iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ARKADAŞLAR SİTE VE DİN KURALLARI GEREĞİ KADERİ ETKİLEMEK YASAKTIR

YazarMesaj
burkan
Yeni Üye

Yeni Üye

ARKADAŞLAR SİTE VE DİN KURALLARI GEREĞİ KADERİ ETKİLEMEK YASAKTIR Empty
MesajKonu: ARKADAŞLAR SİTE VE DİN KURALLARI GEREĞİ KADERİ ETKİLEMEK YASAKTIR   ARKADAŞLAR SİTE VE DİN KURALLARI GEREĞİ KADERİ ETKİLEMEK YASAKTIR Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 6:43 am

HER NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN KİMSE KİMSEDEN CELP ALACAK TAHSİLİ VB ŞEYLER TALEB ETMESİN

GEÇENDE UYARDIYDIM KİMSE BENDEN BÖYLE TALEPTE BULUNMASIN DİYE BUGUN YİNE TALEP MESAJI ATILMIŞ YÖNETİME BİLDİRECEĞİMİ SÖYLEMİŞTİM VEDE ULVİ HOCAMA GELEN MESAJI GÖNDERDİM

BEN BU SİTEDE DAİMİ OLARAK AKILLI USLU DURMAYA YEMİN ETTİM LÜTFEN BENİ FARKLI KİŞİLİKTE YANSITACAK MESAJLAR ATIP KONUŞMAYIN

ARKADAŞLAR SİTE VE DİN KURALLARI GEREĞİ KADERİ ETKİLEMEK YASAKTIR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tüm Özel Mesajlara Bakılacak ve Gereği Yapılacaktır
» FORUM KURALLARI....
» Mükellef Olan Birinin Kendine Çocuğuna Ve Benzeri Şeylere Beddua Etmesi Yasaktır
» yeni sitenin form kuralları
» Hadi arkadaşlar