iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Zalim Komşularım

3 posters
YazarMesaj
sushi
Yeni Üye

Yeni Üye

Zalim Komşularım Empty
MesajKonu: Zalim Komşularım   Zalim Komşularım Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 12:38 am

Benim üst komşum kiracı,laf anlamaz,içkici,aşırı gürültücü,sabahı veya geceyi bilmeyen her an müzik açan ses yapan,kavga eden,topuklu ayakkabılarla evin içerisinde gezen,aralarında bağırıp çağıran ,balkonuma bütün pisliğini atan insanlardır(insanmıdır tartışılır).
Eşim hamile,geceleri bunların seslerinden korkup uyanıyor(düşük tehlikesi olabilir diye çok korkuyoruz),psikolojimiz çok bozuldu,çok rahatsız oluyoruz,konuşmak çözüm olmadı,apartmanda kimse imza vermek istemiyor şerlerinden korktukları için,resmi olarakta birşey yapamıyorum araştırdım.Ben ev sahibiyim ,onlar kiracı,ev sahipleriylede konuştum onlarda paralarını alıyorlar hiçbirşeye karışmıyorlar.2 yıldır bu durum böyle hiç düzelme olmadı 2 yıldır sabrediyoruz ama artık dayanamıyoruz.
Bana yardımcı olabilirmisiniz,ne yapmam lazım,veya ne yapabiliriz?
Şimdiden ALLAH razı olsun yardımlarınız için.
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

Zalim Komşularım Empty
MesajKonu: Geri: Zalim Komşularım   Zalim Komşularım Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 10:50 am

vallahi aynen üstteki komşulardan şikayetçiyiz tek gürültü olsa yine neyse
kabul edilemeyecek buraya yazılamayacak şeyler yapıyorlar
savcılıga gittik
yine de davayı bir üst mahkemeye taşıycam Allah yardımcımız olsun
çok şirretler
Hazır haydar hocam buradayken belki bize bir dua verir
ben tamamen bu apartmandan gitmelerini istiyorum
bu kadar pislik insan ömrümde görmedim
şu an mahkeme kağıdını arıyorum itiraz edicem karara.. bakalım ne olucak
kamer7
Yeni Üye

Yeni Üye

Zalim Komşularım Empty
MesajKonu: Geri: Zalim Komşularım   Zalim Komşularım Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 1:20 pm

aynı durum bizimde başımızda kardeşlerim allah yardımcımız olsun .hocam bende dua bekliyorum allah rızası için

Zalim Komşularım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zalim Hocama teşekkür
» Zalim Padişahla Fitneci Vezir
» ZALİM HOCAM Ö.M ATTIM BİR BAKARMISIN
» Zalim Birinden Korunmak İçin
» Zalim Hocam ALLAH senden razı olsun