iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HAYDARI KERRAR HOCAMA ULVİ HOCAMA EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA TEŞEKKÜR.

3 posters
YazarMesaj
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

HAYDARI KERRAR HOCAMA  ULVİ  HOCAMA  EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA  TEŞEKKÜR. Empty
MesajKonu: HAYDARI KERRAR HOCAMA ULVİ HOCAMA EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA TEŞEKKÜR.   HAYDARI KERRAR HOCAMA  ULVİ  HOCAMA  EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA  TEŞEKKÜR. Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 10:48 pm

Ben böyle yararlı bir siteye üye olmaktan çok mutluyum . HOCALARIM çok iyiler ne zaman bir sıkıntım olsa hemen yetiştiler hemde hiçbir menfaat beklemeden. her sıkıntımda manevi desteklerini hep yanımda hissettim. ben ALLAH şahitki hocalarımı çok seviyorum RABBİM İLİMLERİNİ ARTTIRSIN İNŞALLAH. onlar için hep dua ettim vede edecegim ALLAHIN İZNİYLE. Ya böyle yararlı bir site daha ben bilmiyorum bu siteyi kuran ve emegi geçenlerden RABBİM GANİ GANİ RAZI OLSUN hocalarımın hepsine teşekkürü bir borç bilirim. HAYDARI KERRAR HOCAM. ULVİ HOCAM. EMİRSULTAN HOCAM. ALLAH AŞKINA bana hakkınızı helal edin çünki yaptıgınız iyiliklerin karşılıgı maddiyatla ölçülmez biliyorum. sıkıntılarımın yüzde doksanı sizlerin sayesinde geçti inşallah geri kalanda önce ALLAHIN sonra siz HOCALARIMIN sayesinde geçecek ne olur dualarınızdan beni mahrum bırakmayın bugüne kadar sizlere karşı bir hatam olduysa özür dilerim inanın çok sıkıntılara maruz bırakılmıştım sitedeki üyelere derimki böyle güzel ve yararlı bir siteyi buldugumuz için ve böyle degerli HOCALARIMIZ oldugu için çooook şanslıyız vallahi . HOCALARIM HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HAKKINIZI HELAL EDİN LÜTFENNN. ALLAHIMA EMANET OLUN İNŞ.

En son kübra2 tarafından Salı Eyl. 14, 2010 12:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

HAYDARI KERRAR HOCAMA  ULVİ  HOCAMA  EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA  TEŞEKKÜR. Empty
MesajKonu: Geri: HAYDARI KERRAR HOCAMA ULVİ HOCAMA EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA TEŞEKKÜR.   HAYDARI KERRAR HOCAMA  ULVİ  HOCAMA  EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA  TEŞEKKÜR. Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 11:23 pm

ALLAH RAZI OLSUN ONLARDAN
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: HAYDARI KERRAR HOCAMA ULVİ HOCAMA EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA TEŞEKKÜR.   HAYDARI KERRAR HOCAMA  ULVİ  HOCAMA  EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA  TEŞEKKÜR. Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 11:27 pm

AMİN KARDEŞİM ÇOK İYİLER ÇOK HİÇ BİRİNİ TANIMIYORUM AMA MANEVİ YARDIMLARINI ÇOK GÖRDÜM BU KADAR İYİ HOCALARIMIZ OLDUGU İÇİN ÇOK ŞANSLIYIZ VALLAHİ.
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: HAYDARI KERRAR HOCAMA ULVİ HOCAMA EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA TEŞEKKÜR.   HAYDARI KERRAR HOCAMA  ULVİ  HOCAMA  EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA  TEŞEKKÜR. Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 11:27 pm

Very Happy
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: HAYDARI KERRAR HOCAMA ULVİ HOCAMA EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA TEŞEKKÜR.   HAYDARI KERRAR HOCAMA  ULVİ  HOCAMA  EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA  TEŞEKKÜR. Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 11:40 pm

masallah hocalarima

HAYDARI KERRAR HOCAMA ULVİ HOCAMA EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA TEŞEKKÜR.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİME HAVVASUL ESRAR ABİME HAYDAR KERRAR ABİYE
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» HAYDARI KERRAR HOCAMA ŞİİR
» ulvi hocama emırsultan hocama teşekkurler
» HAYDARI KERRAR VE ULVİ HOCALARIMIN DİKKATİNE