iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi abim allah ne muradın varsa versin

2 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

ulvi abim allah ne muradın varsa versin Empty
MesajKonu: ulvi abim allah ne muradın varsa versin   ulvi abim allah ne muradın varsa versin Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:27 am

her sıkıntımızda yanımıda olan ulvi kardeşime dualarıyla bana manen destek veren haydarı kerrarkardeşlerime sonsuz teşekkürler ve dualar ediyorum benim için her ikiside birer inci rahman onları koruyup gözetsin eksik olmayın inşaALLAH

oğlum kaybolmuştu ve ben kendisinden ricada bulundum ve dualarıyla bana destek oldular oğlum kendiliğinden geldi değerli kardeşim ulvi can kardeşim değerli abim dualarıyla her daim yanımda oldular ulvi abim allah ne muradın varsa versin Clapping
eğer eksik yazdıysam kusura bakma abim hala daha şokdayım biliyorum sen daha fazlasını hak ediyorsun kuru teşk. ne ki rabbim mükafatını bizzat versin
hakkını helal et biz seni ALLAH için çok seviyoruz unutma bunu
can kardeşimsiniz

sadece şimdi değil her zaman yanımızdaydın evime gelip bna dua eden bir şahsiyet ulvi kardeşim rahman razı olsun

ulvi abim allah ne muradın varsa versin Aro
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: ulvi abim allah ne muradın varsa versin   ulvi abim allah ne muradın varsa versin Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:48 am

güncelllllllll cheers
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ulvi abim allah ne muradın varsa versin   ulvi abim allah ne muradın varsa versin Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 1:49 am

İyiki varsın ve iyiki seni tanımak bana nasip oldu.

Yolumu seninle kesiştiren Rabbime şükürler olsun...

seni yetiştiren hocalar sağolsun, seni yetiştiren anne, babaya Allah razı olsun ulvi abimmm

ulvi abim allah ne muradın varsa versin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN ALLAH TUTTUĞUNU ALTIN ETSİN
» ulvi abim ALLAH rızası için
» ALLAH c.c razı olsun ulvi abim
» Allah,ulvi abim den 1000 kere razı olsun
» s.a gül yüzlü ulvi abim ALLAH c.c razı olsun senden