iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi hocam kat kat allah razı olsun sizden...

2 posters
YazarMesaj
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

Ulvi hocam kat kat allah razı olsun sizden... Empty
MesajKonu: Ulvi hocam kat kat allah razı olsun sizden...   Ulvi hocam kat kat allah razı olsun sizden... Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 1:02 am

Önce mevlama şükürler olsun sizin gibi birinle tanıştığım için sonrada sizden allah razı olsun abim.Abimle nasip oldu
geçtiğimiz çarşamba akşamı karşılaştık, sağolsun temizliğimi yaptı, gerçektende temizlik çünkü berbat haldeydim.Rabbimde
şahit o halime Haydar abimde dertleştiğim için biliyodu, Mumine sultan ablamda. Artık yaşamak istemiyodum, nefes alamuyodum,
biri bana seda dese ağlamaya başlıyodum, o gece abim kaç kez sordu rahatladınmı diye ama nerde baya bir uğraştı abim ama inanın
sonunun böyle olacağı benim asla aklıma gelmezdi,Sanki tekrardan hayata döndüm.Artık ağlayan biri değilim hamdolsun
sıkıntılarımda yavaş yavaş gitmeey başladı.Allah razı olsun Ulvi abimden, Haydar abimden ve mümine ablamdan. Belki kan bağı
yok ama can bağı var aramızda.Haydar abim ve Mümine ablam dert yoldaşım oldular ne zaman sıkılsam onlarla dertleştim,
sağolsunlar dularında da unutmuyolar beni, Zaten anlatılmaz yaşanır Çok zor günler yaşıyorum ama şükürler olsun böyle
birileri hayatımda olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum.Tabiki bizlerde bu değerlerin kıymetibni bilmeliyiz.
Hocalarımıza sahip çıkmalıyız, bizler zaten yapmamalıyız ama münafık kişiler olupta bu güzel ortamı bozmak isterlerse
izin de vermemeliyiz.Bu formdaki herkez çok şanslı, Rabbim onlara firdevs cennetiyle müjdelesin, daha dünyada cenneti görsünler,
nekadar dua etsem azdır, zaten kifayetsiz kalır onların gönül yüceliklerinin yanında...
Bana mayıs ayında Ulvi hocam demiştiki Rabbimin izmiyle yapamayacağım bişey yoktur diye, arkadaşlar ben buna şahit oldum.
Yaşadıklarımı bir ben bir Allah biliyo, beim akraba diyeceğim ama tam akrep tarzı akrabalarım var.hayatımı karartıyolar
artık son hattime gelmiştim, ama işte herşey imtihanmış, "tam bittim dediğin an RABBİM yettim kulum dermiş ya" benim için
ulvi hocamın bana yaptığı o oldu, gerçektende beni temizledi, bu arada hala evimde sorunlar var, hala bişeyler yaplıyo(büyü),
hala hayatım değişmedi, hala bil. mühendisiyim ama işsizim, artık zamanım geldiğini düşünüyorum ve artık sitiyorum evlenmeyi
ama hala bir talibim yok ama mutsuz değilim o ağlayan seda yok...Aman ne olur okursanız arkadaşlar maşallah deyin, o eski
günlere çünkü geri dönmek istemiyorum... Ama ben biliyorum ve inanıyorum, Çünkü ulvi abİM BANA SÖZ VERDİ HAYATIMDA hERŞEY DÜZENE
GİRECEK YOLUNA GİRECEK, o sözününde bu sefer tez zamanda tutacağına inanıyorum, resmen bir bıcak gibi yaptıkları hayatımıza yansıyo
ilk önce hayırlısıyla evlilik içn söz verdi, ne yapacağını nezaman yapacağını bilmiyorum. Ama abim yaparsa gerçektende sonucu
hayırlı ve güzel olacağını biliyorum.Daha önceden de bir isim vermiştim, hocama olumsuz demişti ki öylede çıktı.
Şimdi hocamdan güzel sonuçlar bekliyorum.
Artık hocama için söyleyecek bir söz bulamıyorum, okuyan herkezde sevincimi anlamıştır aslında o gece teşekkür için yazdım
ama ben oğlak burcuyum yani hep bir yanım güven içinde olmalı, çarşambadan beri hep acaba benmi kendimi kandırıyorum diye
kontrol ettim ama hayır hocamın temizliği sayesindeymiş.
İnşallah bu temizlik ömür boyu sürerde o acı günlere geri dönmem.Ulvi abim, beni unutmadığını biliyorum yoğunluktan şu ana kadar
bana geri dönmediğinide biliyorum. Artık şahlanmam için az kaldı, Rabbimin izniyle, seninde yardımınla. Başladığımız işi bitirelim
abicim....
Abim yar ve yardımcın olsun... Sakın bizleri bırakma.. Sana çok ihityacımız var..
Allah razı olsun...
Bizler demanımızı aramayı bilirsek işte böyle yüce gönüllü "ULVİ ABİM, HAYDAR ABİM VE MÜMİNE SULTAN ABLAM" gibi kişileri
karşımıza çıkarır...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ulvi hocam kat kat allah razı olsun sizden...   Ulvi hocam kat kat allah razı olsun sizden... Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 1:03 am

Allah Razı Olsun kardeşim, Rab 'bim Şifamızı ve Şifanızı Daim Etsin Amin İnşaAllah

Yazdıkların sadece kalbindeki güzelliği aksettirmekte
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocam kat kat allah razı olsun sizden...   Ulvi hocam kat kat allah razı olsun sizden... Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 1:08 am

allah razı olsun abicim, devemınıda bekliyorum Smile
sözün var kardeşine

Ulvi hocam kat kat allah razı olsun sizden...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi Hocam Allah sizden razı olsun.
» Yaşadıklarıma inanamıyorum Ulvi Hocam Allah Razı olsun Sizden
» ulvi hocam Allah sizden razı olsun sonsuz teşekkürler..
» Ulvi hocam annem sayanizde daha iyi Allah razı olsun sizden
» ULVI HOCAM ALLAH SIZDEN GANI GANI RAZI OLSUN.