iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ HOCAM RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN ....

2 posters
YazarMesaj
ceylinaz
Normal Üye

Normal Üye
ceylinaz

ULVİ HOCAM RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN .... Empty
MesajKonu: ULVİ HOCAM RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN ....   ULVİ HOCAM RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN .... Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 11:48 pm

SELAMÜN ALEYKÜM BENİMDE BURDA ANLATAMAYACAĞIM AİLEVİ SIKINTILARIM VARDI ALLAH RAZI OLSUN HOCAM HIZIR GİBİ YETİŞTİ İMDADIMA
KEŞKE ANLATMAM MÜMKÜN OLSAYDIDA ANLATABİLSEYDİM HOCAM DUALARIYLA BİR ANDA DEĞİŞTİ HAYATIM O KADAR SIRLARLA DOLU BİR OLAY OLDUKİ
CAN HOCAM RABBİM SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SADECE 1 GECEDE TÜM HAYATIM DEĞİŞTİ DİYEBİLİRİM RABBİM SENDEN RAZI OLSUN HOCAM
SENİN YOLUNA TAŞ KOYMAK İSTEYENLER TIPKI PEYGAMBERİMİZİN (S.A.V.) YOLUNA AYAĞINA BATSIN DİYE DİKENLER SERPİP CEHENNEMLİK OLDUĞU AYETLE SABİT OLAN EBU LEHEBİN HANIMI GİBİ OLACAK SONLARI ALLAH RAZI OLSUN HOCAM
kamer7
Yeni Üye

Yeni Üye

ULVİ HOCAM RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN .... Empty
MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN ....   ULVİ HOCAM RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN .... Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:40 am

ulvi hocam siteye yapılan haksılığa çok üzüldüm. allah doğrularla beraberdir. allaha emanet olun

ULVİ HOCAM RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN ....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi Hocam Allah sizden razı olsun.
» Ulvi hocam kat kat allah razı olsun sizden...
» Yaşadıklarıma inanamıyorum Ulvi Hocam Allah Razı olsun Sizden
» ulvi hocam Allah sizden razı olsun sonsuz teşekkürler..
» SİZLERLE YOLUMU KESİŞTİREN RABBİM'E ŞÜKÜRLER OLSUN... ULVİ HOCAM,HAYDAR HOCAM VE EMİR SULTAN'A YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER...