iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HAYATIMDA TEK ULVİ ABİ OLSUN BANA BİŞE OLMAZ

YazarMesaj
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

HAYATIMDA TEK ULVİ ABİ OLSUN BANA BİŞE OLMAZ Empty
MesajKonu: HAYATIMDA TEK ULVİ ABİ OLSUN BANA BİŞE OLMAZ   HAYATIMDA TEK ULVİ ABİ OLSUN BANA BİŞE OLMAZ Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 11:39 pm

EVET GERÇEKTEN HAYATIMDA TEK ULVİ ABİ OLSUN BANA BİŞE OLMAZ NE MÜKEMMEL İNSANSIN YA SEN NE GÜZEL ADAN GİBİ ADAM ULVİ ABİ MÜKEMMEL YA ATILAN İFTİRALAR GÜN GELİR SAHİBİNE GERİ DÖNER KISKANANLAR ÇATLASIN İNŞALLAH
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

HAYATIMDA TEK ULVİ ABİ OLSUN BANA BİŞE OLMAZ Empty
MesajKonu: Geri: HAYATIMDA TEK ULVİ ABİ OLSUN BANA BİŞE OLMAZ   HAYATIMDA TEK ULVİ ABİ OLSUN BANA BİŞE OLMAZ Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 11:49 am

ALLAH(ZT.C.C.) RAZI OLSUN SENDEN

HAYATIMDA TEK ULVİ ABİ OLSUN BANA BİŞE OLMAZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH razi olsun Ulvi ve Emir hocamdan,bana yardimci oldular en kötü animda..
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» Bana Bir İsim Ver, Varlığım Olsun.
» ULVİ HOCAMIZDAN BİN KERE RAZI OLSUN ULVİ HOCAMIZI GÖRDÜKCE SANKİ PEYGAMPER GÖRMÜŞ GİBİ OLUYORUM
» Bana Bak Ulvi