iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM

+2
mümine sultan
kuzum
6 posters
YazarMesaj
kuzum
Yeni Üye

Yeni Üye

BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM Empty
MesajKonu: BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM   BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 11:38 pm

S.A BYNOKTADAKİ TUM YETKİLİ HOCALARIM ABİLERİM ABLALARIM. ALLAHA YEMİN OLSUN Kİ BURADAN ALDIĞIM MANEVİ YARDIMLARIN ve bilgilerin değerinin parayla ölçüşülebilecek hiç bir YANI YOKTUR OLAMAZDA VEDE BU YARDIMLARI VE BİLGİLERİ ALMAK İÇİN KURUŞ PARA ALINMIYOR AKSİNE BİR SIKINTIM OLSA GİDERMEK İÇİN TUM TALEBELER VE HOCALARIM BİRLEŞİP VESİLE OLMAK İÇİN UĞRAŞIYOR VE BASARIYORLAR BU BASARIYI ÇEKEMEYEN İTLERDE SAĞDA SOLDA İT GİBİ ÜRMEKTEN BİR GRAM İLERİ GİDEMİYOR O DA ŞUDUR BEN BU BYNOKTA SİTESİNE KAYIT OLDUĞUM GUNDEN BELLİ BİR AVUÇ ..BNE OTUR YERİNE UR UR KÖPEK GİBİ ÜRÜYOR HOCAMDA ÜRMELERİNİZ BİR HALT SANILIP BİLİP BİLMEYEN SİZİN TUZANINIZA DÜŞMESİN KONU KOMŞU RAHATSIZ OLMASIN DİYE ( ASLINDA SİZE KÖPEK DEMEK İLTİFAT KALIR ÇUNKU İTSİNİZ ÇAKALSINIZ TİLKİSİNİZ) SİZİN HER HAVLADIĞINIZDA KEMERDEN YAPILAN TASMANIZIN DELİĞİNİ 1 DERECE DARALTIYOR SİZ DURUN DURUN TASMANIN BOYU ÇOK KISA SON 1 2 TASMA DELİĞİNİZ KALDI ONU DA SIKINCA TELEF OLACANIZ

ŞU ANDA ULVİ HOCAMI ANLAMAYIP CAHİLCE HAKSIZ DAVRANANLARA O KADAR SİNİRLİYİMKİ
ONLARA KÖTÜ SÖZ SÖYLEMEMEK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTUYORUM
ULVİ HOCAMA ZIT GİDEN FİRAVUN SOYLARI USLANIN ARTIK YOKSA HELAK OLACAKSINIZ

TUM BY NOKTA EKİBİNE BURDAN SESLENİYORUM TEKRAR TEKRAR SÖYLÜYORUM SİZE OLAN BAĞLILIĞIMIN SAMİMİYETİMİN DEĞERİ PARAYLA PULLA TEŞŞEKKURLE ÖDENMEZ ALLAH HEPİNİZDEN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN SİZ OLMASAYDINIZ MUSALLATIM YUZUNDEN ÇOKTAN TELEF OLUP CENAZE NAMAZIM KILINMIŞTI
[b]
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM   BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:30 am

BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM ClappingBU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM ClappingBU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM AroBU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM ClappingBU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM Clappingmaşallah hepimize

En son mümine sultan tarafından Perş. Ara. 16, 2010 12:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM   BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:36 am

ellerıne saglık kuzum kardeşim cheers
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM   BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 1:34 am

Allah Razı Olsun güzel kardeşim,ellerine sağlık.Bu dangalaklar çetesi dans grubu ve oryantalleri ne yaparsa yapsın Cenab-ı Allah'ın izni ile her zaman onlar kaybedecek ve kaybetmeyede devam ediyor.

Ama onlarada hak vermek lazım nede olsa soylarına çekmişler,tıpkı bizler topraktan yaratıldık toprağa döneceğimiz gibi,onlarda soylarına çekmişler kan çekiyor işte bir gurup soysuzlar topluluğu soylarına çekiyor,dönüyor.Yüce Mevlam her şeye KADİR dir abim,sen merak etme,yakında bu soysuzlar hakkında çok şey duyacaksın,içine düştükleri durum hakkında çok şey duyacaksın inş.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM   BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 1:42 am

alalh razı olsun kuzum
kuzum
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM   BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 2:28 am

Emir Sultan demiş ki:

Allah Razı Olsun güzel kardeşim,ellerine sağlık. Yüce Mevlam her şeye KADİR dir abim,sen merak etme,yakında bu soysuzlar hakkında çok şey duyacaksın,içine düştükleri durum hakkında çok şey duyacaksın inş.

emir abi duyacağımı bildiğim için tasmalarında 1 2 delik kaldı dedim ya o delikleride sıkıştırdılarmı telef olacaklar

YAZIIIK YAZIIIK NE YAZIĞI KÖPEK GİBİ UR UR URENE HİÇ TE YAZIK DEĞİL HAK ETTİ LER HAK ETTİĞİNİ BULACAKLAR

En son kuzum tarafından Perş. Ara. 16, 2010 2:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM   BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 2:28 am

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:2SsPNIL_vaYJ:www.bynokta.com/sohbet-alannda-annda-ve-canl-fa-uygulamalar-f59/fitralara-tokat-gibi-cevaplar-te-lim-te-mutluluk-maaallah-t8811.htm+%C4%B0fitralara+Tokat+Gibi+Cevaplar+%C4%B0%C5%9Fte+%C4%B0lim+%C4%B0%C5%9Fte+Mutluluk+Ma%C5%9FaAllah&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr&client=firefox-a
kuzum
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM   BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 5:21 am

....

BU TEŞEKKUR YAZIMI DİĞER SİTENİN YAPTIĞI HAİNLİK İÇİN YENİLEDİM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi hocama ve diğer bütün hocalarıma teşekkür ederim
» Bizim İçin Teşekkür Nedir
» sitenin üyeleri neredesiniz???
» yeni sitenin form kuralları
» Avrupalilarin yaptigi soykirmlar