iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR DİYECEĞİM AMA ASLINDA HOCAM DEĞİL ARTIK ABİM...

2 posters
YazarMesaj
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR DİYECEĞİM AMA ASLINDA HOCAM DEĞİL ARTIK ABİM... Empty
MesajKonu: ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR DİYECEĞİM AMA ASLINDA HOCAM DEĞİL ARTIK ABİM...   ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR DİYECEĞİM AMA ASLINDA HOCAM DEĞİL ARTIK ABİM... Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 11:54 pm

abim bütün teşekkürlere, hayır dualara layık biri... Abim diyorum hocam yerine, çünkü benim canım dediğim kişiler akrabalarım bana kötülük yaparken, az önce abim benimle uğraştı..Rabbim ulvi abimi,ve haydar abimi özellikle başımızdan almasın....
Ben yaklaşık 2 aydan beri devamlı ağlayan biriydim, bütün işlerim ters gidiyodu hastalandım sağol bütün formdakiler dua etti, taşlarım düşsün diye inş. biri düşmüştü diğerleride gider, ulvi abim az önce temizledim dedi bunlar için bişey diyemem ama ben o devamlı sadece adını bile söylendiğinde ağlayan kişi o ağlama duydum bitti.inş. bir daha gelmeyecek.
inşallah artık temzilendiğime göre, benimde yüzüm gülmeye başlayacak, abim söz verdi bana evlenmem içinde özel birşey yapacak.
Allah razı olsun ulvi abimden... tebessüm şuanda yüzümde varsa önce Rabbim sonra ULVİ abim sayesinde...
abim devamınıda bekliyorum ,inşallah benimde bu gece miladım olur artık eski acılarım kalmaz...
hakkını helal et abim...
Sen ve Haydar abim olmasa bizler ne yaparız....????
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR DİYECEĞİM AMA ASLINDA HOCAM DEĞİL ARTIK ABİM...   ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR DİYECEĞİM AMA ASLINDA HOCAM DEĞİL ARTIK ABİM... Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 12:45 am

Allah Razı Olsun kardeşim Rab 'bim Şifamızı ve Şifanızı Daim Etsin İnşaAQllah Amin.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR DİYECEĞİM AMA ASLINDA HOCAM DEĞİL ARTIK ABİM...   ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR DİYECEĞİM AMA ASLINDA HOCAM DEĞİL ARTIK ABİM... Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 1:51 am

abicim allah razı olsun senden, dularını etsik tutma üzerimziden, devamınında gelmesini bekliyorum sabırsızlıkla Smile), özeldende yolladım sonucunu ne olur kısa zamanda bildir abim

ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR DİYECEĞİM AMA ASLINDA HOCAM DEĞİL ARTIK ABİM...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR HOCAMA ULVİ HOCAMA EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA TEŞEKKÜR.
» ulvi hocama tesekkur
» ULVİ HOCAMA İÇTEN TEŞEKKÜR
» ulvi hocama teşekkür
» ulvi hocama teşekkür