iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH

5 posters
YazarMesaj
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH Empty
MesajKonu: ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH   ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 11:32 pm

Bu siteyi bulmam Allah'ın bana bir lutfu.Benim ne zaman başım sıkışsa çok şükür ona Allah u teala bana dostlarını gönderiyor.Ey Allah dostları ben sizin bu dünyada ne için bulunduğunuzu Allah'a şükür bilenlerdenim.Allah'ın nefislerini terbiye etmiş en sevgili kulları,fedakarlıklarıyla,sadece Allah rızasını kazanma adına yaptıklarıyla en yüce yerlere gelmiş insanlar,size dil uzatanların haline gülmekten başka yapacak bir şey yok.
Bu gece böbreklerimin sancısı tutunca siteye gireyim,dedim.Önce ya bunun için hocaları rahatsız etmeyeyim dedim ama baktım duramıyorum,çeti açtım,Ulvi hocam gelsin derken sitede Gatip hocam olduğunu farketmemişim.Ben az sonra sancımın kesildiğini farkettim,arkadaşlar okudunuz mu diye sordum,gerçekten de gatip hoca okumuş o sırada.Ulvi hocam da geldi hiç bir şeyimin kalmadığını farkettim.Oğluma da baktı hocam,söylediği şeyleri yanımdaki çocukta birebir yaşadım,insan bir diğer insanın beynine hitap edebilirmiş demek ki uzaktan da olsa.İnanmayanlar okusun bunları Ulvi hocamı ve talebelerini tanısınlar,ne diyeyim tanımayan kendisi kaybeder.Allah razı olsun hocam,sizden,yardımlarını esirgemeyen havas hocamdan.Talebe de olsa Hocam diyeceğim Gatip hocamdan.Bu yolda hiç dikenlere rastlama Ulvi hocam.Yollarınız hep temiz olsun,Hakkınızı helal edin.Ey Allah'ın dostları bana yardım edin diye çağırdığımda sizi yanımızda bulmaktan güzel ne olabilir ki dünyada.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH   ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 2:57 am

Allah razı olsun huzur1 kardeşim evet tanımıyanlar kendılerı kaybeder. bız hergun ne guzelllıklere tanık oluyoruzda işte bunu ıdrak etmek ıcın bıraz iyi niyetle olmak gerekır. bizi anlıyamayanlar var maalesef
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH   ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 11:19 am

Ulvi hocam ve talebelerine 41 kere maşallah Smile Rabbim onları her iki cihandada muaffak eylesin tüm kötülüklerden korusun inşallah...
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH   ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 1:02 pm

((Allah razı olsun huzur1 kardeşim evet tanımıyanlar kendılerı kaybeder. bız hergun ne guzelllıklere tanık oluyoruzda işte bunu ıdrak etmek ıcın bıraz iyi niyetle olmak gerekır. bizi anlıyamayanlar var maalesef )

Rabbim bizleride inşaallah siz değerli hocalarımıza layık talebeler eylesin..amin
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH   ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 1:49 pm

Huzur1 kardeşim öncelikle Allah şifanı daim etsin ..
Ben hoca değil aciz bir kardeşinizim..
Yaptığım şey sadece Hocamın anlattığı şekilde sizin için dua etmekten ibarettir..Allah hocalarımızdan razı olsun ,nolur bu garibe pay biçmeyin eminimki o anda birçok kardeşim sizin için dua ediyordur..
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH   ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 3:39 pm

Estağfurullah,Gatip kardeşim,Allah katında kimin ne olduğu bilinmez,ama gerçekten o sancılardan,ağrılardan,maşallah eser kalmadı,Allah senden de okuyanlardan da razı olsun.Hepimiz aciziz,yüce Allah'ımın katında ama çok sevdiği kullar var,tabii ki bu da farkınız işte.

ULVİ HOCAMA VE TALEBELERİNE MAŞALLAH
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR HOCAMA ULVİ HOCAMA EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA TEŞEKKÜR.
» ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN
» ulvi hocama teşekkür
» MUHTEREM ULVİ hocamıza,talebelerine ve muhiblerine sonsuz teşekkür
» ALLAH (ZT.C.C.) RAZI OLSUN ULVİ ABİDEN MAŞALLAH İLMİNE