iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler

3 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler Empty
MesajKonu: Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler   Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 7:02 pm

Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya yazıpta kısmen yada tamamen fayda gören , şifa bulan arkadaşlarımız artık bu başlığa kısaca durumlarını açıkladıktan ve gelişmeleri yazdıktan sonra teşekkürlerini yazıcaklardır
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler   Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 7:04 pm

kutlaar

--------------------------------------------------------------------------------

kutlaar
-YASAKLI-

Konuları: 2
Mesajları: 89

sitenın bu başlığında bır hüzün, bır vedalaşma havası var...degerli ilim sahıbı büyüklerim, ulvi, amanos, umarım bu bahsettıgınız yogunlugun tek sebebı hayatınızda guzel seyler olmasıdır. Allah sızı hep güzelliklerle karşılaştırsın. siz ki dua zengını ınsanlarsınız, ne mutlu size. bu konuda sizi kıskanmıyor degılım. sizin sahıp oldugunuz hayır duaların minicik bir kısmına dahı sahıp olabilmem ıcın Rabbım benı yenıden yaratmalı.... .

belirtmeden gecemicem ama eger sizi üzücek bırsey yaptıysak affola...siz ki olgun ınsanlarsınız, emeginiz var üzerimizde, hakkınızı helal edin nolur.

ayrıca bunu bır mola olarak telakki etmek ıstıyorum. sız yufka yürekli, asil ruhlu ender ınsanlardasınız... bilirimki kıyamazsınız bize... yıne gelırsınız

maalesaf ki kardeşin kardeşe hayrı olmadıgı bir dünyada yaşıyoruz. sizlerle hiç yüzyüze gelmedik, aynı çatı altında nefes almadık ama sizin bu yaptıgınızı herkes yapmaz. heleki karşılıksız. malum bunu ticari bir sektöre dönüştüren insanlar var. rant kapısı gıbı gören. siz bu ilme dün sahıp olmadınız. hayatınızı adadınız. emek verip öğrendiğiniz bu ilmi, insanlığa sunmanız, zaten ne harika bir yaradılışda oldugunuzun göstergesidir. eminim sizde özel hayat diye bişey kalmamıstır. elinizi sallasanız sorunlu bır ınsana çarpmıssınızdır. hala degerlı vaktınızı, mesainize zevkle bize harcıyorsunuz. sizin bu gunlere gelmenızde kimlerin payı varsa Allah hepsınden ganı ganı razı olsun.

kurtarılmıs hayatlar var Allahın izniyle sizin sayenızde, bu kolay kolay yadsınacak bır husus degıl. açıkcası ben burada açık açık dile getırmek istemiyorum bana ve aileme yaptıgınız iyilikleri. helekı bırılerını ıkna etme gibi bir çabaya hiiiç girmem.biz sizi biliyoruz. Allah insanı bir halden alıp bir hale koyarmıs. evet sizin aracılıgınızla halimiz iyileşti. hep derım, bunu anca yaşayan anlar. eminim benim gibi bır cok arkadaş, "sizden önce" ve "sizden sonra" dıye ayrım yapıyordur hayatlarında. siz milad oldunuz bızım için.

üzüldüğüm bir nokta var, sizinle tanışmadan bu dünyadan göçmüş insanlar... ah dıyorum keşke babamda ölmeseydıde o yaşadıkları neydı size danışabilseydim. boylece yitik bir hayat son demde kurtulmus bır hayata dönücekti. ve düşünün bizleri. .. nasılda mutlu olacaktık ailecek. bunu hangı bu dünyanın maddesı verebılırdıkı bana. ama cok şükür ki ailemin diğer üyelerinın şimdi daha güzel bır hayatı var.

keşke minnettarliğimi sıgdırabılecegım cümleler kurabılsem ama inanın o kadarına henüz aklım yetmiyor... minnettarlıgım, duygularım, size duydugum saygı sevgi, kurabileceğim cümlelerimden cok ama cok daha büyük.
sizi seviyoruz, iyiki varsınız ve temennim hep yanımızda olmanız, saglıcakla kalın...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler   Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 7:10 pm

kutlaar

--------------------------------------------------------------------------------

kutlaar
-YASAKLI-

sitenın bu başlığında bır hüzün, bır vedalaşma havası var...degerli ilim sahıbı büyüklerim, ulvi, amanos, umarım bu bahsettıgınız yogunlugun tek sebebı hayatınızda guzel seyler olmasıdır. Allah sızı hep güzelliklerle karşılaştırsın. siz ki dua zengını ınsanlarsınız, ne mutlu size. bu konuda sizi kıskanmıyor degılım. sizin sahıp oldugunuz hayır duaların minicik bir kısmına dahı sahıp olabilmem ıcın Rabbım benı yenıden yaratmalı.... .

belirtmeden gecemicem ama eger sizi üzücek bırsey yaptıysak affola...siz ki olgun ınsanlarsınız, emeginiz var üzerimizde, hakkınızı helal edin nolur.

ayrıca bunu bır mola olarak telakki etmek ıstıyorum. sız yufka yürekli, asil ruhlu ender ınsanlardasınız... bilirimki kıyamazsınız bize... yıne gelırsınız

maalesaf ki kardeşin kardeşe hayrı olmadıgı bir dünyada yaşıyoruz. sizlerle hiç yüzyüze gelmedik, aynı çatı altında nefes almadık ama sizin bu yaptıgınızı herkes yapmaz. heleki karşılıksız. malum bunu ticari bir sektöre dönüştüren insanlar var. rant kapısı gıbı gören. siz bu ilme dün sahıp olmadınız. hayatınızı adadınız. emek verip öğrendiğiniz bu ilmi, insanlığa sunmanız, zaten ne harika bir yaradılışda oldugunuzun göstergesidir. eminim sizde özel hayat diye bişey kalmamıstır. elinizi sallasanız sorunlu bır ınsana çarpmıssınızdır. hala degerlı vaktınızı, mesainize zevkle bize harcıyorsunuz. sizin bu gunlere gelmenızde kimlerin payı varsa Allah hepsınden ganı ganı razı olsun.

kurtarılmıs hayatlar var Allahın izniyle sizin sayenızde, bu kolay kolay yadsınacak bır husus degıl. açıkcası ben burada açık açık dile getırmek istemiyorum bana ve aileme yaptıgınız iyilikleri. helekı bırılerını ıkna etme gibi bir çabaya hiiiç girmem.biz sizi biliyoruz. Allah insanı bir halden alıp bir hale koyarmıs. evet sizin aracılıgınızla halimiz iyileşti. hep derım, bunu anca yaşayan anlar. eminim benim gibi bır cok arkadaş, "sizden önce" ve "sizden sonra" dıye ayrım yapıyordur hayatlarında. siz milad oldunuz bızım için.

üzüldüğüm bir nokta var, sizinle tanışmadan bu dünyadan göçmüş insanlar... ah dıyorum keşke babamda ölmeseydıde o yaşadıkları neydı size danışabilseydim. boylece yitik bir hayat son demde kurtulmus bır hayata dönücekti. ve düşünün bizleri. .. nasılda mutlu olacaktık ailecek. bunu hangı bu dünyanın maddesı verebılırdıkı bana. ama cok şükür ki ailemin diğer üyelerinın şimdi daha güzel bır hayatı var.

keşke minnettarliğimi sıgdırabılecegım cümleler kurabılsem ama inanın o kadarına henüz aklım yetmiyor... minnettarlıgım, duygularım, size duydugum saygı sevgi, kurabileceğim cümlelerimden cok ama cok daha büyük.
sizi seviyoruz, iyiki varsınız ve temennim hep yanımızda olmanız, saglıcakla kalın...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler   Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 7:12 pm

kutlaar

kutlaar
-YASAKLI-

ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler   Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 6:47 pm

Kimden: obsesif
Kime: ulvi
Tarih: Dün 10:57 pm
Konu: [Hiçbir]
Şükür öksürüğü falan birden kesildi,sağlığıda keyfide yerinde.Oğlumuz için en hayırlı yer neresiyse orda olmamız içinde dua edin nolur,hakkınızı helal edin sizi çok uğraştırıyorum.Allah razı olsun sizlerden inşaAllah,Allah'ta sizi kimsesiz bırakmasın sayenizde çok huzurluyum,bu kadar sıkıntımızın içinde bir tek sizler bizi kaileye aldınız.Mevlam sizleri hiç darda koymasın,cennetine alsın inşaAllah
Leyl-i Lâl
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler   Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 10:43 am

belkide ceza alacağım bu yazdığımdan ötürü ama yazmak istiyorum Allah rızası için yardımlaşma bölümüne yazdığım yazıdan sonra ilgilenilmedi günlerdir ekrana bakıyorum belki biri yazmıştır diye....
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler   Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 11:41 am

Leyl-i Lal kardeşim
Bizi başkalarıyla karıştırma ne cezası, o nerden çıktı

Eğer başlığa yazdıysan ilgilenilmiştir ama sen kendinle ilgilenmedin sana bir özel mesaj attım cevap vermedin

Bilgilerin nerde en başta yazan bilgilerin onları göndermedin

Kurallara uyasınki senle ilgilenile

Gönder istenilen bilgileriki sana dönüle
erzurum25
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler   Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 5:48 pm

..günlerden birgün...
sanırım memleket havası malum.
boğazımdaki felaket şişlikle beraber..çayı bile yudumlaya zorlanırken...
sitemizde değerli hocam ulviye seslendim....
eeee Cenabı Hakk kime ne vereceğini bilirya...ulvi kardeşimizede nasip etmiş...
sözün özü..boğazımı 1 haftada o kadar iyileştiremezdim..kardeşimden Allahım razı olsun 5 dakikada 1 haftalık gelişmeyi yaşadım....yalancı fesatlara duyrulur Evil or Very Mad
https://www.facebook.com/album.php?profile=1&id=814748534

Allah Rızası İçin Yardımlaşmaya Gelen Teşekkürler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benim ve evliliğim için ,önce Allah rızası için bana dua eder misiniz?
» semih kardeşimizin annesi için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim
» fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim
» zersin kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim
» gülsün kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için tefrice okuyalım inşaALLAH kardeşlerim