iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SADECE DİLİMLE DEĞİL YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

3 posters
YazarMesaj
canasu25
Yeni Üye

Yeni Üye

SADECE DİLİMLE DEĞİL YÜREKTEN TEŞEKKÜR  EDİYORUM Empty
MesajKonu: SADECE DİLİMLE DEĞİL YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM   SADECE DİLİMLE DEĞİL YÜREKTEN TEŞEKKÜR  EDİYORUM Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 8:23 pm

Saygıdeğer Emir Sultan Hocam bir haftadır içimdeki huzuru anlatmam imkansız.Rabbim sizdende Ulvi hocamdanda binlerce defa razı olsun.bir hafta boyunca eşimdede bazı şeyler farketti.ne yazıkki düne kadar yine eskisi gibi rahatsızlıklarının olduğunu söylüyor.ben bakım yaptırdığımı söylemedim.söyleyememde başına gelen hertürlü olumsuzluğu benden bildiğinden artık iyi şeyleri bile söylemeye korkuyorum. Emir sultan hocam eşim devamlı büyü yapıldığından şüphe ediyor.işndeki olumsuzlukları bizim aile içi durumlarımızı hep ona yoruyor.bana diyorki sana kötü davranmak istemiyorum ama bilinçli olarak yapmıyorum diyor.hocam ben kendi durumumdan emin olarak söylüyorumki sizler gerçek ilim sahiplerisiniz.sanki üzerimden kapkara bir duman kalktı.içimde anlatamadığım bir huzur var.bir ay öncesi artık ölümü düşünürken şimdi içim huzurla doldu.hocam allah rızası için eşimede bir çare bulun büyümü yapılıyor yoksa 3 harflimi bilemiyorum ama hayatımızı cehenneme çeviriyor.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: SADECE DİLİMLE DEĞİL YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM   SADECE DİLİMLE DEĞİL YÜREKTEN TEŞEKKÜR  EDİYORUM Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 9:16 pm

maşallah çok güzel yazmaşsınız elinize yüreğinize sağlık rabbim razı olsun hocalarımızdan ve hepimizden amin

burkan
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: SADECE DİLİMLE DEĞİL YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM   SADECE DİLİMLE DEĞİL YÜREKTEN TEŞEKKÜR  EDİYORUM Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 5:11 am

ALLAH ŞİFA RAHMET MUTLULUK VERSİN

SADECE DİLİMLE DEĞİL YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'SADECE KUŞLARI DEĞİL...'
» ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR DİYECEĞİM AMA ASLINDA HOCAM DEĞİL ARTIK ABİM...
» Yürekten Bismillah...
» SaDeCe oKu...
» Aciz yürekten gönüller sultanına sesleniş…