı ve bir nevi ispattır.

Bu talebeler değişik şeyleri yaşayıp gördükleri zaman anlıyacaklarki Bizler Farklıyız İnşaAllah

Hala insanların çoğu Bizleri havasçılarla karıştırıyor, hala yaptıklarımızın arkasında hadim, hüddam gibi varlıklar arıyorlar.

Yok alakası yok, bu yapılanlar hadimler yada hüddamlar yada cinler, şeytanlar, iblisler, ifritler, yada ruhanilerden değil

Bunlar sadece Büyüklerin Sevgi ve Şefkatinden

ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:39 pm

türkislam74 demiş ki:
s.a can hocam
Allahima Sükürler olsun bizi sizinle tanisdirdi.

siz esim islam 73e aileme ve bana yaptiginiz bütün yardimlarinizdan dolayi allah gani gani razi olsun.
size bu ciceklerin gercegini vermek isterdim

( insallah oda olur)

haftanın konuğu ulvi abimiz  15nwvmo

haftanın konuğu ulvi abimiz  282gluc

haftanın konuğu ulvi abimiz  15mmpv6

haftanın konuğu ulvi abimiz  25jbo1lhaftanın konuğu ulvi abimiz  4vr0ac

Allah Razı Olsun kardeşim, Rab 'bim Şifanızı ve Şifamızı Daim Etsin Amin, MaşaAllah İnşaAllah hiç bozulmasın

Ulvi abini o güzel çiçeklere layık gördüğün için teşekkür ederim kardeşim, Rab 'bim Razı Olsun
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:40 pm

ABİELRİN ABİSİ SANA MSJ ATTIM OKURMUSUN İNŞALLAH
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:43 pm

Rayiha arşınca demiş ki:
Mümine ablam ne güzel bi karşılama yapmışsın ya Smile güzel konuğa güzel karşılama tabiki...Ulvi abi diyince aklıma ilk önce ; sırf Allah rızası için sayısız kişiye karşılık beklemeden yaptığı iylik ve yardımlar geliyo ...ve tabiki korkusuz yüreği cesurluğu..

Allah cc Razı ebeden razı olsun senden ve her daim yar ve yardımcın olsun inşallah...
slmla.......

geri döndüm ekleme yapıyorum Smile benim en çok merak ettiğim ulvi abi uzaktan bakım yaparken bakım yaptığı kişiyi nasıl hissediyo onun nasıl bi şekilde olduğunu yani... aslında öğrenmek istediğim çok şey varda nasıl sorsam : )

Allah Razı Olsun kardeşim, sadece kalbindeki güzelliği yansıtmışsın yine. KardeşimKUlsan Rab 'be, SEviyorsa Büyükler seni, saygılıysan Büyüklere kolay, sende yaparsın heekeste yapar.

Allah Büyüklerden, Büyüklerin Tüm Sevdiklerinden vede Büyükleri Tüm Sevenlerden ve bizlerden, sizlerden hepimizden Razı Olsun Amin.

İstediğini sor kardeşim , çekinme lütfen
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:44 pm

Selamün Aleyküm,Can Hocam geçen günkü sohbetinizde Eşm,Ailem kimse bu İlmi kullandığımızı bilmez,Arkadaşlarım dahi bilmez velevki bilen oldu,ya talebelikten azlediliriz yada yer değiştirmek ( sizi tanımayanların olduğu yere ) taşınmak zorunda kalırız.

Anladığım kadarı ile bu İlme sahip olanlar,bu İlmi kullananlar mütavazi,alçakgönüllü,sıradan bir hayat sürüyorlarki kendilerini belli etmeyip Kibir ve büyüklük olgusuna kapılmasınlar ve Gaflete düşmesinler.Siz daha öncede belirttiğiniz gibi Bu İlmin kullanıcılardansınız ve Bu İlmi Kullanma şerefine nail olanlardansınız. Cenab-ı Allah size bu İlmi Sahiplerinden eylesin.

Aslında benim sormak istediğim soruyu Sahra kardeşim sormuş ve yinede bende sormak istiyorum.

1) Bizleri seçerken (Misafir Talebeleri) neye göre seçiyorsunuz,sizmi karar veriyorsunuz? yoksa Nurer Hocam ve daha büyük Hocalarımızmı karar veriyor?

2) Biz Misafir Talebelerinde sizler gibi Asıl Talebe olması ve İlim kullanıcısı olması mümkünmü?

3) Can Hocam sizin Eğitiminiz ne kadar ve kaç sene sürdü? veya halen daha sürüyor.

Cenab-ı Allah sizleri yetiştiren Hocalarımızdan Gani Gani Razı Olsun.Sizleri Bu İlmi Kullanıcılardan değilde Asıl İlim Sahibi Olanlardan Eylesin.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:46 pm

Mevlana demiş ki:
Selamunaleykum...

Ulvi hocamızın internetten yetiştirdiği talebeler ileride gerçek bir talebe olacaklar mı?
Ve hocamız günde kaç saat uyuyor?

Bunu ben bilemem Rab 'bim Bilir, vesile sebebi olma kararını ise Büyükler Verir, benin haddimi aşar kardeşim Allah Razı Olsun. Uyku düzenime gelince bazı günler üç dört gün uyumadığım olur ama günde dört yada altı yada sekiz saat genelde

Dışarıda yada yukarıdaysam üç dört gün uyuyamam ama bilgisayarın başındaysam altı saat uykumu alırım Şükürler Olsun
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:48 pm

Semihbaba4125 demiş ki:
ABİELRİN ABİSİ SANA MSJ ATTIM OKURMUSUN İNŞALLAH

Okurum kardeşim İnşaAllah
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: haftanın konuğu ulvi abimiz    haftanın konuğu ulvi abimiz  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:51 pm

ALLAH RAZI OLSUN ABİ BEKLİYORUM CEVABINI ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SENİ

haftanın konuğu ulvi abimiz
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» 2.haftanın konuğu haydar abimiz
» 3.haftanın konuğu by.nokta abimiz
» Haftanın Konuğu Hakkında Bilgiler....
» BAŞ TACI ULVİ ABİMİZ
» MÜKEMMELİNDE MÜKEMMELİ ULVİ ABİMİZ