iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim

+2
gülsüm
mümine sultan
6 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Empty
MesajKonu: fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim   fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 8:15 am

Peygamber Efendimizin (sav) Taif 'de yaptığı sabır duası:

Allah 'ım !
kuvvetimin tükendiğini Sana arzediyorum...
gücümün azaldığınıfattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul
insanların gözünde küçük düştüğümü Sana şikayet ediyorum...
Ey Merhametlilerin En Merhametlisi..!
Sensin ezilmişlerin Rabbi..!
Sensin benim Rabbim..!
beni kimlerin eline bıraktın_?
bana gaddarlık yapan yabancıların eline mi_?
yoksafattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul davamı ipotek edecek bir düşmana mı_?
eğer Sen bana gücenmedinsefattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul
kesinlikle bunlara aldırmıyorum...
lakin iyiliğin beni rahatlatacaktır...
Senin nuruna sığınırım;
karanlıkları aydınlatan nurunafattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul
dünya ve ahiretimi kurtaracak nuruna...
gelecek gazabınfattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul bana ulaşacak öfkenden
kaçıp kurtulacak bir sığınak arıyorum...
Sana sığındımfattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul yeter ki razı ol...
güç ve kuvvet Sendendirfattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul
yalnız Senden...

رَبَّنَا أَفْرِغْ عَلَيْنَا صَبْرًا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِينَ

“Ey Rabbimiz! Üzerimize sabır yağdırfattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul ayaklarımızı sağlam bastır ve şu kâfir kavme karşı bize yardım et.”

BAKARA-250
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim   fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 9:32 am

''Ey Rabbimiz,bizi hakikatin yollarında sebatkar kıl.
Bizi karanlıktan aydınlığa çıkar.Günahların açık ve gizllisini bizden uzaklaştır.Kulaklarımızı,gözlerimizi,gönüllerimizi,ailemizi,soyumuzu bizler için hayır eyle.Tövbelerimizi kabul buyur.
Tövbeleri kabul,ahiret yurdunda müminlere merhameti sonsuz olan Sensin.
Bizleri nimetlerine şükreden,nimetlerini anan ve öven kimselerden eyle,nimetlerini bize tamamla.''

İbn Mes'ud(ra)
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim   fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:36 am

amiin.dua eden etmeyen tum kardeslerimden ve de bu basligi acan ablamdan rabbim razi olsun
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim   fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 3:23 pm

ALLAH (C.C.) YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim   fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 5:50 pm

Allah razi olsun kardesim.hepimizin yardimcisi olsun insallah
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim   fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 2:03 pm

Bismilahhirramanirrahim
ve yuhıkkul hakka bi kelimatih innehu alimin bi zatis sudur
(Kendi kelimeleri ile hakkı gerçekleştirir muhakkakki o sinelerdekini en iyi bilendir)

Bismillahirrahmanirrahim
zali kumullahu rabbi aleyhi tevekkeltü ve ileyhi unib (unibu)
(işte bu Allah benim rabbimdir ona tevekkül ettim ve ona yönelirim

Bismillahirrahmanirrahim
vaade kumullahu meganime kesireten te'huzuneha fe accele lekum hazihi ve kefe eydiyen nasi ankum ve li tekune ayeten lil mü'minine ve yehdiyekum sıraten müstekıma

Yüceler yücesi rabbim yar ve yardımcın olsun canım kardeşim hepimizin inşaAllah dertlerimiz birbirine benzer rabbim yanımızda olsun zaten Allah c.c mazlumuz yanındadır unutma ne mutlu bizeki yüce Allahım ona dua etmemiz için iyi veya kötü vesileler nasip etmekte elhamdülillah rabbim onu unutanlardan eylemesin Allah c.c her an bizimledir...........
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim   fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 2:25 pm

mümine sultan demiş ki:

Allah 'ım !
gücümün azaldığınıfattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul
Sensin benim Rabbim..!
yoksafattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul davamı ipotek edecek bir düşmana mı_?
eğer Sen bana gücenmedinsefattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul
Senin nuruna sığınırım;
karanlıkları aydınlatan nurunafattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul
gelecek gazabınfattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul bana ulaşacak öfkenden
Sana sığındımfattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul yeter ki razı ol...
güç ve kuvvet Sendendirfattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul
yalnız Senden...

رَبَّنَا أَفْرِغْ عَلَيْنَا صَبْرًا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِينَ

“Ey Rabbimiz! Üzerimize sabır yağdırfattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Virgul ayaklarımızı sağlam bastır ve şu kâfir kavme karşı bize yardım et.”

BAKARA-250
AMİNN ALLAH KABUL ETSİN İNŞ.
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim   fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 2:28 pm

mümine sultan demiş ki:

Allah 'ım !
Sensin benim Rabbim..!
Senin nuruna sığınırım;
yalnız Senden...

BAKARA-250

Amin..Rabbim kabul etsin inşaAllah...

fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» zersin kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim
» Letaif kardeşimiz için ALLAH c.c rızası dua edelim kardeşlerim inşaALLAH
» gülsün kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için tefrice okuyalım inşaALLAH kardeşlerim
» ALLAH c.c rızası için 20 yaşında denizde boğulan mustafa kardeşimiz için dua edelim
» semih kardeşimizin annesi için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim